Перейти до змісту

Три 3,14дараса


Citizen UA

Recommended Posts

А первый шо, не? Он заложил основу для прихода второго

Казав, навіть не допускає думки про російсько-українську війну. Звідси й мудацький договір про гарантії - просто не уявляв, що колись зможуть знадобитися.

Link to comment
Share on other sites

Казав, навіть не допускає думки про російсько-українську війну. Звідси й мудацький договір про гарантії - просто не уявляв, що колись зможуть знадобитися.

Ща он говорит что готов взять автомат и пойти воевать за Украину, падла старая.

Гореть ему в аду, как и троим его преемникам.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот дрышу в пику нужно дать и спросить чем оказался янык лучше за Тимошенко. Он же падло говорил что будет при юльке еще хуже, куда еще хуже, отец нации тьфу на тебя падло.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ща он говорит что готов взять автомат и пойти воевать за Украину, падла старая.

Гореть ему в аду, как и троим его преемникам.

 

вечноживой, сука

сколько уже сменилось властей, а эта нестареющая блять везде в поезде, наблюдает на заднем плане как смерть с косой

Link to comment
Share on other sites

Казав, навіть не допускає думки про російсько-українську війну. Звідси й мудацький договір про гарантії - просто не уявляв, що колись зможуть знадобитися.

Так він-кравчук не підписував меморандум, то кучма.

Link to comment
Share on other sites

Дрища першого судити. у нього перед очима в 2008 був приклад, що може бути з нами. і воно падло все проплямкало, не зробивши для армії нічого

Руки прочь от ВиктараАндреичя!  Ишь

Link to comment
Share on other sites

 

Дрища першого судити. у нього перед очима в 2008 був приклад, що може бути з нами. і воно падло все проплямкало, не зробивши для армії нічого

Гівнюк, який в 2008 році верещав, що треба дружіть флатамі, раптом заявляє: тоді був приклад, що може бути з нами :fp1:  .

Курва, іди зі своєю косатою курвою й далі хіхікай, як ти це робило в 2008 році :bluet: . На цей раз знай, що не над Україною чи Грузією хіхкаєш, а над своєю іудиною долею.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Гівнюк, який в 2008 році верещав, що треба дружіть флатамі, раптом заявляє: тоді був приклад, що може бути з нами :fp1:  .

Курва, іди зі своєю косатою курвою й далі хіхікай, як ти це робило в 2008 році :bluet: . На цей раз знай, що не над Україною чи Грузією хіхкаєш, а над своєю іудиною долею.

це ти до кого?

Link to comment
Share on other sites

да какая уже разница?

есть ли смысл топтаться в прошлом?

Ну є сенс розібратись в минулому, щоб у нас таки було майбутнє.

Гнів проти персоналій минулого ІМХО варто замінити на сором. Сором за власну дурість, результатом якої стало те, що на найвищі посади в державі ми обирали різних гівнюків.

Цього сорому мусить бути досить, шоб виправити хоч кілька найбільших помилок нашого народу. А якщо сорому не буде, то значить Хуйло правий і ми не маємо права на власну державу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

слухай, уєбан, для мене що жулька, що плямкало - одне говно. просто за вону я ніколи не голосував, а за юща голосував. і маю право висувати претензії. ясно, сука?

Link to comment
Share on other sites

Не можна їх ображати - це символи, за них мільйони людей стояли, голосували. Так, результати їх керівництва сумнівні, проте хто без гріха?  

Хєрня повна.

Просто для більшості обкласти матом колишнього преза - це якась внутрішня індульгенція. Мовляв то він гівнюк, а я сам - умніца і красавіца.

Але гівнюки не силою владу захоплювали, їм її умніци і красавіци особисто вручали.

Тому в першу чергу сором очищаючий потрібен. Для користі справи.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Не можна їх ображати - це символи, за них мільйони людей стояли, голосували. Так, результати їх керівництва сумнівні, проте хто без гріха?  

Хіба "вор на доверии" кращий за просто злодія? НМД, гірший.

Link to comment
Share on other sites

Хєрня повна.

Просто для більшості обкласти матом колишнього преза - це якась внутрішня індульгенція. Мовляв то він гівнюк, а я сам - умніца і красавіца.

Але гівнюки не силою владу захоплювали, їм її умніци і красавіци особисто вручали.

Тому в першу чергу сором очищаючий потрібен. Для користі справи.

обкладати матом, звичайно, погано. набагато краще носитись із повним нікчемою і банкрутом, і переконувати до втрати пульса себе і оточуючих, що ми таки здобули

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хєрня повна.

Просто для більшості обкласти матом колишнього преза - це якась внутрішня індульгенція. Мовляв то він гівнюк, а я сам - умніца і красавіца.

Але гівнюки не силою владу захоплювали, їм її умніци і красавіци особисто вручали.

Тому в першу чергу сором очищаючий потрібен. Для користі справи.

Из всех троях я голосовал только за Юща в 2004м. Выбирать особо не из кого было. Или Ющ, или Ливер.

Так что не всегда все зависит от избирателя, если все кандидаты, которых нам предлагают - говно. Реальные выборы

закончились с началом первого срока КуЧма. 

Link to comment
Share on other sites

Та досить вже емоцій. Кожне із цих ПАДЛ має відповісти зовсім не за невиправдані надії, і не за чиєсь особисте розчарування. А за свої КОНКРЕТНІ злочини.   Кравчук за "Бласко", Кучма за "приватизацію", за злочинне неодноразове втручання в діяльність судів та прокуратури, за крадіжку державного майна, Ющенко за розкрадання армії, за корупцію, чому були свідками десятки людей, за злочинне втручання в процес волевиявлення під час "обрання" Януковича, за нанесення державі багатомільярдних збитків через лобіювання "Росукренерго". І це тільки те, що на поверхні, там копати - не перекопати...  Вбивство Гонгадзе, "отруєння" Ющенка, "лікарня майбутнього", "вібори" Кучми на другий строк на даунбасі....   багато, багато чого. ПОКАРАТИ ТРЕБА НЕОДМІННО І ПОКАЗОВО. Щоб убезпечити себе на тривалий строк від повторення.  БЕЗКАРНІСТЬ ПОРОДЖУЄ ЗЛОЧИННІСТЬ.

Змінено користувачем Faultfinder
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дрища першого судити. у нього перед очима в 2008 був приклад, що може бути з нами. і воно падло все проплямкало, не зробивши для армії нічого

 

А у вас перед очима не було? Чи ви не пам"ятаєте істерик, коли на підтримку Грузії він зібрав там Президентів країн Прибалтики? Ви забули, як українці проклинали його та Огризка за дії щодо флоту Росії? Яка коротка пам"ять!

 

А як пісялися від щастя, коли виступив Мєдвєдєв "на фонє стальних караблєй"!

Змінено користувачем matav
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Из всех троях я голосовал только за Юща в 2004м. Выбирать особо не из кого было. Или Ющ, или Ливер.

Так что не всегда все зависит от избирателя, если все кандидаты, которых нам предлагают - говно. Реальные выборы

закончились с началом первого срока КуЧма. 

Все так, але "але"...

Але ж ми усі разом були настільки слабкі духом (як не крути), що допустили таку ситуацію. Ми всі знали, що Юлька та Янук - 2 гівна, але вивели їх в другий тур. Особисто я тоді напевно теж зарано здався і плюнув на все. Частина моїх родичів голосувала за Юльку, деякі - навіть за Янука. А я матюкнувся подумки кілька разів  та перестав намагатись їх переконувати... Проявив слабкість, за яку сором трохи відчуваю. Напевно таки міг когось переконати

Link to comment
Share on other sites

А у вас перед очима не було? Чи ви не пам"ятаєте істерик, коли на підтримку Грузії він зібрав там Президентів країн Прибалтики? Ви забули, як українці проклинали його та Огризка за дії щодо флоту Росії? Яка коротка пам"ять!

 

А як пісялися від щастя, коли виступив Мєдвєдєв "на фонє стальних караблєй"!

ще одне вилізло. іди нахуй. я нікого не проклинав і не пісявся

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...