Перейти до змісту

Тепер зрозуміло,чому Педро взяв в свою команду Югіка,


mantagio

Recommended Posts

Та Югік щось слабо відпрацьовує, цяцькається з нею, як з писаною торбою. 

Я думав,коли ж він буде зливати її колишні гнилі накази?Але це ще буде впереді.Хібащо він її буде тероризувати.Якщо участь Югіка виправдає своє перебування,я признаю ПЕтра супер менеджером.Йому тоді можна буде довір"яти!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

от цікаво мені... як він себе почуває?

совість трішечки десь ворушиться? дає про себе знати?

Йому пох.Професійний зрадник.Як в Золотому Теляті,Ільфа і Петрова-Фунт,підставний директор.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йому пох.Професійний зрадник.Як в Золотому Теляті,Ільфа і Петрова-Фунт,підставний директор.

 

грустно, но так

югик скачет из партиии в партию, старательно топя предыдущую

Link to comment
Share on other sites

Йому пох.Професійний зрадник.Як в Золотому Теляті,Ільфа і Петрова-Фунт,підставний директор.

Та не, Фунт сознательно нанимался и знал себе цены. Луценко же считает себя серьезным, хитрым политиком. :)
Link to comment
Share on other sites

Я думав,коли ж він буде зливати її колишні гнилі накази?Але це ще буде впереді.Хібащо він її буде тероризувати.Якщо участь Югіка виправдає своє перебування,я признаю ПЕтра супер менеджером.Йому тоді можна буде довір"яти!!!

 

Ну, побачимо. Юра забагато розтікається мислію по древу, а простіше кажучи, не може сконцентруватись на суттєвих моментах, в основному несе якусь агітаційну муйню.

Link to comment
Share on other sites

Ну, побачимо. Юра забагато розтікається мислію по древу, а простіше кажучи, не може сконцентруватись на суттєвих моментах, в основному несе якусь агітаційну муйню.

Та пох.Головне-мамку розкатав по екрану.ВАНА,якби гавнєка глотнула.Пробувала реагувати на перепалку,але то було жалкоє зрєліще...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

от цікаво мені... як він себе почуває?

совість трішечки десь ворушиться? дає про себе знати?

у алкоголиков совесть атрофируется быстро - им ведь все время приходится врать и притворяться..

Link to comment
Share on other sites

Від краху сьогодні Югіка врятувала Натаха К. :gigi:  Не наважившися відриватися на Юлю з її 99% підтримки, він зі своїх 40% під час дискусії з Тимошенко, нарешті таки піднявся майже до 90%.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...