Перейти до змісту

"Дезертирство" 5-го батальйону "Прикарпаття" - чиста деза.


cashu

Recommended Posts

Це якраз той випадок, коли підходить слово, яке я дуже не люблю - "зливають". Просто у цьому батальйоні служать багато моїх знайомих і можу сказати, що трохи ситуацією володію. Про це написав у своїй сторінці у соцмережах Юрій Палійчук. 

 

Наведу кілька фактів про батальйон "Прикарпаття", а ви вирішуйте самі - дезертири вони, чи ні:

 

1. Кістяк батальйону - це Самооборона Майдану. Їх там більше половини особового складу. Туди відразу пішли ті, хто робив революцію під табличками "Коломия", яких на Майдані було десятками. Наприклад, зараз командиром роти там працює боєць, який на Інститутській спалив водомет і ще десятки простих героїв, які вижили в Києві і пішли на нову війну.

 

2. Коли батальйон йшов у АТО у них не було жодного тепловізора, жодного зразка важкого озброєння, жодної броні. Усе забезпечення, починаючи від питаної води, закінчуючи транспортом - заслуга волонтерів. Щоб ви розуміли, батальйон "Прикарпаття" пересувався шкільними автобусами, які їм віддала коломийська мерія. Іншого транспорту у них просто не було

 

3. Батальйон «Прикарпаття» був останнім, хто покинув котел біля Амвросіївки. Доречі, шкільними автобусами вони вивозили поранених з 72 бригади. Вивозили полями під хаотичними обстрілами артилерії - по них просто лупили без наводчика. Наводчик з російської сторони з’явився рівно в той момент, коли вони згрузили останніх поранених і чітко по жовтих шкільних автобусах влупила артилерія. Доречі, після обстрілів хлопці знаходили нерозірвані снаряди з написом "Привет майдан", але то таке – лірика.

Остання колона важкої техніки, яка була в тому районі, базувалася в районі Саур-Могили і вийшла два тижні тому. Тобто, хлопці тиждень стояли там без жодної броні, без жодного танка, без артилерії, одні на 100 кілометрів кордону.

 

Доречі, 72-ка вийшла звідти як герої, а хлопці з "Прикарпаття" стояли там під обстрілами до суботи, прикривали майже 100 кілометрів кордону, поки їх повністю не накрили Градами з Росії. І поки не оголосили «дезертирами».

 

Більше тут:  

http://tinyurl.com/mtq88b2

Змінено користувачем cashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Т.е. позиции всё таки оставил без приказа

 

Читаєм до кінця...

 

4. З озброєння у 5 батальйону були лише автомати і кулемети. Гранати і гранатомети, які вчора у них відібрали біля Кіровограда - трофейні. Це єдине, що у них було з більш-менш важкого.

 

5. Команду відступити дав командир батальйону. Ще раз нагадую - вони єдині, хто залишився під Амвросієвкою - без техніки, без важкого озброєння, без прикриття, лише з автоматами і трофейними гранатометами. Одні на 100 кілометрів державного кордону. По-моєму, вони - 300 спартанців. а не дезертири.

Змінено користувачем zig
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кстати,если мне не изменяет память по истории,некий матрос Дыбенко в 1918 году тоже отдал аналогичный приказ под Нарвой своим матросикам,когда понял,что перед ним не мирные буржуи, а хоть и плохо,0но вооружённые немцы.

 

Матросики быренько прибрали к рукам эшелон и ломанулись в драп

 

Остановились дето на Урале,если правильно помню...Видимо поняли,что за ними никто не гонится

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

командир дав наказ відступати зі зброєю на Франківськ?

 

ну шо ж, тоді дійсно деза. Ну яке ж це дезертирство?

щось усі кажуть що зброї немає, воювати нічим, а Тимчук пише що зброї покинули уже стільки, що армію озброїти можна. Та і кацапи не голослівно хвастають трофеями, весь час відео.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

гуцули коли зрозуміли що мають загинути усі вирішили післати до сраки тих хто вирішив їх злити.

і поїхали додому на постріляних ПАЗіках...

Ну герої, що ж тут скажеш.

Правда завдяки їх геройству зараз гинуть хлопці з Айдару, Азову, Донбасу, але вони напевно не такі заслужені...

Так оружие чего не сдают? Зачем им оружие, если не хотят воевать?

Хороше питання.

Link to comment
Share on other sites

Вам дуже хотілося б, щоб їх перемололо на фарш в полях Донбасу?

 

Я впевнений, що батальйон поповнить ряди, деякий час відпочине і ще проявить себе в боях.

У справжніх боях.

А не клавіатурних, як ви, борцуни.

 

А час все розставить на свої місця..

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так оружие чего не сдают? Зачем им оружие, если не хотят воевать?

Прикопать в схорони

гуцули коли зрозуміли що мають загинути усі вирішили післати до сраки тих хто вирішив їх злити.

і поїхали додому на постріляних ПАЗіках...

Насколько я помню Уставы,приказ сначала должен быть выполнен, а потом уже оспорен

 

Иначе это не армия, а махновский сброд

Вам дуже хотілося б, щоб їх перемололо на фарш в полях Донбасу?

 

Я впевнений, що батальйон поповнить ряди, деякий час відпочине і ще проявить себе в боях.

У справжніх боях.

А не клавіатурних, як ви, борцуни.

 

А час все розставить на свої місця..

В СССР была жестокая,но эффективная система: Штрафбат

Link to comment
Share on other sites

Вам дуже хотілося б, щоб їх перемололо на фарш в полях Донбасу?

 

Я впевнений, що батальйон поповнить ряди, деякий час відпочине і ще проявить себе в боях.

У справжніх боях.

А не клавіатурних, як ви, борцуни.

 

А час все розставить на свої місця..

:fp1:

Ну для чого фігню таку відверту писати?!

Впевнений, що ніхто в цій темі не бажає смерті нашим солдатам.

 

В тому числі й бійцям Азову, Айдару та Донбасу, доля яких Вам здається байдужа.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Ну для чого фігню таку відверту писати?!

Впевнений, що ніхто в цій темі не бажає смерті нашим солдатам.

 

В тому числі й бійцям Азову, Айдару та Донбасу, доля яких Вам здається байдужа.

 

+++++

 

А поистерить

Link to comment
Share on other sites

гуцули вони такі.

якщо відчувають зраду - ви їх під страхом трибуналу не заженете на поле бою  :D  :D  :D

 

щось там було. просто так вони б додому не поїхали. їм ще треба буде все землякам пояснити.

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

гуцули вони такі.

якщо відчувають зраду - ви їх під страхом трибуналу не заженете на поле бою  :D  :D  :D

 

щось там було. просто так вони б додому не поїхали. їм ще треба буде все землякам пояснити.

Там зрада на кожному кроці.

Link to comment
Share on other sites

Я по народженню не галичанин, хоч і живу у Львові четвертий рік. Але в мене вуха горять і хочеться від сорому крізь землю провалитися через той випадок... А вони ще й виправдовуються  :fp1:

Якби січові стрільці так дременули з Маківки, їх засудили б австрійці (багатьох на смерть) і піддали б остракізму свої ж, українці. Жлобська логіка на війні не працює, зойками "нам бобо зробили і ми втекли", можна жінок розчулити, і то своїх, і то не всіх...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я по народженню не галичанин, хоч і живу у Львові четвертий рік. Але в мене вуха горять і хочеться від сорому крізь землю провалитися через той випадок... А вони ще й виправдовуються  :fp1:

Якби січові стрільці так дременули з Маківки, їх засудили б австрійці (багатьох на смерть) і піддали б остракізму свої ж, українці. Жлобська логіка на війні не працює, зойками "нам бобо зробили і ми втекли", можна жінок розчулити, і то своїх, і то не всіх...

Та зрозумійте ви, нам нічого невідомо. Що там відбулося. А що там тотальне зрадництво - я знаю точно.

Link to comment
Share on other sites

Я по народженню не галичанин, хоч і живу у Львові четвертий рік. Але в мене вуха горять і хочеться від сорому крізь землю провалитися через той випадок... А вони ще й виправдовуються  :fp1:

Якби січові стрільці так дременули з Маківки, їх засудили б австрійці (багатьох на смерть) і піддали б остракізму свої ж, українці. Жлобська логіка на війні не працює, зойками "нам бобо зробили і ми втекли", можна жінок розчулити, і то своїх, і то не всіх...

:tu:

Підпишусь під кожним словом, ну за винятком того, що народився та все життя прожив у Львові.

Link to comment
Share on other sites

в одном из интервью Семен сказал, что надо брать подготовленных добровольцев, а не (почти дословно) "селян, которые не могут привыкнуть к взрывам и оружие в руках не держали"

зная, как франковцы берутся за любую работу, справедливо, в общем-то, полагая, что "не боги горшки обжигают"(и случаются проколы,на стройке наблюдала), могу предположить, что и тут кто-то поначалу переоценил свои военные и психологические возможности,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Среди галичан ведется основательная работа по подрыву боевого духа т сеянию паники. Как видим, приносит уже плоды. Это не перекрытия дорог и митинги. Это гораздо серьезней. Почему не сдают оружие? Почему хотя бы не отступили в тыл на усиление и перегруппировки, а едут домой?
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

прикол буде якщо про гуцулів тупо забули.

вони там савул могилу тримали а командування думало шо там вже нікого немає.  :D  :D  :D

гуцули сі вкурвили і поїхали додому. з гавтоматами. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Среди галичан ведется основательная работа по подрыву боевого духа т сеянию паники. Как видим, приносит уже плоды. Это не перекрытия дорог и митинги. Это гораздо серьезней. Почему не сдают оружие? Почему хотя бы не отступили в тыл на усиление и перегруппировки, а едут домой?

Зброю здадуть в частині. Не вірю я в те, що просто так, знялися і поїхали. Не ті це люди. Вони знали, що їх побачить вся Україна. Можливо, будуть якісь заяви. Можливо, в штабах хтось одумається.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

в одном из интервью Семен сказал, что надо брать подготовленных добровольцев, а не (почти дословно) "селян, которые не могут привыкнуть к взрывам и оружие в руках не держали"

зная, как франковцы берутся за любую работу, справедливо, в общем-то, полагая, что "не боги горшки обжигают"(и случаются проколы,на стройке наблюдала), могу предположить, что и тут кто-то поначалу переоценил свои военные и психологические возможности,

Отож, хтось. А тут батальйон у повному складі...

Link to comment
Share on other sites

При попытке выхода из окружении колонна наших братьев (все батальоны и усиление ВСУ) попала в засаду. Сейчас заняли круговую оборону и ведут бой. Нужна срочная помощь. Все данные мною сообщены командующему НГ и министру ВД, местонахождение колонны им известно, возможности для оказания помощи есть. Я на этой чертовой койке ничего сделать не могу, только обрывать телефоны и молится чтобы лучшие сыны Украины выжили в этой кровавой карусели...

P.s. Для дебилов которые пишут что я мол сообщаю через фб об этом факте ватникам. Если они сделали засаду то наверное об этом знают и без фб? Сейчас нужна максимальная публичность,чтобы на это быстро отреагировали. Иначе завтра на улице будет уже не 2000 а миллионы.

P.s.2 операция как по освобождению Иловайска так и действия по отходу принимались по прямому приказу руководства АТО. Командующий сектором Б непосредственно руководил всеми операциями. Так что не тратьте время на отмазки господа генералы- занимайтесь своим прямым делом.

 

 

про гуцулів забули на савур могилі. пудово забули. на тиждень.  :D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

Читаєм до кінця...

 

4. З озброєння у 5 батальйону були лише автомати і кулемети. Гранати і гранатомети, які вчора у них відібрали біля Кіровограда - трофейні. Це єдине, що у них було з більш-менш важкого.

 

5. Команду відступити дав командир батальйону. Ще раз нагадую - вони єдині, хто залишився під Амвросієвкою - без техніки, без важкого озброєння, без прикриття, лише з автоматами і трофейними гранатометами. Одні на 100 кілометрів державного кордону. По-моєму, вони - 300 спартанців. а не дезертири.

 

4. Гранатомёты не являются тяжёлым оружием. Кто то лукавит.

 

5. Про оборону 100 км одним батальоном - мощно задвинуто. Спартанцы блеать! Особенно если вспомнить, что спартанцы погибли все, а у этих спартанцев со 100 км обороны обошлось без потерь...

 

У меня такое впечатление, что эти товарищи записались в батальон ради статуса участник БД, а как только данный статус получили - свалили домой...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отож, хтось. А тут батальйон у повному складі...

ну, я не хотела огульно

но ,если нашлось некоторое количество закоперщиков, остальные просто могли пойти на поводу

Link to comment
Share on other sites

Батальйон їздив/воював на шкільних автобусах з мого міста, блять.

Автобусам тим вже кранти - побиті та обстріляні...

А на одному з них в школу їздили навіть однокласники моєї дитини, до речі.

 

Все в чому вони були одягнуті, все що вони їли, все чим вони воювали, топливо, гроші, рації і т. д. - все це було зібране волонтерами, держава нічого не дала.

 

Не знаю чи вони великі "герої", але дезертирами мені язик не повертається їх назвати.

 

 

Скоро буде більше інформації...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...