Перейти до змісту

Кличко преміював своїх заступників-мільйонерів на 60% від окладу


Spinoza

Recommended Posts

Нова влада живе по новому :gigi:

Жодного дня без крадіжки або обману [ua]

 

 

Міській голова Києва Віталій Кличко преміював своїх заступників за підсумками роботи за серпень 2014 року у розмірі 60% від посадового окладу. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті КМДА.
 
Премії виписано, «враховуючи наявність економії по фонду оплати праці», першому заступнику Ігорю Ніконову, керівнику апарату КМДА Володимиру Бондаренку та заступникам голови КМДА. Нині у Кличка є чотири заступники – Петро Пантелєєв, Михайло Радуцький, Павло Рябікін та Ганна Старостенко.
 
Серед заступників Кличка, який раніше відмовився від отримання зарплати у КМДА, є кілька мільйонерів.
Ніколов заснував будівельну компанію “КАН Девелопмент” і за його словами минулого року заробив близько 50 млн грн.
Рябікін та його дружина Галину фігурують засновниками приблизно в 20 компаніях, у тому числі володіють престижним яхт-клубом «Маячок» та рестораном Sanpaolo в Музейному провулку, де 30 травня Кличко відсвяткував перемогу на виборах мера. Торік Рябікін заробив 9,46 млн грн,
Радуцький є засновником клініки «Борис».
Нагадаємо, цього року столичні комунальні підприємства звільнили щонайменше 31 робітника, які були пов’язані з капітальним будівництвом.
Link to comment
Share on other sites

треба було дєнєжку вручать каждому лічно, на камєри... со словамі: работай харашо тєпєрь.... і по щочкє хлопать

 

тревожно. Виталя когда хлопает по щочке - обычно нокаутом заканчивалось.  B-)

Link to comment
Share on other sites

Я посмотрела оклады тех, кто не отказался от зарплаты, то с учетом 60% премии, им начислено:

 

Никонов (первый зам) - 14 400 грн

Пантелеев - 11 200 грн.

Радуцкий - 8 000 грн.

Старостенко - 8 000 грн.

Бондаренко - 6 560 грн.

 

Вы считаете, что это офигенно много?

Link to comment
Share on other sites

Я посмотрела оклады тех, кто не отказался от зарплаты, то с учетом 60% премии, им начислено:

 

Никонов (первый зам) - 14 400 грн

Пантелеев - 11 200 грн.

Радуцкий - 8 000 грн.

Старостенко - 8 000 грн.

Бондаренко - 6 560 грн.

 

Вы считаете, что это офигенно много?

Ви знущаєтесь? Чи дійсно не розмуієте що це виглядає як блюзнірство?

По перше- за що премія за які заслуги будьте так ласкаві поясніть?

По друге мільйонери-мілярдери прийшли за преміями?

По трете незважаючи на "працю"  гонтарєвої я вважаю що це  офігенно много.

Якшо я скажу що за 6500 один пенсіонер в Києві живе 4 місяці або більше перестанете понти кидати, чи  ви там на банквовій взагалі з глузду здорового

зїхали таке писати?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я вважаю, що призначати мільярдерів своїми заступниками і преміювати їх 14 тисячами гривень це плювок в обличчя виборцям

 

Рябікін ні зарплати, ні премії не отримує, як і Кличко.

Про це навіть "Вести" написали.

Що стосується інших,то в мене виникає питання лише по Ніколову.

 

П.С.14 000 - це оклад + премія (60%)

Link to comment
Share on other sites

Рябікін ні зарплати, ні премії не отримує, як і Кличко.

Про це навіть "Вести" написали.

Що стосується інших,то в мене виникає питання лише по Ніколову.

 

П.С.14 000 - це оклад + премія (60%)

 

 

ну не виникає і не виникає

Link to comment
Share on other sites

Я посмотрела оклады тех, кто не отказался от зарплаты, то с учетом 60% премии, им начислено:

 

Никонов (первый зам) - 14 400 грн

Пантелеев - 11 200 грн.

Радуцкий - 8 000 грн.

Старостенко - 8 000 грн.

Бондаренко - 6 560 грн.

 

Вы считаете, что это офигенно много?

хм. Жити в Києві на 6560 грн?

 

Мда, ідіоти свідомо провокують корупцію.

Води немає в Києві вже який місяць, а вони премії  виписують  :fp1:

Вода є, перестань брехати, юльканавт.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якшо я скажу що за 6500 один пенсіонер в Києві живе 4 місяці або більше перестанете понти кидати

причем здесь пенсы

6500 в меяц, для киева доход нищего

вы хотите, чтобы нищий госслужащий работал честно?

 

по поводу премий и з.п для миллионеров согласен, они им не нужны

 

по поводу количества госслужащих, скажу, что их количество везде на 80% больше, чем необходимо

Link to comment
Share on other sites

причем здесь пенсы

6500 в меяц, для киева доход нищего

вы хотите, чтобы нищий госслужащий работал честно?

 

по поводу премий и з.п для миллионеров согласен, они им не нужны

 

по поводу количества госслужащих, скажу, что их количество везде на 80% больше, чем необходимо

Види те ли, если украинскому чиновнику дать оклад $5,000 в месяц, то он все равно от взятки в пол лимона не откажется.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хм. Жити в Києві на 6560 грн?

 

Мда, ідіоти свідомо провокують корупцію.

Вода є, перестань брехати, юльканавт.

 

Вода была и есть в Печерском районе, Харьковский и частично Шевченковский.

Избирательно она как-то есть.

 

Отопление там предлагают с 1 ноября...

мы, конечно, оденем трусы с начесом, но!

тогда закройте нах газовые задвижки в Конче, Пуще и прочих Козиных

давайте все дружно покроемся пупырышками, а не куда стрела иванушки-дурачка Кличко ткнется

Link to comment
Share on other sites

 

Відомий регіонал і спікер Верховної Ради, який увійшов в історію як найбільший маніпулятор із прийняттям злочинних законів, Володимир Рибак через родичів повертається у владні кабінети Києва. Чоловіка його внучки нещодавно призначено на посаду начальника Управління охорони культурної спадщини. У віданні цього управління знаходиться погодження та затвердження проектів будівництва і реконструкції, а також надання дозволів на забудову. Мабуть, це і є одне із найголовніших досягнень за сто днів на посаді мера Віталія Кличка.
Проте це не поодинокі паростки стилю "молодої команди"Черновецького у команді столичного голови. Сьогодні Києвом править будівельне лоббі. Саме тому їх цікавлять в основному майнові та земельні питання. Зокрема ревізія столичного майна, нещодавно ініційована головою, може призвести до остаточного "освоєння"ласих шматків київської землі. Адже серед попередніх "успіхів"уже є блокування столичними депутатами від більшості рішення про повернення Гостинного Двору київській громаді. І тільки жорстка позиція активістів, зокрема депутата Київради від Батьківщини Ігоря Луценка, та рішення суду допомогли зберегти для столиці цю архітектурну пам'ятку.
Кияни ще не забули план Черновецького про винесення столичного зоопарку за межі міста і забудову тієї території новими висотками. А вже із достовірних джерел стало відомо, що будівельне лоббі ударівської більшості, зокрема представники великих забудовників у постійній комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землевикористання готують рішення про винесення зоопарку за межі міста та надання 40 га землі під будівництво торгово-розважальних комплексів і висоток. Це, мабуть, ще одне "велике досягнення"за сто днів...
Кияни мають знати прізвища цих міських депутатів із більшості: член партії"УДАР"Максим Микитась, водночас президент будівельної корпорації "Укрбуд", соратник колишнього мера Омельченка Петро Шилюк - президент Будівельної палати Українитакерівникбудівельної компанії, а такожекс-регіонал Сергій Левада - бізнес-партнер Василия Горбаля, з яким у 2012 роцівін мав спільне володіння ТОВ"Украинская инвестиционно-инжиниринговая компания". Не говорячи уже про те, що містом фактично керує перший заступник Кличка Ніконов, який також є одним із найбільших столичних забудовників! Зокрема і забудовником проекту Bionic Hill на 147 га у Біличанського лісу. Ці 147 га були виділені ще за часів Черновецького, коли Ніконов був бізнес-партнером родини. З моменту незаконного виділення цієї землі громадськість пербуває у постійний судових позовах до міської влади. Проте сьогодні процес розгляду справи активно гальмується, адже інтереси забудовника та першого заступника Кличка збіглися в одній особі!
Я звернувся із листом до Віталія Кличка, аби він публічно підтвердив або спростував цю інформацію щодо винесення зоопарку за межі міста. Якщо факт буде підтверджено, то очільник столиці має негайно припинити цей грабунок серед білого дня та дати по руках своїм заступникам, які особисто лобіюють такі процеси. 
Сьогодні погляди і увага кожного громадянина прикуті до війни з агресором на сході. Тому дехто із нечистих на руку ділків у столичній владі вирішив скористатися ситуацією і реалізувати такі скандальні проекти, які були не під силу навіть "космічній команді".

Link to comment
Share on other sites

Види те ли, если украинскому чиновнику дать оклад $5,000 в месяц, то он все равно от взятки в пол лимона не откажется.

та да, но если мы платим ему мало, зная, что он доворует, то мы заведомо с этим согласны, а это как то нехорошо

надо найти способ это побороть

я лично такого способа не знаю, но ведь есть страны, в которых это уже проходили

Link to comment
Share on other sites

зарплата високого чиновника має бути високою.

 

не можна щоб великими грошима розпоряджалась людина із маленькою зарплатою.

Але так само аксіома, що не можна на державну службу брати олігархів. Якщо ж олігарх хоче іти на державну службу, то повинен позбутись бізнесу.

 

а по факту бізнесу вони не позбулись, на грошові державні потоки сіли та іще й не гребують навіть такими копійками як премії  невідомо за які заслуги   :bluet:  

Link to comment
Share on other sites

Вода была и есть в Печерском районе, Харьковский и частично Шевченковский.

Избирательно она как-то есть.

 

Брехня. В Оболонському вже теж є.

Link to comment
Share on other sites

та да, но если мы платим ему мало, зная, что он доворует, то мы заведомо с этим согласны, а это как то нехорошо

надо найти способ это побороть

я лично такого способа не знаю, но ведь есть страны, в которых это уже проходили

Способ этот известен - нужно сажать в тюрьму.

Или вы все колесо изобретать хотите?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Меру Нью Орлеана Ногину дали 10 лет тюрьму за то что он получил пару сотен тысяч долларов взятки в виде денег, бесплатных билетов и гранита для его бизнеса.

 

Напомните, где находится Черновецкий и его "молодая команда""?

Вот то то же, разводите и дальше руками "если чиновнику не платить то он взятки брать будет, дэ ж взяты чесных..."

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...