Перейти до змісту

"Найєм пояснив, чому приєднався до акції "Порошенко, поговори з народом""


boojum

Recommended Posts

"Що б не казали, зараз Петро Порошенко представляє країну. І якщо його дії не пояснювати логікою або якимись речами, які зараз потрібні країні, то будуть виникати думки про те, що це — зрада, що це, можливо, якісь домовленості. Ми дуже недовірливі як нація, і це є проблемою. Тому я приєднався до цієї акції просто як громадянин. Список — списком, а моя позиція — це моя позиція,
— додав кандидат у нардепи"

 

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?nayyem_poyasniv_chomu_priyednavsya_do_aktsiyi_poroshenko_pogovori_z_narodom&objectId=487105

 

:tu: Ось такі депутати нам потрібні. Не побоявся проти лідера блоку виступити, щоб той бува зі списку не викреслив.

Link to comment
Share on other sites

а позвонить своему коллеге Цеголко и сказать "Слава, ну скажи ты патрону-пусть выступит перед народом, народ нервничает"- Мустафа не может, не?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а позвонить своему коллеге Цеголко и сказать "Слава, ну скажи ты патрону-пусть выступит перед народом, народ нервничает"- Мустафа не может, не?

Мустафа то може. А от у Цеголку я не впевнений. ;)

Link to comment
Share on other sites

 Ми дуже недовірливі як нація, і це є проблемою.

проблема в тому, що українці занадто довірливі. і це дійсно є проблемою.

 

 

 Список — списком, а моя позиція — це моя позиція,

читай: я продався, але буду корчити з себе праведника.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

проблема в тому, що українці занадто довірливі. і це дійсно є проблемою.

 

 

читай: я продався, але буду корчити з себе праведника.

Ви не праві-він іде не помажоритарці,що йому піаритися треба.а по списку,що вимагає власне протилежного......не шукайте чорну кішку в чорній кімнаті.ІМНО

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ми дуже недовірливі як нація, і це є проблемою.

 

мда... вообще-то недоверие обычно присуще журналистам, которые пытаются что-то разнюхать, расследовать... ну типа как найем был... а тут от оно чё - нація недовірлива і це проблема...

 

продажный(((

еще депутатом не стал, а такую пургу несет

что же дальше то будет

Link to comment
Share on other sites

мда... вообще-то недоверие обычно присуще журналистам, которые пытаются что-то разнюхать, расследовать... ну типа как найем был... а тут от оно чё - нація недовірлива і це проблема...

 

продажный(((

еще депутатом не стал, а такую пургу несет

что же дальше то будет

От як Ваш висновок випливає з першого абзацу? Це й є знаменита жіноча логіка? ;)

Link to comment
Share on other sites

мда... вообще-то недоверие обычно присуще журналистам, которые пытаются что-то разнюхать, расследовать... ну типа как найем был... а тут от оно чё - нація недовірлива і це проблема...

 

 

и этому  народ не тот достался.. :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

От як Ваш висновок випливає з першого абзацу? Це й є знаменита жіноча логіка? ;)

 

не вижу расхождений)  то Вы шось недопоняли

и этому  народ не тот достался.. :nose3:

 

теперь он будет нас просвещать) взращивать в нас доверие к власти

Link to comment
Share on other sites

можна багато дискутувати на тему "чому?", але довіри таки немає. це погано насправді.

і це прекрасно видно по реакції на цілком нормальний і відвертий вчинок Найєма.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не вижу расхождений)  то Вы шось недопоняли

 

Я ж про це і кажу - що не розумію, як з констатації недовіри народу до влади (трюїзм, НМД) випливає продажність того, хто це сказав?

Link to comment
Share on other sites

 

 

что же дальше то будет
Бачив його днями на якомусь каналі. Як спікер політсили він багато рекордів словоблуддя поб'є. Неправедні речі буде відстоювати тепер з тим же завзяттям, з яким виводив раніше пиздунів (накшталт себе теперішнього) на чисту воду.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бачив його днями на якомусь каналі. Як спікер політсили він багато рекордів словоблуддя поб'є. Неправедні речі буде відстоювати тепер з тим же завзяттям, з яким виводив раніше пиздунів (накшталт себе теперішнього) на чисту воду.

 

так отож(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...