Перейти до змісту

З Днем Незалежності!


Bender

Recommended Posts

Ukraine.jpg

 

Вітаю всіх з Днем Незалежності!

 

До кінця дня тему необхідно заповнити привітаннями, патріотичними картинками, враженнями від святкування Дня Незалежності у вашому місті, копіпастами твітів та фейсбукостатусів про парад, etc.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Это пока тренировки.  Дождемся настоящей незалежности - напьюсь!!!!!!!!!!!!! )))))

Мы прогнали янукововоща, так что сегодняшний праздник вполне можно считать первым настоящим днем независимости. А после того, как прогоним х*йло с Донбасса, добавим к списку праздников новый день победы.

 

-----------

Так, начинаю репостить поздравления от разных известных людей:

 

 

Мои друзья, братья и сестры.

К глубокому сожалению, мы празднуем нынешний День Независимости нашей страны в то время, когда сапог врага топчет нашу землю и когда гибнут наши ребята. К огромному счастью, мы впервые празднуем этот День не просто как очередную красную дату в календаре, а как Наш День, исполненный великим смыслом.

Ибо нет ничего более святого, чем свобода, оплаченная кровью.

Мы будем вечно помнить наших Героев - ребят, которые погибли, защищая Независимость. Но мы знаем, что отныне нет никакого Юга, Востока и Запада нашей державы. Есть Украина. Точка.

…Только что разговаривал с координатором группы «ИС», который приютил у себя дома нескольких беженцев с Донбасса. Цитирую его слова: «Сегодня они впервые будут праздновать День Независимости, причем, заметь, по их собственной инициативе…». Как ни пафосно звучит, но это именно тот миг, когда рождается Единая Страна.

От группы «ИС» поздравляю всех с праздником!

Слава Украине!

 

Украина, дорогая наша и любимая нами страна!

Сегодня твой день рождения, сегодня День Независимости. И сегодня первый раз за многие годы это не просто повод погулять в центре города или съездить на пикник. Сегодня мы уже знаем значение этого праздника!

Расти, крепни, процветай.

А мы навсегда будем твоим народом, в любых обстоятельствах.

Мы - народ Украины!

С Днем Независимости!

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ми не дамо тебе образити, рідна Україно!
11:38 24.08.2014
65

Привітання лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко з нагоди Дня незалежності України:

“З Днем народження тебе, люба Країно моя!

Двадцять три тобі вже… Ти вже доросла! Ти вже повнолітня. Ти вже військовозобов’язана…

І Ти – воюєш! Бо так треба! За свободу! За гідність, за честь, за незалежність, за кожного з нас!!!

Ти не хотіла цієї війни. Бо вона не потрібна нікому і тобі, передовсім, не потрібна. У такому молодому віці хочеться жити і радіти, приносити радість іншим, хочеться просто розважатися і жити повноцінним молодим життям.

Але не довелося. Бо не намисто і не червону калину подарували тобі на День народження. А “Гради” і “Буки”, міни і конвої, танки і кулі… Це несправедливо і нечесно… Це не твій вибір… Але ти прийняла його. Ти змушена була так зробити. Бо ти розумієш, що треба вижити, треба не здатися, треба захистити себе і нас усіх… Ти стала дорослою і серйозною… Тебе змусили подорослішати раніше, ніж хотілося…

Ми вдячні тобі за це, Рідна і прекрасна наша Країно! Ми плачемо і молимося… Так само, як плачеш ти  за тих кращих дітей, що загинули в бою за свободу… Так само, як молишся ти  за тих кращих, які мають лишатися живими… Ми сподіваємося і надіємося… Ми віримо в тебе так само, як ти віриш у нас…

Ми хочемо, щоб ти була така, як належить: в красивій вишиванці і в віночку з польових квітів, у соняхах і стиглих пшеничних полях… І нехай сьогодні ти в касці і в бронежилеті… Нехай сьогодні  ти на війні! Але дуже скоро прийде час і ти вберешся в найкращу свою вишиванку!

Ми знаємо, що все буде добре! Незважаючи ні на кого і на що! Ти переможеш! Ти встоїш, ти витримаєш!

Бо немає в тебе іншого вибору! Немає його і в усіх нас… І якщо насправді розібратися, то це і є щастя! Щастя розуміти, що немає в нас іншого шляху крім перемоги, крім успіху, крім удачі!

А раз так, то все вийде в нас! Усе вийде в тебе! Я знаю, я відчуваю це серцем і душею! Я переконана!

З Днем народження тебе рідна! Ми любимо тебе! Ми не дамо тебе образити! Ми  переможемо!

Слава тобі, люба наша! Слава Україні!”

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вітаю усіх з Днем Незалежності!!! [ua]

 

http://i.pixs.ru/storage/4/5/7/DSC0239622_2170719_13545457.jpg

 

 

 

PS

 

Сам ось таку змайстрував, кілька років тому. Думав про Україну - і ось таке вийшло,

може щось і не так, може не дуже гарно вийшло, але ... вийшло, що вийшло :nose3:  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Шчыра віншую з Днём Незалежнасці, дарагія украінцы!

Жадаю прыгожай і мужнай Ураіне перамогі і сапраўднай незалежнасці, а таксама міру, шчасця  і дабрабыту.

Вялiкi дзякуй, сябар!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

это Одесса  [ua]   это будущее Украины  :)

 

 

 
Julia Gorodetskaya додала 2 нові світлини.
18 хв · Odessa · 

Дети нашего двора готовятся к концертам-расклеили афиши и начали репетировать. Вчера гимн петь пытались. Остальная часть программы пока неизвестна.

10644985_10203734946407314_1183242496775
10616538_10203734946567318_3136403961829
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

это сегодня в еще одном "городе славы русского оружия(с), в моем городе  [ua]

 

 

 

http://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2014/08/IMG_5985-1024x682.jpg

 

http://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2014/08/IMG_6006-682x1024.jpg

 

http://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2014/08/IMG_5983-1024x682.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

С ДНЁМ НЕЗАВИСИМОСТИ, УКРАИНА!

Пускай грозой пылает даль
И выстрелов гремит синкопа,
Свой путь пробьёт, взломав асфальт,
Зелёный стебелёк укропа.

Росток неброской красоты,
Привычный меж борщом и хлебом,
Распустит жёлтые цветы
На ярко-синем фоне неба.

Его не уничтожит тля,
Его – в движенье к небу сила,
Он независим, как земля,
Что в трудный час его родила.

Его в асфальт не закатать,
Он будет жить, определённо,
И враг не вправе растоптать
Укропа стебелёк зелёный!

Настанет к счастью перелом,
Придёт конец военным тропам,
И он нам скажет за столом:
- Меня, как вас, зовут «укропом»!

10616032_10154541662760578_2355833493920
Link to comment
Share on other sites

(люблю умных профи, они все умеют. а этот- очень прав)

 

Andrij Bondar
Господи, я вперше вперше в житті не знаходжу потрібних слів для привітання. Мені все здається якимось або банальним, або занадто патетичним, або невиправдано оптимістичним..

А от щойно я, нарешті, вичленив для себе головне. Україна для нас стала буттям і свободою. Україна – це екзистенційне переживання, пороговий стан, межова ситуація. Це те людське, занадто людське, занадто спільне, заради чого всі ми тут. Ми – обранці. Не знаю, випадково чи навмисне, але чомусь саме ми. Це те, що в повітрі, на рівні інтуїції, в невидимому, але знаному. Її коріння – в землі і в небі. Я дуже вірю в те, що наше існування-всупереч перетвориться на існування-заради. Вірю, що енергії вистачить на все, а надто на спільність і єдність, без яких нас, як показує історія, завжди нема.

Смерть імперії! Вічна пам'ять полеглим Героям! Слава Україні! 

Зі святом, браття й сестри!
 
 
 
 
 
Змінено користувачем Людоедка
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...