Перейти до змісту

Богдан Козак створює блок Петра Порошенка у Львівській обласній раді


OldBoy

Recommended Posts

Керівник депутатської групи «Львівщина» у Львівській обласній раді Богдан Козак закликав депутатів ЛОР створити блок Петра Порошенка та у скрутний для країни час підтримати політику, що проводить Президент.

 

http://zik.com.ua/ua/news/2014/09/02/bogdan_kozak_zaklykav_stvoryty_v_oblradi_blok_petra_poroshenka_519838

Link to comment
Share on other sites

Хто такий Козак львівяни знають. Для нельвівян поясню, що це голова злочинного клану львівщини, який був правою рукою Медведчука. За часів "каманди моладості нашей" рулив львівською митнецею і податковою. Балотувався в парламент від ПСПУ Наталії Вітренко. Президенство Ющенка пересидів на старих схемах нічуть не страждаючи. За Януковича разом з Калетніком очолив старі схеми. На ньому висять вбивства, рекет, захоплення чужого бізнесу і грабунки. Все вищесказане в рівній мірі і до його рідного брата Тараса Козака стосується. Вони обидвоє рулять кланом Козаків
http://h.ua/story/197389/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Сімейство Козаків стало співвласником кримської дачі Януковичів (оновлено)

27 березня 2013

http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2013/03/%D0%B0%D0%B9%D1%8F-300x202.jpg

Головний корпус бази відпочинку «Мис Айя» (фото lb.ua)

Згідно з даними ЄДРПОУ, ТОВ “Норд-2007″, яке є власником кримської бази відпочинку Януковича “Мис Айя”, минулоріч змінило власників.

Ними стали кіпрський офшор “Леоліта трейдінг ЛТД” та українське ТОВ “Кримбудмонтаж”. Останньою компанією одноосібно володіє Богдан Романович Козак, брат відомого митника та податківця Тараса Козака. Частка ТОВ “Кримбудмонтаж” у статутнику фірми-власниці бази відпочинку, щоправда, становить лише 0,19 %.

Нагадаємо, що кримська база відпочинку “Мис Айя” була приватизована ТОВ «Арктур-Крим» влітку 2007 року за 6 млн грн. Цю базу відпочинку потім передали ТОВ “Норд-2007″. У різні часи серед засновників останньої були дві “межигірські” фірми – “Укркиївресурс” та “Технопромсервіс”. Ці компанії фігурують у розслідуванні щодо приватизації ще двох вілл у Криму – “Камея” та “Міро Маре”.

Link to comment
Share on other sites

Я хоч не львів"янин, але прекрасно знаю хто такий Козак. Його ім"я звучало на вустах чкраз 10 років тому назад і завжди в ув"язці з Медведчуком.

 

Що найцікавіше, дрищаві поросята люблять Юлю невідому чому прив"язувати до Медведчука.

 

тут головне ( всім штабам всіх партій!!!!!) цей момент не пропустити , а довести це до відома львів"ян, щоб поросяче  стадо гарненько ткнути рилом в багно на виборах.

 

думаю, цей факт буде не єдиний, ригів і медведчуків в поросячій обоймі ще немало знайдеться.

Змінено користувачем Київський хлопець
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За партію ПОПа не можна голосувати за будь-яких умов, навіть якби там Козаком і не пахло б.

 

А хто хоче - хай голосує за Блок ПОПа. Тільки тоді не плачте, коли знов доведеться новий Майдан організовувати. (((

Link to comment
Share on other sites

Особисто я НІКОЛИ не голосував за політиків чи політичні сили тільки тому, що вони нові.

 

Я завжди голосував тільки за тих, за кого знав чого від них приблизно чекати. Хто мав мінусів більше ніж плюсів - за таких не голосував. Хто мав плюсів більше ніж мінусів - за таких голосував, особливо, якщо політик показує, що він має якийсь свій потенціал для становлення й розвитку.

 

Доки я не переконувався, що якийсь новий політик є дійсно позитивний , я ніколи за такого не голосував. тільки тому , що він "новий".

А якщо ще чесніше сказать - то в мене до всіх нових політиків патологічна не довіра. Хай проявить себе в чомусь, а новизна - це діло десяте.

Link to comment
Share on other sites

Особисто я НІКОЛИ не голосував за політиків чи політичні сили тільки тому, що вони нові.

 

Я завжди голосував тільки за тих, за кого знав чого від них приблизно чекати. Хто мав мінусів більше ніж плюсів - за таких не голосував. Хто мав плюсів більше ніж мінусів - за таких голосував, особливо, якщо політик показує, що він має якийсь свій потенціал для становлення й розвитку.

 

Доки я не переконувався, що якийсь новий політик є дійсно позитивний , я ніколи за такого не голосував. тільки тому , що він "новий".

А якщо ще чесніше сказать - то в мене до всіх нових політиків патологічна не довіра. Хай проявить себе в чомусь, а новизна - це діло десяте.

Кучму поверніть!

Link to comment
Share on other sites

Кучму поверніть!

 

Кучму я в гробу бачив, я його ненавидів ще з 1993 року, ще за рік до того, як він Президентом став.

 

І ненавиджу я його й зараз. Я пам"ятливий.

Link to comment
Share on other sites

ну, я наприклад, збираюся за тих, де будуть нові імена

всі ті, хто просрав все 10 років тому йдуть нах

які реально себе зарекомендували

може ДемАльянс

ще не знаю..

Как показывает практика, новые имена, применительно к парламенту, просто техкандидаты.

Link to comment
Share on other sites

Козак??? То серйозно??? Та то пздц! Я вже навіть не кажу про такі дрібниці, як люстрація та реформи - хєр то буде.

Мдя, ото жесть!

 

Можу уявити, які цінні кадри будуть формувати партію влади у інших регіонах.

Змінено користувачем PRom
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...