Перейти до змісту

Бютораси люстрували Москаля


RiG

Recommended Posts

Оскільки  є  вже  2  такі  гілки і  в  другій  вже  з явилися  глупства,  то  нехай  ця  гілка  буде  без  юльків  і  їхніх  матюків.

 

Кого  їм  тримати  в  себе -  то  їхня  справа,  але  не  пояснити  за  що -  це  якось  не  цивілізовано.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та  він  такий  балакучий,  що  проговориться,  чим  не  вгодив.  Спортсмен  на  ФУПі  написав,  що  проситься  до  Порошенка.  Як  приймуть -  то  багатознаючий  Москаль  може  пригодитися  перед  виборами.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мамка люструвала Гену.Я би не дуже брав його в список.Він як Гриценко.Буде відкрито гадити...

 

Взагалі то ризикований хід. Гєна, мабуть, про них стільки може розповісти, що і 3% бар'єр для Матьківщини може стати проблемою.  :weep: 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

в прес-службі "Батьківщини" повідомили, що Москаля виключено, оскільки під час президентських виборів він був офіційною довіреною особою Петра Порошенка в 71-му територіальному виборчому окрузі.

http://ukr.lb.ua/news/2014/08/25/277146_nardepa_moskalya_vignali.html

Link to comment
Share on other sites

ну добре, що Москаля, а не онука проффесора люстрували - Москаль переживе цю трагедію. :nose3:

зрадникам не місце в Батьківщині !!! :butcher:  

Змінено користувачем takinetak
Link to comment
Share on other sites

Закономерно, поддерживал "вражеского" кандидата - на выход. Наконец Юля начала чистить свою партию. Сколько туда набилось приспособленцев в 2004-2005 годах не сосчитать.

Змінено користувачем Theorist
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Закономерно, поддерживал "вражеского" кандидата - на выход. Наконец Юля начала чистить свою партию. Сколько туда набилось приспособленцев в 2004-2005 годах не сосчитать.

 

великая чистка :fp1: правильно!!! надо пастора бросить на борьбу с оппортунистами) а консультантами нанять Виктора Андрийовыча с Ванниковой :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так  вони  досить  часто  ряди  чистили.  Перебігла  тушка  кудись -  почистили,  тобто  викреслили  тушку.  Москаль  втерся  в  довіру  до  Порошенка?  Чи  Петро  сам  такий  собі  жартівник.  Намітив  собі,  кого  БЮТ  буде  чистити.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так я и знал, так я и знал - именно Москаль всегда вредил йульговскому делу :gigi:

Пригріли гадину на грудях.а вона вжалила.Добре що тільки одна :weep:  :weep: ,ніколи таких випадків не було.Всі качанівці як штики при дулі.а от один :lol2:  :lol2::gigi:  :gigi: ,єдиний :weep:  :weep:  продав.От зволоч :fp1:  :fp1:  

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Закономерно, поддерживал "вражеского" кандидата - на выход. Наконец Юля начала чистить свою партию. Сколько туда набилось приспособленцев в 2004-2005 годах не сосчитать.

 

Закономерно, поддерживал "вражеского" кандидата - на выход. Наконец Юля начала чистить свою партию. Сколько туда набилось приспособленцев в 2004-2005 годах не сосчитать.

А скільки після того........І хто ту шваль до себе тягнув?  Хоч вбий :fp1: не знаю B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

егорка, ты возлюбил москаля? :nose3:

 

Москаль, при всьому його балабольстві, був одним з відносно терпимих в цій каманді. 

 

А так він мені пох, це тепер бютораси нехай ламають собі з цим залишки мозку. :weep:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Москаль, при всьому його балабольстві, був одним з відносно терпимих в цій каманді. 

 

А так він мені пох, це тепер бютораси нехай ламають собі з цим залишки мозку. :weep:

так он же к вам, педротам перешел.. так шо ламать залышкы придется вам.. :lol2:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

так он же к вам, педротам перешел.. так шо ламать залышкы придется вам.. :lol2:

 

Я не належу до ніяких функціонерів Пєці.  Якщо візьмуть - нехай собі далі іпуться з ним. :D

Link to comment
Share on other sites

Эх.......АШТОВЫХОТЕЛИ для человека с такой красноречивой фамилией, да еще и такого общительного. Ну теперь Порошенко просто обязан на нем жениться взять в проходной список :D  :D

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Эх.......АШТОВЫХОТЕЛИ для человека с такой красноречивой фамилией, да еще и такого общительного. Ну теперь Порошенко просто обязан на нем жениться взять в проходной список :D  :D

не обязательно могут дать округ по мажоритарке, чтоб не так явно зрадой пахло..при том это можно устроить в том округе, где будет номальный кандидат от батькивщины.. заодно и юльке насрать.. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Пригріли гадину на грудях.а вона вжалила.Добре що тільки одна :weep:  :weep: ,ніколи таких випадків не було.Всі качанівці як штики при дулі.а от один :lol2:  :lol2::gigi:  :gigi: ,єдиний :weep:  :weep:  продав.От зволоч :fp1:  :fp1:  

Москали, они такие :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...