Перейти до змісту

Тест


Гоша

Recommended Posts

10 з 10 правильних відповідей
Твій рівень українізації «Випускниця філфаку»

Я володію рідною мовою вільно, як філолог: напам’ять цитую класиків української літератури, у вільний час влаштовую мовні вечори у «Львівській політехніці», а перед сном читаю блог Ірини Фаріон. Я знаю, що «Маша» — то форма не наша, а запрошуючи друга на борщ, звертаюсь до нього «Степане!», а не «Стьопа».


ij wt&

cfvt nt

Змінено користувачем Гоша
Link to comment
Share on other sites

вот это дааааа... :consul:

 

Я володію рідною мовою вільно, як філолог: напам’ять цитую класиків української літератури, у вільний час влаштовую мовні вечори у «Львівській політехніці», а перед сном читаю блог Ірини Фаріон. Я знаю, що «Маша» — то форма не наша, а запрошуючи друга на борщ, звертаюсь до нього «Степане!», а не «Стьопа».

Link to comment
Share on other sites

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка»

Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!

 

 

:consul:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка»
Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!

 

 

7/10. Хотя два (неправильных) ответа были откровенно надуманными. А вот про водостойкость - да, тут реально моя ошибка была :)

Link to comment
Share on other sites

 

7/10. Хотя два (неправильных) ответа были откровенно надуманными. А вот про водостойкость - да, тут реально моя ошибка была :)

 

 

 

А в мене 9 з 10.

І з неправильною відповіддю я не згодна (питання про "подарунок" і "сходи" )..

Link to comment
Share on other sites

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка»


Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!  :pleasant:


Link to comment
Share on other sites

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка» (7/10)

Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався! :)

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Твій рівень українізації «Нащадок Шевченка»

Слава Україні! Рівень моєї українізації зашкалює. Я грамотно пишу та розмовляю рідною мовою. Кобзар би мною пишався!

 

 

;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...