Перейти до змісту

А як Порошенко полетів у Канаду?


Гість Хома

Recommended Posts

"Юльки" таки хворі люди, що вони будуть робити, коли Юля піде з політики, я навіть уявити не можу.... 8-)

А що трапилося? Модем почав.

 

Юля в політиці переживе всіх. Вам іуяви не вистачить уявити таке.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Юльки" таки хворі люди, що вони будуть робити, коли Юля піде з політики, я навіть уявити не можу.... 8-)

 

ооо, єлєна, до речі про хворих.

 

ну як закони Порошенка, нагадати як дехто відмовлявся вірити що так і буде?

як типово для сектантів ховав голову в пісок і відмовлявся вірити у реальність?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А що трапилося? Модем почав.

 

Юля в політиці переживе всіх. Вам і уяви не вистачить уявити таке.  :)

До речі, у жінок тривалість життя набагато більше чоловічої....

так що не тільки в політиці...   :pleasant:

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Нагадайте, буду вдячна. B-)

 

 

 

 

 

 Elena : 16 червень 2014 - 18:15

Аксакал

  • photo-40.jpg?_r=1397149008
  • Клуб ФУП
  • 52 992
  • Ukraine.png
Re: Порошенко пропонує тимчасово припинити вогонь на сході

Я не понимаю, что для вас нового в этих предложениях?

 

Об этом уже не раз говорилось тем же Петей, как предложения к восстановлению "мира".

1.Восстановление контроля над границей.

2.Создание коридоров для выхода:

а)мирного населения

б)боевиков из РФ, если они сложат оружие

3.Амнистия для тех, кто сложит оружие и не причастен к убийствам, пыткам  и грабежам

4."Зачистка" террористов, кто не сложил оружие.

 

Во время выполнения п.п.2-3 предлагается прекратить военные действия (с обеих сторон).

Link to comment
Share on other sites

 

 

 Elena : 16 червень 2014 - 18:36

Аксакал

  • photo-40.jpg?_r=1397149008
  • Клуб ФУП
  • 52 992
  • Ukraine.png
Re: Порошенко пропонує тимчасово припинити вогонь на сході

Andras : 16 Черв 2014 - 18:26snapback.png

Нам не совсем понятно, почему после гибели 54 наших ребят, еще говорят о каких-то переговорах? Нам не понятно, зачем создавать какие-то коридоры для выхода хуйлят, если их можно уничтожить? Нам непонятно, зачем давать время на передышку хуйлятам, если их активно дожимают.

 

Объясняю: в крупных городах,, чем меньше останется сопротивляющихся террористов, тем меньше будет количество жертв и разрушений при их "взятии"".

Если граница закрыта, а террористы взяты в кольцо, то эта "передышка" им ничего не даст.

 

Олдбой, власть предлагает всем "желающим сдаться", т.е., это предложение больше похоже на ультиматум, а не на "договор".

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 Elena : 16 червень 2014 - 18:38

Аксакал

  • photo-40.jpg?_r=1397149008
  • Клуб ФУП
  • 52 992
  • Ukraine.png
Re: Порошенко пропонує тимчасово припинити вогонь на сході

OldBoy : 16 Черв 2014 - 18:33snapback.png

що там дрищі гундосять про "коридор" для колорадів?

 

колоради зараз контролюють цілі ділянки кордону і всі бажаючі втекти в Росію давно це зробили. Але прибуло значно більше. Так що байки про коридор банальна брехня

 

Вы плохо понимаете написанное?

Это предложение начнет осуществляться только после взятия под полный контроль границы.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

  OldBoy : 16 червень 2014 - 19:32

Серйозний

  • Ukraine.png
Re: Порошенко пропонує тимчасово припинити вогонь на сході

Elena : 16 Черв 2014 - 19:26snapback.png

Безумовно, бо ситуації різні - бути в оточенні без шансів на підкріплення чи вести бойові дії, коли є доступ до поповнення озброєнням і людськими силами.

 

 

мене одне цікавить: ви хоч приблизно розумієте, що не можна брехати вічно? що не буде ніякого ультиматуму на здачу, а буде фіксація статусу кво і легітимізація загарбників?

 

 

 

сбсн сабж

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, и что тут не так?

Я свои слова подтверждаю, что именно так и требовалось действовать, в соответствии с зафиксированным на бумаге.

НЕ получилось, Вы считаете потому, что Петя больше беспокоился за свои "заводики", и рассчитывал договориться с ВВХ, я же считаю, что он делал максимум в сложившейся ситуации - когда ВВХ попер войсками, обстреливал нашу территорию, с желанием получить ответный огонь и тогда полномасштабно втрогнуться на нашу территорию, а Запад отказал нам в помощи вооружением...

Link to comment
Share on other sites

Пан Олдбой,

а звідки 16.06.2014 Ви знали що Хуйло стане застосовувати регулярну армію,

тоді ще навіть обстрілов не було, не те що наступу в глиб нашої території?  :nose3:

 

Рахуючи, що Хуйло тоді навіть сам ще цього не знав мабуть 

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

Ну, и что тут не так?

Я свои слова подтверждаю, что именно так и требовалось действовать, в соответствии с зафиксированным на бумаге.

НЕ получилось, Вы считаете потому, что Петя больше беспокоился за свои "заводики", и рассчитывал договориться с ВВХ, я же считаю, что он делал максимум в сложившейся ситуации - когда ВВХ попер войсками, обстреливал нашу территорию, с желанием получить ответный огонь и тогда полномасштабно втрогнуться на нашу территорию, а Запад отказал нам в помощи вооружением...

 

 

таки хворі люди   :66:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А звідки 16.06.2014 Ви знали що Хуйло стане застосовувати регулярну армію,

тоді ще навіть обстрілов не було, не те що наступу в глиб нашої території?  :nose3:

 

Рахуючи, що Хуйло тоді навіть сам ще цього не знав мабуть 

 

Навіть, якби і знали, то, чим могли б відповісти, враховуючи, що вздовж кордону весь час проходять навчання військових підрозділів регулярної армії РФ?

Змінено користувачем Elena
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Навіть, якби і знали, то, чим могли б відповісти, враховуючи, що вздовж кордону весь проходять навчяння військових підрозділів регулярної армії РФ?

Мені можете не пояснювати,

 

скажіть краще цьому "маніпулятору" що т.з. "закони Порошенка" зовсім не те саме що він написав у своєму сбсн сабжі:

"не буде ніякого ультиматуму на здачу, а буде фіксація статусу кво і легітимізація загарбників"

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Пан Олдбой, а звідки 16.06.2014 Ви знали що Хуйло стане застосовувати регулярну армію, тоді ще навіть обстрілов не було, не те що наступу в глиб нашої території?

Шо вы грите? Даже не было роликов со штурмом милицейских райотделов пидоРассейским спецназом?

Опять же, о том, что знал или не знал пан ОлдБой . Это форумчанин и ответственность у него на уровне форума.

А вот Пеця - кагбе презик. Если он такой вариант не просчитывал, то Украина потеряла очередных пять лет, и это в лучшм случае :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...