Перейти до змісту

Цікаві речі Таня пише.


KIT

Recommended Posts

 

Українській армії не потрібні вертольоти? Тільки в тому випадку, якщо вони потрібні перевізникам "кривавих діамантів"

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/53ccd42fd6c2f

Тут вже основний гнида Литвин засвітився. Ну й сімейка. :X

Link to comment
Share on other sites

Танюха молодчинка

 

порівняйте із жовтим гімноментанням лещенки

 

А ще за місяць, довідавшись, що я готую цю статтю, зателефонувала Тетяна Чорновол. Ні, не для того, щоби поцікавитись успіхами на фронті боротьби з корупцією. А лише для того, щоби істерично вимагати, аби я припинив збирати матеріал про Міністерство молоді та спорту. Виявляється, Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики, яка отримує зарплатню на рівні заступника міністра й, як державний службовець 1-ї категорії, має безліч усіляких пільг і привілеїв, пообіцяла Булатову, що припинить антикорупційне розслідування, якщо він безкоштовно влаштує її дітей в літній табір.

 

Хочу зазначити, що Тетяну я знаю 12 років. Разом працювали. Дружили. Разом писали про корупцію в спорті, разом викривали злочинні схеми. У 2012 році, коли Тетяна балотувалась до Верховної Ради по мажоритарному округу на Львівщині,  я був її довіреною особою. Тим не менш, вислухавши зойки по телефону, я пояснив Тетяні, що їй нема чого робити на державній службі і якщо вона не звільниться добровільно, я оприлюдню її негідну поведінку. Оскільки отримання матеріальних благ від особи, яку вона має контролювати – це і є корупція. Урешті-решт, з її зарплатнею вона б могла дітей прилаштувати на відпочинок на загальних засадах, а не забирати безкоштовну путівку в якоїсь малозабезпеченої родини. 

 

В. Бойко

 

http://ord-ua.com/2014/07/01/maroderi-molodi-ta-sportu---2/

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

пообіцяла Булатову, що припинить антикорупційне розслідування, якщо він безкоштовно влаштує її дітей в літній табір.

 

пфффффф, просто не вірю

це вона йому так і сказала?

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі не розумію навіщо міністерство молоді та спорту. Звідки Бойко знає про безкоштовні путівки?  Може просто вирішила допомогти товаришу з майдану?

Там же он пишет, шо ему позвонила Таня ...

 

 

 http://ord-ua.com/2014/06/26/maroderi-molodi-ta-sportu-/  часть1

 

http://ord-ua.com/2014/07/01/maroderi-molodi-ta-sportu---2/ часть2

 

Змінено користувачем My4A
Link to comment
Share on other sites

Ну да. Там же в первом обзаце Бойко все разложил. Почитай первую часть там много чего интересного

 

 

добросовіснго прочитав. так і не побачив звідки він інформацію про дітей узяв?

більше схоже, що він претендував на посаду і не отримав.... ну надто все натягнуто

 

Булатов запрошує людину з вулиці і пропонує йому працювати над кримінальними схемами, Чорновіл дзвонить і каже, що треба булатова залишити у спокої бо її дітей влаштували у табір...  слєгка гіпєрболізіровал для доходчівості

Link to comment
Share on other sites

@My4A,  та Бойко з тим міністерством вже пару років воює. Тепер накинувся на нового міністра і на всих хто пробує його захистити. Стосовно Тані я чомусь йому не вірю.

Соратники. По центру – «Ліча», колишній заступник «Прища» в банді, по ліву руку від «Лічі» — «Аліса», ймовірний вбивця «Прища». Булатов – третій зліва. Квітень 2013 року, Київ.

 

http://ord-ua.com/media/uploads/bulatov-licha.jpg

 

 

Где-то в марта был эфир на Громадськом ТВ с теми, кто охранял тогда Межигорье. В студии были парень и девушка. Как раз то время, когда добро оттуда тащили машинами. Так вот они тогда под камеру расскаывали как вывозят , кто и т.д.  и Танюшу там ловили за руку не один раз (сказанго на камеру и в прямом эфире слышал сам). Можно найти этот эфир

Змінено користувачем My4A
Link to comment
Share on other sites

добросовіснго прочитав. так і не побачив звідки він інформацію про дітей узяв?

більше схоже, що він претендував на посаду і не отримав.... ну надто все натягнуто

 

Булатов запрошує людину з вулиці і пропонує йому працювати над кримінальними схемами, Чорновіл дзвонить і каже, що треба булатова залишити у спокої бо її дітей влаштували у табір...  слєгка гіпєрболізіровал для доходчівості

Бойко выложил часть 3 http://ord-ua.com/2014/07/04/maroderi-molodi-ta-sportu---3/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Можете вообще не обсуждать это лайно. Почему? Коротко по пунктам:

1. Чорновил истеричка и слегка брехуха, и верить ей до конца нельзя.

2. Булатов случайный человек, слегка выдумщик, доверия тоже не вызывает.

3. Бойко старый жук и пиздун, если ему выгодно - напишет правду, если не выгодно, или работает под заказ - соврет, и не моргнет глазом. Ловили на брехне не раз, личность-то известная.

 

Вот поэтому лучше не обсуждайте, все может оказаться фейком, причем тройным, от всех действующих лиц  :weep: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можете вообще не обсуждать это лайно. Почему? Коротко по пунктам:

1. Чорновил истеричка и слегка брехуха, и верить ей до конца нельзя.

2. Булатов случайный человек, слегка выдумщик, доверия тоже не вызывает.

3. Бойко старый жук и пиздун, если ему выгодно - напишет правду, если не выгодно, или работает под заказ - соврет, и не моргнет глазом. Ловили на брехне не раз, личность-то известная.

 

Вот поэтому лучше не обсуждайте, все может оказаться фейком, причем тройным, от всех действующих лиц  :weep:

Тільки про гелікоптери таки правда. Тут таня не бреше.

Link to comment
Share on other sites

Можете вообще не обсуждать это лайно. Почему? Коротко по пунктам:

1. Чорновил истеричка и слегка брехуха, и верить ей до конца нельзя.

2. Булатов случайный человек, слегка выдумщик, доверия тоже не вызывает.

3. Бойко старый жук и пиздун, если ему выгодно - напишет правду, если не выгодно, или работает под заказ - соврет, и не моргнет глазом. Ловили на брехне не раз, личность-то известная.

 

Вот поэтому лучше не обсуждайте, все может оказаться фейком, причем тройным, от всех действующих лиц  :weep:

Никогда бы не подумал, что буду согласен с йульком

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...