Перейти до змісту

Усскій туризм


Calculus

Recommended Posts

А чому так різко наіпнувся туристичний бізнес в Хуйлостані ?

Один за другим туркомпанії обявляють банкротства !

І коцапів нема кому вернути на родіну із-за граніци !

То така політика хуйла чи бабло закінчилось ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

хороше питання

 

мені наші працівники турфірм видавали два варіанти - 1) накрилося кредитування, а фірми жили за кредити 2) директори вирішили що рашікапець і вирішили забрати гроші собі і втекти за кордон, а вони давно директори і паспорти з нерухомостями десь там у них вже були

Link to comment
Share on other sites

хороше питання

 

мені наші працівники турфірм видавали два варіанти - 1) накрилося кредитування, а фірми жили за кредити 2) директори вирішили що рашікапець і вирішили забрати гроші собі і втекти за кордон, а вони давно директори і паспорти з нерухомостями десь там у них вже були

Ну якщо турфірма живе тільки за рахунок кредитуваня, то це не турфірма а МММ.

Скоріше другий варіант.

Link to comment
Share on other sites

хороше питання

 

мені наші працівники турфірм видавали два варіанти - 1) накрилося кредитування, а фірми жили за кредити 2) директори вирішили що рашікапець і вирішили забрати гроші собі і втекти за кордон, а вони давно директори і паспорти з нерухомостями десь там у них вже були

 

Другий варіант.

Link to comment
Share on other sites

кстати, ходил сёдня на пляж - кацапов очень много... гдето 15-20%... и  почти все с детьми 3-5 годиков...

 

К чему бы это?

 

наверное в хунте уютней отдыхать, чем в крымнаше B-)

Link to comment
Share on other sites

Один з керманичив пітерської турфірми в інтерьвью якось казав що в Раші основна частина туристів зарубіж це державні службовці і силовики. А як  цим заборонили виїзд то і виникли проблеми. До речі й через пірамідальну систему роботи - стало нічим перекривати попередні витрати.

Хоча мені здається що це плланова ізоляція Кремлем російського народу від вільного світу + економія валюти (хай на рублі міняють, а не вивозять).

Змінено користувачем МастерТук
Link to comment
Share on other sites

хороше питання

 

мені наші працівники турфірм видавали два варіанти - 1) накрилося кредитування, а фірми жили за кредити 2) директори вирішили що рашікапець і вирішили забрати гроші собі і втекти за кордон, а вони давно директори і паспорти з нерухомостями десь там у них вже були

первый вариант...

быстрие кридиты накрылись....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...