Перейти до змісту

Чому уБЮТок турчинов не голосував за пропорційну систему?


Газда

Recommended Posts

.

Навіть не саме за закон, а лише за внесення закону свого ж уБЮТка соболєва до порядку денного!?

 

 

http://s8.postimg.org/5idm4lyet/2014_08_12_120606_vkluch_prporc.jpg

 

Відповідь дуже проста: й сам проект соболєва й нібито спроба включити його до порядку денного, це все дешевий спектакль уБЮТків для лохив. 
 
Заздалегідь було домовлено з ригами та іншою шушвал'ю, що закон не пройде. А на публіку розіграли вже таку сцену біля фонтана. 
 
Не ясно лише, чому турчинов демонстративно не став голосувати разом з фракцією?
Link to comment
Share on other sites

Депутати знову не захотіли розглядати зміни до виборчих правил

Вівторок, 12 серпня 2014, 12:21

 
 

Верховна Рада з другої спроби знову не змогла включити до порядку денного жодного законопроекту щодо вдосконалення виборчого законодавства.

 

Так, після перерви спікер ВР Олександр Турчинов вніс до порядку денного два проекти.

 

Перший 4470а передбачав вибори на пропорційній основі "з частково відкритими списками". За включення цього проекту проголосувати 192 депутати при необхідних 226.

 

Другий проект 4471-а щодо приведення у відповідність чинної системи виборчого законодавства. Цей проект передбачає голосування за змішаною виборчою системою, він також передбачає скорочення терміну проведення виборів, деякі рішення для забезпечення прозорої системи проведення виборів, зазначив Турчинов.

 

За включення цього проекту проголосували 150 депутатів.

 

Також депутати не включили до порядку денного ще один проект 4010А.

 

Це була друга невдала спроба включити до порядку денного проекти, які б змінили і встановили нові правила, за якими б громадяни обирали нову ВР.

Українська правда

Link to comment
Share on other sites

Доречi, тут десь у сусiдньой гiллячцi, хтось був написав, що "удар" теж проти пропорційної системи з відкритими списками. 

Бо, в цьому випадку, ані їм, ані "солідарності" взагалі нічого не світить.
 
Тим не менш, голосували за. Бо точно знали, що результат вже визначений.
Link to comment
Share on other sites

забыл на кнопку нажать.

 

Отут поки що є відео голосування.

Прекрасно видно, що уБЮТок турчинов навіть пальшем не поворухнув.
 
 
Там не ютюб, тому, як його сюды вставити я не знаю.
Link to comment
Share on other sites

Смердюча паскуда уБЮТок турчинов просто зараз називає вимоги депутатів "закрити щурячі нори та негайно розглянути закон про люстрацію" - "передвиборчим піаром". 

 

Отаке, поцони. Різати.

Змінено користувачем Газда
Link to comment
Share on other sites

Чому вiдразу вже комунанiст? Може я радикал.

Не вірю! Радикали на баблі Льовочкіна -Фірташа пасуться. Я не вірю, що Газда може вітати таке лайно. Газда комуніст. Шифрується. 

Link to comment
Share on other sites

Не вірю! Радикали на баблі Льовочкіна -Фірташа пасуться. Я не вірю, що Газда може вітати таке лайно. Газда комуніст. Шифрується. 

 

Хелю, хочете срач влаштувати?

Ви ж знаєте, я цього не люблю. Але, якщо мене до цього примушують, то... 

Link to comment
Share on other sites

Нічого-нічого. Хай тіко війна скінчиться. Хлопці блять їм покажуть і "відкриті списки", і "пропорційну систему".

P.S. А взагалі-то вважаю, що наявність СЬОГОДНІ у Раді таких покидьків, як червонопика потвора, "міша-рука", лєнка блядарєнка - це взагалі піздєц і ознака відсутності у громадянського суспільства самоповаги. Саме такі виродки перетворюють Раду в зраду. А нам по барабану.

Я так зрозумів,  що українця поки добре не відпиздять - йому все похую. Чим, до речі, ми і відрізняємся від кацапів. Тим стає тіпа "пахую" вже після того, як їх відпиздять. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Хелю, хочете срач влаштувати?

Ви ж знаєте, я цього не люблю. Але, якщо мене до цього примушують, то... 

:consul: А що таке хелю? Хто хоче срач влаштувати? Ви, відкриваючи провокативні гілки. Звинувачуєте безпідставно політика у страшних гріхах. Я озвучила свою думку, Мнєніє. Що Вас так знервувало?

Taras Berezovets ‏@TarasBerezovets 

Открытых списков не будет. Об этом откровенно говорят депы в кулуарах. 

Против системы открытых списков активно работает Удар.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Виктория_Правды ‏@pravda_1
ПРЕДАТЕЛИ УКРАИНЫ! Олесь Доний и Роман Чернега из УДАРА! НЕ голосовали за люстрацию, 
но были в зале и вытянули свои карточки! ТВАРИ!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Виктория_Правды ‏@pravda_1

ПРЕДАТЕЛИ УКРАИНЫ! Олесь Доний и Роман Чернега из УДАРА! НЕ голосовали за люстрацию, 

но были в зале и вытянули свои карточки! ТВАРИ!

Те еще бютовцы!

И как таких юльков только земля носит.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...