Перейти до змісту

Боксер- аферист зібрався узурпувати владу в Києві


Recommended Posts

Костянтин Матвієнко :  Увага: готується крадіжка. Крастимуть владу у Києві!

 

Мені стало відомо, що депутатами Верховної Ради готується подання до Конституційного Суду про подовження терміну дії нинішньої Київради та міського голови (достеменна кількість підписантів та їх фракційна приналежність до кінця ще не з'ясована, проте очевидно, якій саме спортивній фракції таке рішення вкрай необхідне).
Це вже стає якоюсь ганебною традицією столиці, коли повноваження подовжуються не прямими виборами, а маніпуляціями із законом.
Вперше таке "нововведення"розпочав Черновецький: у березні 2009 року він зробив подання до Конституційного Суду, аби продовжити термін свого перебування у мерському кріслі, а разом з ним і підконтрольної "космічної більшості "у Київраді.
Цього прикладу наслідувала команда Попова (який навіть не був обраним, а призначений Януковичем): у травні 2013 року КС виніс вердикт, яким продовжив узурпаторам влади у Києві термін дії аж до 2015 року. Це викликало сильні збурення серед київської громади. До речі, тодішній опозиціонер Віталій Кличко так само засуджував спроби узурпувати владу через сумнівні судові рішення. І якби не героїчні події Майдану, в яких кияни брали найактивнішу участь, столицею і далі правив би гауляйтер Попов. Своє право обирати владу в законний спосіб кияни вибороли на морозі під вогнем і кулями.
Сьогодні уже очевидно, що назріває третій раунд судових маніпуляцій по-київськи. У мене виникає резонне запитання: навіщо подовжувати дії абсолютно пасивного органу - нинішньої Київради - якщо вона за три місяці спромоглася зібратися аж чотири рази, два з яких було присвячено виключно розподілу портфелів та ласих шматків нинішньою депутатською більшістю. Ніхто навіть не збирався серйозно обговорювати справжні актуальні проблеми у міському господарстві.
Я щоденно моніторю ситуацію, і можу впевнено сказати, що ситуація кричуща. Хто не згодний - готовий вийти на будь-які публічні дебати і довести на очевидних фактах. Головне, аби не було зовсім пізно...
Мабуть, у нинішньої міської влади таки є відчуття, що після демонстрації такого "господарського підходу"до управління містом, яка є на сьогодні, перевірені Черновецьким та Поповим маніпуляції із судовими рішеннями - це єдиний спосіб утримати владу якомога довше.
На превеликий жаль тоді різниці між командами Черновецького, Попова і Кличка не існуватиме уже зовсім...

 

.......................

Кияни вже отупіли до краю, третій раз підряд мером негідника обрали...   Мозги вже жиром заросли повністю.

 

ЗІ: Цей тупорилий боксер тупий такий само як і Янукович і фінал в політиці матиме аналогічний. Тільки втече не до Росії, а до Німеччини.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це нормально, визнаєш що ти партійний активіст і всі хто тебе читає робить на то поправку.

Але я не партійний активіст. Я взагалі безпартійний ( па жизні) Хочеш вір - хочеш ні.

 

Просто симпатик.

Ну і давній переконаний ворог таких як Кличко й Порошенко.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я голосував за Бондаренка. За Кличка я не голосував би ніколи, ні за яких обставин. За партію Удар - тим більш.

 

Кияни вже отупіли до краю, третій раз підряд мером негідника обрали...   Мозги вже жиром заросли повністю.

 

т.е., Бондаренко - честный,порядочный? :consul:

Link to comment
Share on other sites

якщо це правда...чи розуміє цей баран з відбитими мізками...що його пірвуть?

Київським ментам надали такі ж права, як у московських. Може сподівається, що із вдячності захистять?

Link to comment
Share on other sites

незнаю що там кличко буде красти чи не буде

 

я лиш зрозуміти не можу нахрін він в політику поперся взагалі...

 

та й не політик він. взагалі ніякий.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

незнаю що там кличко буде красти чи не буде

 

я лиш зрозуміти не можу нахрін він в політику поперся взагалі...

 

та й не політик він. взагалі ніякий.

 

Щелепа не відвисає під час його промов? Тому не "політик"?

Взагалі, вражає кількість тупорилих лайнометів, що ковтали 20 років все, що генерували попови, космоси, омельченки, салії тощо, але не можуть зачекати рік до наступних виборів, аби запропонувати кандидатуру, якісно кращу за кандидатуру за Кличка.

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

незнаю що там кличко буде красти чи не буде

 

я лиш зрозуміти не можу нахрін він в політику поперся взагалі...

 

та й не політик він. взагалі ніякий.

А він тупо Шварцнегера копією, як в бізнесі (вкладання в нерухомість) так і свого післяспортивного існування.

Link to comment
Share on other sites

А він тупо Шварцнегера копією, як в бізнесі (вкладання в нерухомість) так і свого післяспортивного існування.

 

Чом тобі не спробувати "тупо скопіювати" Щварценегера, це ж так просто?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...