Перейти до змісту

В мене ФБ і ФУП не працюють.


TimmiApostolMS

Recommended Posts

Все работает. Просто надо заходить не с Украинского ай-пи его наверное блочат москали.  Счас зашел и с украинского все ок.

Змінено користувачем dominus
Link to comment
Share on other sites

як міняти айпі? просто ніколи не цікавився цим питаням , може хтось підкаже?


я маю наувазі як зробити так що бачили не айпі твого провайдера, через проксуху?

Link to comment
Share on other sites

Блять, ТС, ти шо - маленький?!

А с других браузеров не пробовал?

Вот у меня Опера 12.17 - с ФБ можно сказать не працює ніхуя.

 

Зато з експлорером працює, аж літає.

 

Треба пробувати, а не скаржитися як ламер)))

 

А от ФУП - да ну й грець з ним, хуйня яка))))

Link to comment
Share on other sites

Блять, ТС, ти шо - маленький?!

А с других браузеров не пробовал?

Вот у меня Опера 12.17 - с ФБ можно сказать не працює ніхуя.

 

Зато з експлорером працює, аж літає.

 

Треба пробувати, а не скаржитися як ламер)))

 

А от ФУП - да ну й грець з ним, хуйня яка))))

в мене відкривало ФБ і тут видало помилку при відкриті.(саме помилка в ФБ не повязана з бравзером)

 

А що до того, що в тебе не відкриває Опера, обнови її раз і встанови з неї флешплеєр новий і буде в тебе опера літати , а мені цікаво ще й ФУП , попросив щоб не шукати, як зробити підміну айпі. Раз нема бажаючих сказати, як робити - це буду шукати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

в мене відкривало ФБ і тут видало помилку при відкриті.(саме помилка в ФБ не повязана з бравзером)

 

А що до того, що в тебе не відкриває Опера, обнови її раз і встанови з неї флешплеєр новий і буде в тебе опера літати , а мені цікаво ще й ФУП , попросив щоб не шукати, як зробити підміну айпі. Раз нема бажаючих сказати, як робити - це буду шукати.

Ключевое слово - прокси...

Link to comment
Share on other sites

Я из Днепра.

Пока так: The database connection failed. Please check your database configuration in include/db/config.php. If the configuration is okay, check if the database server is running.Friday 5th of September 2014 05:54:17 AM

В мене сьогодні теж таке, вчора після обіду робив, це говорить про те, що програма яка працює з базаою даних не відповідає на запити, або щось роблять з базою даних або її за досили . Очевидні речі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...