Перейти до змісту

чем страшна война с Украиной для России?


Françoise

Recommended Posts

ПОБЕДОБЕСИЕ

 

Я лично не верю, что перемирие на востоке Украины приведёт к чему-то хорошему.Я полагаю, война продолжится.Поэтому я буду вести разговор о войне.Причём в конкретном разрезе: чем страшна война с Украиной для России?

 

повністю тут: 

http://m--p.com/ru/russkij-pobedobesie/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нормально, все более мение правильно, кацапам не будет прощения никогда. отныне и во веки веков. со временем возможно станут относится к ним нейтрально, как к монголам например, но прощения пидарам не будет.

Link to comment
Share on other sites

та бросьте.

Схід україни (харків, днепр, можливо запоріжжя, одеса...) де половина населення просто байдужа до політики -вже через рік після реального миру буде так само файно ставитися до кацапів, як і раніше.

 

Це західна знову і знову, на генетичному рівні, отримає чергову прививку від кацапії.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

нормально, все более мение правильно, кацапам не будет прощения никогда. отныне и во веки веков. со временем возможно станут относится к ним нейтрально, как к монголам например, но прощения пидарам не будет.

 

Я к тому, шо нам таки "этому вот" противостоять придется. Раніше чи  пізніше

Link to comment
Share on other sites

Проблема в тому, що якщо ми програємо, про ту паруючу кров наші нащадки підзабудуть так само як і наші покоління. Бо паруюча кров то реальність Батурина 1709 року і Києва 1918-1919, а робили це ті самі "брати".

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

та бросьте.

Схід україни (харків, днепр, можливо запоріжжя, одеса...) де половина населення просто байдужа до політики -вже через рік після реального миру буде так само файно ставитися до кацапів, як і раніше.

 

Це західна знову і знову, на генетичному рівні, отримає чергову прививку від кацапії.

их разбавят 200ми, нашими к сожалению. "дымящая кровь"

Проблема в тому, що якщо ми програємо, про ту паруючу кров наші нащадки підзабудуть так само як і наші покоління. Бо паруюча кров то реальність Батурина 1709 року і Києва 1918-1919, а робили це ті самі "брати".

согласен, поэтому мы не програемо

Link to comment
Share on other sites

ПОБЕДОБЕСИЕ

 

Я лично не верю, что перемирие на востоке Украины приведёт к чему-то хорошему.Я полагаю, война продолжится.Поэтому я буду вести разговор о войне.Причём в конкретном разрезе: чем страшна война с Украиной для России?[/size]

 

повністю тут: [/size]

http://m--p.com/ru/russkij-pobedobesie/

Тот же автор 6 лет назад http://shiropaev.livejournal.com/19869.html

 

Почти 100% попадание

Link to comment
Share on other sites

Проблема в тому, що якщо ми програємо, про ту паруючу кров наші нащадки підзабудуть так само як і наші покоління. Бо паруюча кров то реальність Батурина 1709 року і Києва 1918-1919, а робили це ті самі "брати".

 

якщо ми програємо, не факт, що ті нащадки в нас взагалі будуть. Там же чітко написано - або вассал (точніше невільник) або випалена земля

Link to comment
Share on other sites

Хорошая статья. Очень доступно и легко для чтения изложены все очевидные моменты, о которых давно пишу на этом форуме.

Главный вывод: Россия в предсмертной агонии и Украина, рождающаяся в огне развязанной умирающей империей войны.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проблема в тому, що якщо ми програємо, про ту паруючу кров наші нащадки підзабудуть так само як і наші покоління. Бо паруюча кров то реальність Батурина 1709 року і Києва 1918-1919, а робили це ті самі "брати".

 

Не згоден. Точніше не до кінця згоден. Слобожанщина наприклад увійшла в склад Росії цілком мирно. Якщо точно то це взагалі історична територія Московії колонізована українцями. Південь ми взагалі завойовували разом. Так що для багатьох українських територій ця війна з Росією це практично перший досвід. І перше щеплення від узького міра.

Link to comment
Share on other sites

Не згоден. Точніше не до кінця згоден. Слобожанщина наприклад увійшла в склад Росії цілком мирно. Якщо точно то це взагалі історична територія Московії колонізована українцями. Південь ми взагалі завойовували разом. Так що для багатьох українських територій ця війна з Росією це практично перший досвід. І перше щеплення від узького міра.

 

бред, они в ВКЛ входили

Link to comment
Share on other sites

а при чем здесь харьков? ты писал об исторических территориях

кстати, и территория одессы входила, так что что в писту новороссию

 

Я писав що далеко не всі українські території увійшли в склад Російської Імперії в результаті військових поразок українців. Багато увійшли взагалі абсолютно мирно. Та ж Слобожанщина чудовий цьому приклад. Для них це перша війна з Росією. Це Галичина і Центральна Україна входили з боєм.

Link to comment
Share on other sites

Я писав що далеко не всі українські території увійшли в склад Російської Імперії в результаті військових поразок українців. Багато увійшли взагалі абсолютно мирно. Та ж Слобожанщина чудовий цьому приклад. Для них це перша війна з Росією. Це Галичина і Центральна Україна входили з боєм.

 

а битва под конотопом тогда что было?

Link to comment
Share on other sites

Тот же автор 6 лет назад http://shiropaev.livejournal.com/19869.html

 

Почти 100% попадание

 

да уж....

 

кстате не он один так писал, еще была статья какого-то американского журналиста, тоже 2008 года, после нападения на Грузию.

 

Тоже в яблочко попал с предсказаниями.

Link to comment
Share on other sites

Скажімо так, на сході просто була майже не заселена територія. Опиратися потенційно там просто не було кому

Але, скажімо, у Курахові стояли козацькі чати за середньовіччя, то ж тим, хто каже "нічийне дике поле" - "за порєбрік"

Link to comment
Share on other sites

Скажімо так, на сході просто була майже не заселена територія. Опиратися потенційно там просто не було кому

Але, скажімо, у Курахові стояли козацькі чати за середньовіччя, то ж тим, хто каже "нічийне дике поле" - "за порєбрік"

 

 

Я ж не сперечаюсь з висновком. Я сперечаюсь з тезою Марсера що українці просто так забудуть пролиту ними кров.  Схід і Південь прихильно ставилися до Росії не тому що забули а тому що їм не довелося проливати кров у війнах з Росією. Ті хто проливав не забули.

Link to comment
Share on other sites

ну тут є ще 1 момент. "Вєлікоє русо-пєрєсєлєніє народов". Українців у Сандармох, на їхнє місце якусь тверську вату. То ж і маємо... ну те, що маємо(с)

Аби пам'ятати, треба щоб було ЩО пам'ятати, а також біли ті, КОМУ то пам'ятати. Приблизно так, як ми не памятаємо Бородіно, воно нам як паралельні світи

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...