Перейти до змісту

Хто відповість якщо здадуть Маріуполь?


ladzio

Recommended Posts

Смокчи в Мудачука і не відволікайся, ватник. :bluet:

 

Ну те що ти типовий Шаріков воно і так ясно..

Але,добре,я працюю на фсб,а бутусув також на фсб працюю? Ну і дурне ж ти,прости мене Господи. Зайди на будь-який ватний форум,тільки хтось щось скаже проти генеральної лінію партії, зразу ж піднімається гавків "нічого не бачу,нічого не знаю" амеріканській шпіон проплачєній моссадом. НУ ТО ЧИМ ТИ ВІДРІЗНЯЄШСЯ ВІД ВАТНИКА???? ВЕКТОРОМ?

Link to comment
Share on other sites

Ну те що ти типовий Шаріков воно і так ясно..

Але,добре,я працюю на фсб,а бутусув також на фсб працюю? Ну і дурне ж ти,прости мене Господи. Зайди на будь-який ватний форум,тільки хтось щось скаже проти генеральної лінію партії, зразу ж піднімається гавків "нічого не бачу,нічого не знаю" амеріканській шпіон проплачєній моссадом. НУ ТО ЧИМ ТИ ВІДРІЗНЯЄШСЯ ВІД ВАТНИКА???? ВЕКТОРОМ?

 

Хе, ладзіо і ібн сіна один і той же ватник під двома ніками ? :fp1:

 

Модерам би АТО невелике провести не завадило. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ми з повною відповідальністю можемо стверджувати, в Україну вдерлися окупаційні війська Ерефії. Це фото БТРа, зроблено під Новоазовськом розвідкою нашого батальону. Маркування данної техніки свідчить про приналежність її до 98-ї гвардійської повітряно-дисантної дивізіх м. Іваново.

 

чота на фото на деревьях листьев нет и травка тока-тока пробилась )))))))))

 

Ктото пиздит не?

 

ЗЫ. Вспомнилось чтото, что я это видел... и точно - ролик от 04 марта 2014 

 

Таки пиздят, пидарасы с Азова...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пидар егорий- доповидь.

 

Ти ще тут, ватник, рвеш очко за ладзя ?  :weep: 

 

Ану бєгом работать на Раиссю, а то Хуйлу в Мінську нічим буде крити свої пройоби.  :D

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Так, я понял, модера тут нет? Я твою маму в рот ебал, козлоеб вонючий.

 

@абу али ибн сина

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.1 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (3). Розділ: Хто відповість якщо здадуть Маріуполь?.
Отримано від модератора штрафних балів: 3. -- Обмеження діє до 26 сер 2014 04:19
Можливість дописувати на форумі відключено на 6 годин(и)

 

Хуліганство.

Змінено користувачем Dr.Amber
Link to comment
Share on other sites

Хе, ладзіо і ібн сіна один і той же ватник під двома ніками ? :fp1:

 

Модерам би АТО невелике провести не завадило. 

 

І я ж про те. ТИ ЗВИЧАЙНІСІНЬКА ВАТА. Тоталітарне мислення в повний ріст. Такі як ти тільки тому проти Сталіна і репресій що вони не на тих були б спрямовані,а якби на тих... за милу душу.

Link to comment
Share on other sites

Министру обороны Украины Гелетею. Командованию АТО. Несмотря на многочисленные предупреждения о ситуации скидывающейся в секторе Б, несмотря на вчерашнюю и сегодняшнюю информацию о прорыве танков с Сектора Д, а также границы с РФ,а также с района Моспино, ситуация с присылкой дополнительных подразделение ВСУ так и не разрешилась. Сейчас немедленно необходимо остановить отход того что до этого прикрывало нам тыл, то есть вверенных вашему ведомству частей из района Кутейниково- Старобешево, вернуть артиллерию и нанести массированный удар в это район с обязательным использованием бронетехники. Данные силы у вас имеются. В случае если это не будет сделано и ситуация будет усугубляется и далее оставлю за собой право трактовать бездействие руководства ВСУ в наиболее негативном варианте. Если надо - сами становитесь с пистолетом на дороге и держите ситуацию. Действуйте в конце то концов!

P.s. Простите меня. Я не могу написать что конкретно происходит сейчас. Это читаете не только вы...

 
Уже і семен панікер???
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та не сдадут Мариуполь. Там среди местных поддержки нет. Слыхал от мариупольцев, что местный криминалитет и  представители национальных меньшинств, в частности греческой, сдавали Нацгвардии тех, кто сотрудничал с террористами. Если есть местные, подтвердите.

Link to comment
Share on other sites

я не думаю, що колоради взагалі ставлять задачу атаки на маріуполь.

удар в напрямку маріуполя, це відтягування сил від Іловайська, де вони хочуть знищити батальон Семенченка. Окрім стратегічного значення це і морально дуже для них важливо.

Link to comment
Share on other sites

 

 

А откуда ТС еще в понедельник знал, что Х#йло полезет своей армией на Мариуполь?

А что, это понимать могут только генштабисты? Рашистская группировка севернее Таганрога не первый месяц торчит и артой хреначит. Движ Луганск/Донецк одна из целей - отттянуть ресурсы наших с направления Мариуполь-Мелитополь.

Им сухопутка в Крым нужна кровь из носу, особенно в преддверии штормов на пароме. Зимой паромом сильно не поплаваешь и в несколькосуточных очередях к нему не постоишь.

Link to comment
Share on other sites

А откуда ТС еще в понедельник знал, что Х#йло полезет своей армией на Мариуполь?

тю, бином ньютона

несколько выкладок в сети было

кажется,последнее от машовца

сейчас поищу.....

Link to comment
Share on other sites

 

 


А откуда ТС еще в понедельник знал, что Х#йло полезет своей армией на Мариуполь?

Если во время войны каждый день постить чего-нибудь об атаке врага, когда-нибудь да угадаете.

Link to comment
Share on other sites

що це все закінчиться контрнаступом колорадів було ясно принаймні пару тижнів тому, коли почергово провалились кілька напрямків атак ЗСУ і ситуація "зависла". Коли одна сторона втрачає ініціативу, вона рано чи пізно перейде до іншої.

Link to comment
Share on other sites

 

 


що це все закінчиться контрнаступом колорадів було ясно принаймні пару тижнів тому, коли почергово провалились кілька напрямків атак ЗСУ і ситуація "зависла". Коли одна сторона втрачає ініціативу, вона рано чи пізно перейде до іншої.

Не можу не погодитись. І амбітний план сухопутного коридору теж прослідковувався. Єдине що план здається малоздійсненним. Дорога на Чонгар це намисто з міст, у кожному з яких готові чинити шалений спротив. Що з тим збирається робити Пуйло, неясно.

Наскільки я розумію, наразі йому вдавалося робити території лише непридатними для життя і використання в мирних цілей, а зараз задача полягає в тому щоб забезпечити 350-кілометровий коридор по ворожій території. Навіть якщо йому вдасться той коридор прорубати, "дорога життя" по Ладозькому озеру видаватиметься приємним і безпечним автобаном порівняно з цим...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...