Перейти до змісту

Сєвєродонєцьк. Упирь всьо...


Ukraine

Recommended Posts

А вата цього робити не буде. На ці роботи запросимо китайців  :tu:

знаешь, что мучительнее всего ожидать расстрел изо дня в день, дрожать от любого шага и звука, чем сам расстрел.

люди часто сходят с ума от этого.

так и вате надо дать пожить при мучениях в ожидании конца, когда на стене будет висеть портрет Бандеры!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

связь с совком. какое там православие :fp1:

Настільки все складно, хрен розбирешся чого вони хочуть, якщо православ'я то до чого тут ленін, якщо совка то точого тут православ'я. А одне і удруге якось не сумісно.

Link to comment
Share on other sites

Настільки все складно, хрен розбирешся чого вони хочуть, якщо православ'я то до чого тут ленін, якщо совка то точого тут православ'я. А одне і удруге якось не сумісно.

а что ты хотел?

герб имперский - молятся на царя

гимн советский - молятся на Ленина, который уничтожил царя

история выдуманная

в голове вата

так и живут

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не по людськи зробили, треба було спитати думку людей

 

Зібрати усю вату міста і розстріляти

 

А вже після цього - демонтувати.

 

Хоча наше місто може й найбільш проукраїнське на Донбасі, та все одно морги пів-України забиті будуть. Проблема ж тут не в населенні, а у владі упирів "єфремових". В нас розпочалася драматична боротьба проукраїнських патріотів з батальону "Айдар" та активістів міста з понаїхавшими "біженцями" - ригоанальними номенклатурщиками з Луганська. Облментівня окрисилася на "Айдар" ніпадєцкі. Ех, плять! Айдарівцям з іншими побратимами звільнитися б зараз від військового навантаження та поскидати ЦИХ потвор! Ну а бланка, кажуть, тут Ляшко скидав чи ляшківці.

 

Каменти до сабжу на місцевому сайті http://news.sever-strasti.com/2014/08/23/severodoneck-lenin-fse/#comments

 

http://infoborona.org/img/501b7a53a71b08578ee7121492e178fd.jpg

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А почему конвой белых камазов не вывез памятники Ленину в РФию?

нахрена?

бронзу сдать на цветмет, а бетон - на крошку для дорог.

а парочку самых-самых  продать с аукциона.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...