Перейти до змісту

Кількість призванних по областях


partout

Recommended Posts

Если за первые две волны мобилизации Львовская область (население которой - около 2,5 млн чел.) призвала 14 тыс. военнослужащих, то Закарпатье (население - около 1,2 млн) на протяжении всех трех волн - немногим более 1200. 

 

http://glavnoe.ua/news/n186846

 

«В Киеве во время третьей очереди мобилизации будет призвано до 700 человек», — сказал он журналистам в четверг.

Он отметил, что в ходе первой и второй очереди частичной мобилизации суммарно было призвано 1558 жителей столицы.

http://inforesist.org/kievskij-voenkom-rasskazal-skolko-vo-vremya-tretej-volny-mobilizacii-prizovut-chelovek/

 

Link to comment
Share on other sites

Таке враження що неетнічні українці це таки неблагонадійний елемент - мадяри на Закарпатті і румуни на Буковині почали масові заворушення з криками що жодного мужика не пустять на війну. Етнічні росіяни наче теж кардинально проти того щоб їх мобілізовували. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

По Киеву примерно такие цифры назывались в четверг на неофициальный вопрос "сколько призовут" человеку, скажем так, обизнанному? ответил - от 500 до 700.

 

ЗЫ. Пишу вам из горящего танка в тот момент, когда буквально над головой прошел ИЛ-76 (Киев, Харьковский массив). Метрах в, такое ощущение, 200 над 16ти-этажкой прошел.

Link to comment
Share on other sites

Таке враження що неетнічні українці це таки неблагонадійний елемент - мадяри на Закарпатті і румуни на Буковині почали масові заворушення з криками що жодного мужика не пустять на війну. Етнічні росіяни наче теж кардинально проти того щоб їх мобілізовували.

 

 

А ви не помітили що в нас війна етнічна ? Яка має ще в додаток і інші причини, але тільки в додаток

Українці воюють за своє місце під сонцем

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Таке враження що неетнічні українці це таки неблагонадійний елемент - мадяри на Закарпатті і румуни на Буковині почали масові заворушення з криками що жодного мужика не пустять на війну. Етнічні росіяни наче теж кардинально проти того щоб їх мобілізовували.

 

От на хрена такое писать? Там что с Днепра, с Запорожья, с Харькова никто не воюет?

Вы форму черепа всем воюющим перемеряли?

Link to comment
Share on other sites

А ви не помітили що в нас війна етнічна ? Яка має ще в додаток і інші причини, але тільки в додаток

Українці воюють за своє місце під сонцем

 

але ж було багато розмов про те що етнічна складова не відіграє ролі, а все вирішує распорт.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Таке враження що неетнічні українці це таки неблагонадійний елемент - мадяри на Закарпатті і румуни на Буковині почали масові заворушення з криками що жодного мужика не пустять на війну. Етнічні росіяни наче теж кардинально проти того щоб їх мобілізовували. 

Щодо незадоволення. Мені розповідали вельми неприємну історію про нещодавню мобілізацію в районі Надвірна-Богородчани (біля Яремче, Франківська область). Викликали відносно багатьох, що стало неочікуваним для них. І почалось. По-перше, сказали, що місцеві лікарі там озолотились на довідках. Потім, правда, коли на ті довідки, згідно з якими багацько людей тільки дивом залишались живими і вже сміливо могли резервувати місце на кладовищі ще до зими, перестали звертати увагу та призначили, все одно, окрему медкомісію, їх ледве не лінчували зацікавлені особи та їх родичі… Але то таке, елементи професійного ризику хабарника. Коротше, отримавши виклик на медкомісію (чи дізнавшись достеменно, що він буде) народ звідти, цитую "на чи не 40 автобусах" звалив в невідомому напрямку в гори і там поки що затихарився. Людині, яка розповідала, сенсу брехати нема, єдине, їй могли не зовсім точно розповісти що відбувається (але сумніваюсь що надто гіперболізували ситуацію, оскільки вона сама з сім’ї медиків, яка в тих краях користується неабиякою шаною, і розповідали про те їй безпосередньо лікарі, задіяні в медкомісії).

Якось так, за що купив, за те продаю. Якщо місцеві, хто більш в темі, зможуть заперечити - буду тільки радий.

Змінено користувачем Serhiy
Link to comment
Share on other sites

От на хрена такое писать? Там что с Днепра, с Запорожья, с Харькова никто не воюет?

Вы форму черепа всем воюющим перемеряли?

 

ви мене не зрозуміли. Ті хто вважає себе українцями - а таких слава Богу багато від Ужгорода до Харкова - на порядок благонадійніші за мадярів, румунів, росіян і т.д. Це видно по протестах проти будь-якої мобілізації. В українських регіонах протести теж були, але не проти мобілізації як такої, а проти відсутностібронежилетів і т.д.

 

З особистих розмов з українськими росіянами - вони не збираються воювати у випадку призову, бо бачать це як війну за політиків і олігархів а не за країну.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Щодо незадоволення. Мені розповідали вельми неприємну історію про нещодавню мобілізацію в районі Надвірна-Богородчани (біля Яремче, Франківська область). Викликали відносно багатьох, що стало неочікуваним для них. І почалось. По-перше, сказали, що місцеві лікарі там озолотились на довідках. Потім, правда, коли на ті довідки, згідно з якими багацько людей тільки дивом залишались живими і вже сміливо могли резервувати місце на кладовищі ще до зими, перестали звертати увагу та призначили, все одно, окрему медкомісію, їх ледве не лінчували зацікавлені особи та їх родичі… Але то таке, елементи професійного ризику хабарника. Коротше, отримавши виклик на медкомісію (чи дізнавшись достеменно, що він буде) народ звідти, цитую "на чи не 40 автобусах" звалив в невідомому напрямку в гори і там поки що затихарився. Людині, яка розповідала, сенсу брехати нема, єдине, їй могли не зовсім точно розповісти що відбувається (але сумніваюсь що надто гіперболізували ситуацію, оскільки вона сама з сім’ї медиків, яка в тих краях користується неабиякою шаною, і розповідали про те їй безпосередньо лікарі, задіяні в медкомісії).

Якось так, за що купив, за те продаю. Якщо місцеві, хто більш в темі, зможуть заперечити - буду тільки радий.

 

це прикро якщо таке мало місце.

 

Але вище наведена статистика з цифрами і вона явно свідчить про певну непропорційність.

 

Думаю що зарахунок 72 бригади багато мобілізованих з Київської області, але мені незрозуміло чому з Києва так мало. Столиця в нас нащастя про-українська і призвати звідти мали б в 10 раз більше. 

Змінено користувачем partout
Link to comment
Share on other sites

 

 


З особистих розмов з українськими росіянами - вони не збираються воювати у випадку призову, бо бачать це як війну за політиків і олігархів а не за країну.

 

Знаю етнічних росіян, які записалися добровольцями, раніше служили в українскій армії, якщо вони давали присягу Україні, як вони можуть відмовлятися?

ІМХО, етнічна складова звичайно є, але більше стосується людей старшого покоління, адже протягом багатьох років радянська пропаганда виховувала у них комплекс зверхності до інших народів. До речі, вони так же себе поводять "как асобєнниє" в інших країнах, республіках колишнього сссру

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наших кацапів,які не хочуть воювати,а їх Москва інпламентувала дофіга,треба використовувати як щит,на шляхах пересування ватних колон.Хуйло сам запропонував,то нам тільки лишилося прислухатися поради.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Закарпаття це Украіна.І повірте тут патріотів більше ніж ви собі уявляєте.а таких гнид які приходять сюда зі сходу і говорять ідіть воюйте а ми ваших дівчат ебать будем тут хуярять за всю хуйню.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ви мене не зрозуміли. Ті хто вважає себе українцями - а таких слава Богу багато від Ужгорода до Харкова - на порядок благонадійніші за мадярів, румунів, росіян і т.д. Це видно по протестах проти будь-якої мобілізації. В українських регіонах протести теж були, але не проти мобілізації як такої, а проти відсутностібронежилетів і т.д.

 

З особистих розмов з українськими росіянами - вони не збираються воювати у випадку призову, бо бачать це як війну за політиків і олігархів а не за країну.

На ФУПе есть такой невьебенный украинец garri, со Львова.

Так он так и написал, что не хочет идти воевать за Донбасс. И еще хвастался, что если повестки приходят, то по старому адресу, где он давно не живет

Так что тут либо нужно обладать реальной статистикой кто воюет либо циркулем мерять черепа

Link to comment
Share on other sites

А ви не помітили що в нас війна етнічна ? 

Це вже і коні помітили. 

Мабуть в підручниках історії 

буде називатися українсько-кацапською. 

Де на стороні українців воювала невелика 

кількість думаючих росіян.

Link to comment
Share on other sites

От на хрена такое писать? Там что с Днепра, с Запорожья, с Харькова никто не воюет?

Вы форму черепа всем воюющим перемеряли?

За малим виключенням, ну не будуть русскіє в русскіх стрєлять! 

Шо не ясно?!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

сегодня был в "своем" селе. почти своем - от туда мать и мое детство (лето 2 месяца в году). 30 км. от Киева. Что рассказал отец, только его улица. Только ближайшие соседи. Т.е. ну макс 20% ну 30%% от всего села (2к населения оценочно)..... Это "ад" :(

1. Одного убили в АТО. "пол головы снесно. ехали на броне". Официально пропал безвести. Тела нет. "Семья на ушах"

2. Свидетель п.1. - ранен+контужен. в Одессе. 

3. Третий 45 +дней был в АТО. закрылся в хате. не выходит неделю. "крыша ту-ту". "пусть стреляют - туда больше не поеду."

 

п.п.1.2-  возраст 30+. Семья+дети

п.3 - возраст 20 (+/-)

 

в общем в ахуе - лично с ними не знаком правда - х.з. что делать. ДС уже во многом "туда" ушли.... 

 

P.S. Двоюродный брат погиб в Афгане. А теперь война у нас "дома"... БТР-70 (или 60) "спалили" :( не думал, что АКМС нужно готовить для защиты Родины я, что-то.... в общем пистец на душе, который месяц.... Начал плакать на кладбище.... до этого было "как-то нет так" все таки... война была "далеко..." . ну и да - бухать начал - раз в неделю.

Змінено користувачем BaluSeat
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

сегодня был в "своем" селе. почти своем - от туда мать и мое детство (лето 2 месяца в году). 30 км. от Киева. Что рассказал отец, только его улица. Только ближайшие соседи. Т.е. ну макс 20% ну 30%% от всего села (2к населения оценочно)..... Это "ад" :(

1. Одного убили в АТО. "пол головы снесно. ехали на броне". Официально пропал безвести. Тела нет. "Семья на ушах"

2. Свидетель п.1. - ранен+контужен. в Одессе. 

3. Третий 45 +дней был в АТО. закрылся в хате. не выходит неделю. "крыша ту-ту". "пусть стреляют - туда больше не поеду."

 

п.п.1.2-  возраст 30+. Семья+дети

п.3 - возраст 20 (+/-)

 

в общем в ахуе - лично с ними не знаком - х.з. что делать. ДС уже во многом "туда" ушли.... 

Це війна. Війна проти окупантів. 

Краще воювати на чужій території, ніж у себе під хатою і бачити як снаряд влітає до твоєї кухні.

Link to comment
Share on other sites

Знаю етнічних росіян, які записалися добровольцями, раніше служили в українскій армії, якщо вони давали присягу Україні, як вони можуть відмовлятися?

ІМХО, етнічна складова звичайно є, але більше стосується людей старшого покоління, адже протягом багатьох років радянська пропаганда виховувала у них комплекс зверхності до інших народів. До речі, вони так же себе поводять "как асобєнниє" в інших країнах, республіках колишнього ссср

 

добре якщо я так, хоча я говорив з чуваками біля 30 років, які раніше служили у ВВ. То вони кажуть що швидше сядуть в тюрму ніж поїдуть служити в АТО.

Link to comment
Share on other sites

добре якщо я так, хоча я говорив з чуваками біля 30 років, які раніше служили у ВВ. То вони кажуть що швидше сядуть в тюрму ніж поїдуть служити в АТО.

 

"Служили" и "сядут" - не могут быть в одном нормальном предложении. То они так "служили". В общем - минимум - это поражение во всех правах, включая гражданство. И пусть валят без документов куда хотят. Гавно нам не нужно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


які раніше служили у ВВ

 

ВВ - це ж менти? Що з них взяти?

Я навмисне питаю всіх росіян чи будуть вони воювати за Україну, чи зможуть вистрілити в росіянина? Завжди відповідь "так, ми присягали Україні".

А взагалі люди різні, є й українці, які воювати не хочуть.

Етнічна складова в розпалюванні  ситуації звичайно є, в Криму і Донбасі дійсно великий відсоток етнічних росіян, але, наприклад Запорізьку чи Одеську області, де теж велика кількість росіян запалити не вдалось, хоча й намагались.

Link to comment
Share on other sites

сегодня был в "своем" селе. почти своем - от туда мать и мое детство (лето 2 месяца в году). 30 км. от Киева. Что рассказал отец, только его улица. Только ближайшие соседи. Т.е. ну макс 20% ну 30%% от всего села (2к населения оценочно)..... Это "ад" :(

1. Одного убили в АТО. "пол головы снесно. ехали на броне". Официально пропал безвести. Тела нет. "Семья на ушах"

2. Свидетель п.1. - ранен+контужен. в Одессе. 

3. Третий 45 +дней был в АТО. закрылся в хате. не выходит неделю. "крыша ту-ту". "пусть стреляют - туда больше не поеду."

 

п.п.1.2-  возраст 30+. Семья+дети

п.3 - возраст 20 (+/-)

 

в общем в ахуе - лично с ними не знаком правда - х.з. что делать. ДС уже во многом "туда" ушли.... 

 

P.S. Двоюродный брат погиб в Афгане. А теперь война у нас "дома"... БТР-70 (или 60) "спалили" :( не думал, что АКМС нужно готовить для защиты Родины я, что-то.... в общем пистец на душе, который месяц.... Начал плакать на кладбище.... до этого было "как-то нет так" все таки... война была "далеко..." . ну и да - бухать начал - раз в неделю.

 

я з різних репортажів з лікарень зауважив що багато покалічених з Київської області - мабуть зарахунок 72 і 95 бригад :(  

Link to comment
Share on other sites

"Служили" и "сядут" - не могут быть в одном нормальном предложении. То они так "служили". В общем - минимум - это поражение во всех правах, включая гражданство. И пусть валят без документов куда хотят. Гавно нам не нужно.

 

згідний, я доречі в тій же розмові почав їм яскраво змальовувати перспективи і різні варіанти для еміграції.

Link to comment
Share on other sites

ВВ - це ж менти? Що з них взяти?

Я навмисне питаю всіх росіян чи будуть вони воювати за Україну, чи зможуть вистрілити в росіянина? Завжди відповідь "так, ми присягали Україні".

А взагалі люди різні, є й українці, які воювати не хочуть.

Етнічна складова в розпалюванні  ситуації звичайно є, в Криму і Донбасі дійсно великий відсоток етнічних росіян, але, наприклад Запорізьку чи Одеську області, де теж велика кількість росіян запалити не вдалось, хоча й намагались.

 

я за те, щоб етнічні відмінності з часом стерлися і всі громадяни України відчували себе одним народом. Я готовий відстоювати і поширювати такі гасла.

 

Але. На місці військового комісара я би брав до уваги сьогоднішні реалії і чітко усвідомлював, що наприклад Берегівський район Закарпатської обл (де більшість населення складають мадяри) чи Герцаївський район Чернвецької обл (де 90 % населення румуни) чи Луганську обл. треба призивати по мінімуму, і то в якийсь стройбат або як було запропоновано вище - в щось типу штрафбатів. Бо народ там не хоче воювати і при першій нагоді здасть і себе і все озброєння.   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але. На місці військового комісара я би брав до уваги сьогоднішні реалії і чітко усвідомлював, що наприклад Берегівський район Закарпатської обл (де більшість населення складають мадяри) чи Герцаївський район Чернвецької обл (де 90 % населення румуни) чи Луганську обл. треба призивати по мінімуму, і то в якийсь стройбат або як було запропоновано вище - в щось типу штрафбатів. Бо народ там не хоче воювати і при першій нагоді здасть і себе і все озброєння.

 

Так, я погоджуюсь, часто буваю на Закарпатті, там в окремих населенних пунктах люди взагалі себе ніяк з Україною не ассоціюють, до того ж українську (і російську) подекуди взагалі не розуміють. І голосували завжди за Овоча чи подібне гімно.

Просто росіяни, які живуть приміром в Києві більш асимільовані і інтегровані в українське суспільство (хоч можуть при цьому погано володіти українською) і переважна більшість "совка" не хоче, а ті, що живуть в Донецьку приміром, майже всі "рузькомірниє".

Наприклад, мої співробітники росіяни спокійно вживають слова "кацапи, москалі"  :D , відділяючи себе від поребриков, і пересварились з усіма родичами в Кацапії.

 

Так що тут напевне грає роль концентрація діаспор і їх "обробка" церквою, школами, партіями і т.д.

Це ж не декілька років, русинів он ще за царя видумали, та й румунів там ще з тих часів підігрівають, Донбас взагалі - достатньо подивитись етнічну карту початку 20 ст., щоб зрозуміти що така кількість росіян там - штучна.

 

А призивати треба як всіх, просто зброї не давати, бо хто відмовляється воювати за Україну, діє антиконституційно, хай хоч якусть користь приносять.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Трошки цифри не відповідають реаліям, багато з києва пішли добровольцями, тому їх не мобілізуєш, і багато Киян мобілізовані за місцем реєстрації. Що до Закарпаття, там теж багато доровольців , доречі не давно був сканадал що намагались намили шию одному ворюзі як вернулись тимчасово з АТО, а ще прикол в тому що багато Закарпатців ішли війська раніше, щоб мати звання коли преведешся в службу МВД, також багато в погран військах служать, тому люди які мають бути призвані уже служать.

Link to comment
Share on other sites

я за те, щоб етнічні відмінності з часом стерлися і всі громадяни України відчували себе одним народом. Я готовий відстоювати і поширювати такі гасла.

 

Але. На місці військового комісара я би брав до уваги сьогоднішні реалії і чітко усвідомлював, що наприклад Берегівський район Закарпатської обл (де більшість населення складають мадяри) чи Герцаївський район Чернвецької обл (де 90 % населення румуни) чи Луганську обл. треба призивати по мінімуму, і то в якийсь стройбат або як було запропоновано вище - в щось типу штрафбатів. Бо народ там не хоче воювати і при першій нагоді здасть і себе і все озброєння.   

Ти дурню пишеш, Угорці будуть воювати, проблема в хахлах, які видають себе за Угорців, оці зрадники, а таких в Берегівському районі багато.

Link to comment
Share on other sites

Очень умилительно читать сентенции этнически-озабоченного диванного войска в то время как мои друзья - настоящие украинцы русского и всякого прочего происхождения воюют за Украину...

Почему-то чертовски хочется кому-то морду набить...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...