Перейти до змісту

По плюсам щас про кофе...


Фантом

Recommended Posts

Транспортне управління Лондона переводить частину міських автобусів на біодизельне паливо, виготовлене з випитої кави.

 

Переробкою кавовій гущі промисловим способом займається британський стартап bio-bean, створений підприємцем Артуром Кеєм. Стартап продає свою продукцію британським компаніям, які використовують її для опалення будівель і в якості палива для автомобілів.

 

За даними bio-bean, лондонці щорічно генерують 200 тис. тонн кавових відходів, при цьому кожна тонна кавових відходів дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу на 6,8 тонни. Для того щоб забезпечити паливом один лондонський автобус, жителям і гостям столиці необхідно випивати 2,55 млн чашок на рік.

https://dt.ua/TECHNOLOGIES/chastina-avtobusiv-londona-bude-yizditi-na-kavovomu-biopalivi-260745_.html
Link to comment
Share on other sites

І я підсів на каву, треба злазити

 

Вчені з Американської асоціації серця заявили про те, що вживання кави дозволяє знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань та інсульту, повідомляє EurekAlert.

 

У ході дослідження вчені проаналізували дані довгострокового дослідження, яке включало в себе інформацію про раціон людей та здоров'я їхньої серцево-судинної системи. Виявилося, що кожна додаткова чашка кави на тиждень знижує ризик розвитку інфаркту на 7%, а інсульту – на 8% в порівнянні з тими, хто взагалі не вживає кави.

 

Для перевірки результатів своїх досліджень вчені порівняли дані, отримані за допомогою машинного навчання, з даними традиційних аналізів та підтвердили зв'язок між вживанням кави і зниженням ризику розвитку інфаркту та інсульту.

https://dt.ua/TECHNOLOGIES/vcheni-zayavili-pro-korist-kavi-dlya-zdorov-ya-lyudini-260141_.html
Link to comment
Share on other sites

В розчинній каві більше кофеїну, цілком можна вживвати, як стимулятор, кому треба для схуднення чи задля збільшення витривалості при навантаженнях :)
Link to comment
Share on other sites

Если чё, есть кофеин-бензоат в таблетках по 200 мг, дёшево и сердито. Главное больше двух за раз и больше пяти за сутки не упарывать, а то можно и кони двинуть... Для особых ценителей, есть  кофеин в ампулах - утро становится добрым, прямо на кончике иглы  :good:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Кофе в кружке это хороший ритуал. А вот ширнуться с утра - не очень. Я себе капал кофеин с глюкозой после 48 часовых смен в госпитале. Первый час экг показывала уверенный инфаркт миокарда.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Психологическая. К тому же у гипотоников сразу возникает дырка во времени на раскачку сердечно сосудистой системы в начале дня. У человека с нормальным балансов симпатики и парасимпатики или у адреналиновых попрыгунчиков не будет никакой ломки. Кофеин в химические циклы не встраивается. Никотин - да.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

есть кофеин-бензоат в таблетках по 200 мг

Я купувала там, де спортивне харчування, вранці таблетку чашкою кави запив і ОК :nose3: ну це якщо є тривалі фізичні навантаження, і нема часу.

А в ампулах - то вже і справді для поціновувачів голок і крапельниць :weep:

 

ЗІ бачу Ви добре знаєтесь на фармокології, а які є недорогі діючі препарати для збільшення витривалості при наваньаженнях? Ну для підтримки серця, і щоб киснем краще тканини забезпечувались? І щоб без рецепта в аптеці :shuffle: чи я забагато хочу?

Link to comment
Share on other sites

то чого ломка, якщо різко перестати пити каву

Нема ломки - то скоріше культура і звичка.

Я кидала палити і відразу відвернуло від кави, навіть запаху не виносила. А зараз знов присіла - бо всі п'ють і я теж :nose3:

У нас зараз мода на каву - то навіть такі тіпочки, як називають троєщенські, зранку в суботу за кавою "з собою" біжать :weep: і взагалі ходять з прилипшими до рук стаканчиками кави, а не пива, як раніше :) Ну я вважаю, це чудова мода - ми ж не кацапи з боярою ходити, краще кава :D

Link to comment
Share on other sites

ЗІ бачу Ви добре знаєтесь на фармокології, а які є недорогі діючі препарати для збільшення витривалості при наваньаженнях? Ну для підтримки серця, і щоб киснем краще тканини забезпечувались? І щоб без рецепта в аптеці чи я забагато хочу?

 

Честно говоря, я больше по части "учить плохому", на "тёмной стороне силы" так сказать  :gigi:

Даже не знаю что и посоветовать  :pardon:

Разве что Милдронат - тот самый, пресловутый Мельдоний.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мельдоний это очень неплохо. Я как раз рекомендую при нетипичных физических и психо-эмоциональных нагрузках.. И ведь практически без побочных и накопительных эффектов. И дешев к тому же. Отличный препарат для бытового применения . А то, что это допинг, так это просто вопрос нечестной конкуренции в спорте. Допинг - не синоним вредности.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нема ломки - то скоріше культура і звичка.

Я кидала палити і відразу відвернуло від кави, навіть запаху не виносила. А зараз знов присіла - бо всі п'ють і я теж :nose3:

У нас зараз мода на каву - то навіть такі тіпочки, як називають троєщенські, зранку в суботу за кавою "з собою" біжать :weep: і взагалі ходять з прилипшими до рук стаканчиками кави, а не пива, як раніше :) Ну я вважаю, це чудова мода - ми ж не кацапи з боярою ходити, краще кава :D

це з заходу пішла мода

вони всі там ходять по вулицях із стаканчиками з Старбаксу))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


вони всі там ходять по вулицях із стаканчиками з Старбаксу

Ну. в нас давно ходили, але всілякі хіпстери і студенти, а зараз реально всі від школярів років до 40.

Ще пару років і я так розумію алдові алкашики теж будуть кавою похмелятись :weep:

А у Львові певно ще більше ходять.

Link to comment
Share on other sites

Старбакс - это отдельная тема. Он в комплекте с Биркиным и ЛуиВуитоном рекламируется в Западной культуре.  Хипстеры ушли из Старбакса в экологически чистые кофейни, фейр трейды и просто трендовые заведения. 

Старбакс - это уже понтовый масс продакшн.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хипстеры ушли из Старбакса в экологически чистые кофейни, фейр трейды и просто трендовые заведения. 

Так старбакс скурвився. Великі зали закривають, стільці не зручні. Нафіг. 

Link to comment
Share on other sites

Я  собі  не  уявляю,  як  можна  не  пити  каву.  У  мене  день  не  починається  без  кави.  Дозволяю  собі  її  пити  півгодини.

Кавові  відходи - чудовий  пілінг.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 


Від них є хоч якийсь ефект?

Якщо бігати по горах на дистанції від 14 км - є, а щоб в спортзалі - то нема (з власного досвіду, у інших може бути по-різному)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...