Перейти до змісту

Допоможемо разом японським братам, які вивчають Украіну?


Dilbert

Recommended Posts

Опитування для дослідження японського аспіранта, який пише дисертацію про Україну. Питання переважно стосуються відчуття щодо зміни цінностей. Ясухіро Ікута це дуже допоможе в його роботі.

 

Мене звати Ясухіро Ікута, я – аспірант університету Кейо в Японії. В рамках своєї роботи провожу дослідження громадської думки для того, щоб отримати інформацію про поточну ситуацію в українському суспільстві. Буду вдячний за допомогу та відповіді на запитання анкети, котру буде використано винятково з науковою метою. Щиро дякую вам.

 

https://docs.google.com/forms/d/1HEXckXxWleQiEFZa0jp1vQGpSuC_Ri350vMmkcQlRYs/viewform

Link to comment
Share on other sites

хмм.. а може то кацапи маскуються?  :nose3:

Не исключено. С точки зрения исследований, метод выборки абсолютно левый и в научных целях использоваться не может вообще.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

поширює Фулбрайтовське коло

в іх підтримці Украіни нема сумнівів

 

Допоможе не тільки японському аспіранту, але й вам систематизувати власні думки, бо коли починаєш відповідати, справді задумуєшся над тим, що там у тебе в голові та на серці 

Link to comment
Share on other sites

та може воно так і є, але ж ось такі місця підозрілі.... якби воно було хоча б десь на сайті, а то у гугл формах...

 

 

29. Якими основними інтернет-ресурсами ви користуєтесь ?
(можна обрати декілька відповідей)
  •  Персональна сторінка, блог
  •  Фейсбук та ВКонтакте
  •  Фейсбук
  •  ВКонтакте
  •  Другое:
Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Abamenkov

 

якщо ви такий розумний. то мабуть чули про quasi - experemental design, а він найчастіше використовується в суспільних науках

 

Бо не завжди можна зробити random assignment

 

коротше кажучи - залиште відбиток в японській науці

гірше від того не стане

Link to comment
Share on other sites

можете залишити побажання Японським друзям

 

я наприклад за те, що японці викупила наші парникові гази

і тепер по нашим містам їздять новенькі тойоти пріуси

 

подаровані нам на халяву японцями

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/Yasuhiro.Ikuta/friends?collection_token=100002106038392%3A2356318349%3A2&next_cursor=MDpub3Rfc3RydWN0dXJlZDoxMzQ5NjU5MTA2 у нього в друзях львівяни

 

http://www.sambircity.gov.ua/index.php?id=56&tx_ttnews%5Btt_news%5D=128&cHash=f85aa96ff02b6df534b23321adf92826

 

перший Самбірський міський голова Зорян Попадюк, виконавчий директор Львівської дирекції Асоціації міст України Василь Абаїмов та партнер цієї асоціації з Японії Ясухіро Ікута

Link to comment
Share on other sites

n 2009, Keio University was selected as one of "Global 30" universities, a government program "which is aimed at elevating... international competitiveness among the world's top universities and at creating an attractive environment for overseas students, while fostering students and researchers capable of playing active international roles."

 

The alumni include Japanese prime ministers and prominent political, administrative, legal, medical and corporate leaders. In particular, alumni of the Faculty of Economics has had significant influence on Japanese business world. Keio ranks third in the world for the number of alumni holding CEO positions in Fortune Global 500 companies. It also ranks 9th in the world in the Times Higher Education's Alma Mater Index.

Link to comment
Share on other sites

можете залишити побажання Японським друзям

 

я наприклад за те, що японці викупила наші парникові гази

і тепер по нашим містам їздять новенькі тойоти пріуси

 

подаровані нам на халяву японцями

Как, например, в Донецке с надписью "Полиция ДНР"

Змінено користувачем VKostin
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

поширює Фулбрайтовське коло

в іх підтримці Украіни нема сумнівів

 

Допоможе не тільки японському аспіранту, але й вам систематизувати власні думки, бо коли починаєш відповідати, справді задумуєшся над тим, що там у тебе в голові та на серці 

 

я посотрел вопросы., отвечать не хочется на название компании

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...