Перейти до змісту

Recommended Posts

Тепер можу зiтхнути з деяким полегшенням. Спiльнi нашi зусилля були не зовсiм марнрими. Рада Європеського союзу на рівні міністрів закордонних справ збереться у Брюсселі післязавтра, 15-го серпня о 12:00, аби обговорити проблему з незрозумілим гуманітарним конвоєм, який Росія вперто намагається нав'язати Україні. Порошенко мусить протриматись з цим триклятим вантажем до післязавтра й дочекатись якихось рішень з цього приводу Ради міністрів ЄС.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Rostyslav Demchuk

28 Min ·

 

 

Тепер можу зiтхнути з деяким полегшенням. Спiльнi нашi зусилля були не зовсiм марнрими. Рада Європеського союзу на рівні міністрів закордонних справ збереться у Брюсселі післязавтра, 15-го серпня о 12:00, аби обговорити проблему з незрозумілим гуманітарним конвоєм, який Росія вперто намагається нав'язати Україні. Порошенко мусить протриматись з цим триклятим вантажем до післязавтра й дочекатись якихось рішень з цього приводу Ради міністрів ЄС.

 

Це якийсь повний п.....

До чого тут рада ЄС ?!

Це ж елементарне просте питання нашої нац безпеки та політичнрго реноме

Це ми маєм вирішувати САМІ

"Порошенко мусить протриматись". Поки уйобки в ЄС викажуть стурбованість

Суко,

Порх поступово скодить на гімно. Не на довго вистачило.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ключевые  слова - заводик в липецке... :nose3:

Та вже дуже подібно що так. Але якщо він вибрав "заводік" а не президентство Нації

То на буде в нього ні президенства ні заводіка

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проблема ще глибше

Якщо його заводік ближче державних інтересів

То не чіпатиме ні Ахметова ні інших кровососів

А це значить що демократичний устрій відкладується в безмежно довгий ящик

А це значить знову потрясіння, корупція, війни

І загроза національній безпеці до втрати країни

 

Як би цього не хотілось

Але генерального кровопускання та сокращєнія поголів'я бидлопаразитів Україні не минути

Змінено користувачем Ярема
Link to comment
Share on other sites

Це якийсь повний п.....

До чого тут рада ЄС ?!

Це ж елементарне просте питання нашої нац безпеки та політичнрго реноме

Це ми маєм вирішувати САМІ

"Порошенко мусить протриматись". Поки уйобки в ЄС викажуть стурбованість

Суко,

Порх поступово скодить на гімно. Не на довго вистачило.

Ми не зможемо стримати  таку " гуманітарнийгрус". Вважаю все правильно. Нехай надсилають своїх спостерігачів, червоний хрест і все таке. Ми не мусимо бути самі. А що він повинен сидіти і чекати поки буде якась диверсія і "міратворци" перетнуть кордон. Зона АТО ще невідвойована, нам потрібна допомога, самі не встоїмо. Якби Пепе нічого не робив, так само кричали б шо куди він дивиться.

 

зізі   я за пепе не голосувала, єслі шо. єслі ми всі будемо зараз накидатись на нього, одне на одного, то шо то буде? Ми зібрались і я в тому числі, єслі шо, такі великі критікани і захисники дівану. Не будемо спішити з висновками.

 

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Я про ньго не судив і не висказувався від виборів. Спостерігаю з надією взагалі то

Та на сьогодні хочу сказати просте наступне

Порох не вартує свого народу. І вже почав роботу втихаря.

Він одержав величезний кредит довіри, але використовує його на 5%. Бо не тягне. Залишився дрібним торгашем хоч має мільярди.

Link to comment
Share on other sites

Я про ньго не судив і не висказувався від виборів. Спостерігаю з надією взагалі то

Та на сьогодні хочу сказати просте наступне

Порох не вартує свого народу. І вже почав роботу втихаря.

Він одержав величезний кредит довіри, але використовує його на 5%. Бо не тягне. Залишився дрібним торгашем хоч має мільярди.

 

Це не серйозна розмова, завжди можна вимагати ідеала. Я думаю що абсолютна більшість українців погодиться з твердженням що країна іде у вірному напрямку. 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це якийсь повний п..... До чого тут рада ЄС ?! Це ж елементарне просте питання нашої нац безпеки та політичнрго реноме

Оно не "элементарно простое", поскольку рашка все-таки нас по силе превосходит. Мы на США и не ультрамилитаристическая страна, коей при желании могли бы теоретически быть.

Посмотрите на историю, как из конфликтов с рашкой выходили страны поменьше. Все успешные варианты были в комбинации собственного активного сопротивления и формировании подписки среди союзников. Если страна давала слабину по одному из этих направлений, ее оккупировали.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...