Перейти до змісту

"Підтримай звільнення Надії Савченко – підпиши петицію на сайті Президента США"


boojum

Recommended Posts

ребята, вы реально гоните!

почему бы не дать  ссылку, в которой петиция?

на хрена эти ребусы через посредников???

пипец, двойной переход! вам башляют за это?

я бы банил за такое.

 

вот прямая ссылка https://petitions.whitehouse.gov/petition/use-all-legal-means-free-ukrainian-soldier-nadiya-savchenko-who-political-prisoner-kremlin-regime/fBTSX7Tb

Змінено користувачем Гоша
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ребята, вы реально гоните!

почему бы не дать  ссылку, в которой петиция?

на хрена эти ребусы через посредников???

пипец, двойной переход! вам башляют за это?

я бы банил за такое.

 

вот прямая ссылка https://petitions.whitehouse.gov/petition/use-all-legal-means-free-ukrainian-soldier-nadiya-savchenko-who-political-prisoner-kremlin-regime/fBTSX7Tb

Там є ще й інструкція - це по-перше; по-друге - не всі знають англійську; по-третє - в таких справах важливо знати, що існують спільники; по-четверте - ініціатори мають право бути відомими (я не люблю претендувати на чужі заслуги). Підтримали б якийсь супер-пупер гуманітарний заклик проти фашизму від Царьова, наприклад? А вони ж теж мають право створювати петиції.

 

Коротше, маєте право робити так, як важаєте за потрібне, але не маєте права на істину в останній інстанції.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


по-четверте - ініціатори мають право бути відомими (я не люблю претендувати на чужі заслуги).

С точки зрения логики поисковиков - вы не правы. Чем больше будет прямых ссылок на петицию на сторонних ресурсах, тем выше будет двигать поисковик эту страницу в ссылках поиска.

А так - поисковик будет выше двигать сам ресурс укрправды.

Link to comment
Share on other sites

С точки зрения логики поисковиков - вы не правы. Чем больше будет прямых ссылок на петицию на сторонних ресурсах, тем выше будет двигать поисковик эту страницу в ссылках поиска.

А так - поисковик будет выше двигать сам ресурс укрправды.

А хто ж її буде шукати, якщо не буде про неї знати? І англійська - запевняю, вона ще не замінила російську в Україні (нажаль).

Link to comment
Share on other sites

А хто ж її буде шукати, якщо не буде про неї знати?

Ну так чтобы узнали - вы же и создали эту ветку. :)

Поясняю как можно проще - пришел посетитель к нам, увидел эту ветку, жмакнул на ссылку для посмотреть. Даже если он не проголосовал фактически, все поисковики зарегистрируют факт интереса к этой странице. Вам самим выбирать, какую ссылку будут рейтить поисковики при этом. Именно поэтому в том числе спам-ботов по форумам банят.

Я не придалбываюсь - просто обьясняю.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Ну так чтобы узнали - вы же и создали эту ветку. :)

Поясняю как можно проще - пришел посетитель к нам, увидел эту ветку, жмакнул на ссылку для посмотреть. Даже если он не проголосовал фактически, все поисковики зарегистрируют факт интереса к этой странице. Вам самим выбирать, какую ссылку будут рейтить поисковики при этом. Именно поэтому в том числе спам-ботов по форумам банят.

Я не придалбываюсь - просто обьясняю.

Та я зрозумів. Я не зрозумів, яка користь для справи, якщо людина пішла на англомовний ресурс і нічого там не зрозумівши пішла звідти. Що і кому це дає.

 

П.С. Наскільки розумію, у багатьох тут особисті рахунки з УП. Саме через це на мене тут і наїхали.

 

Не скажу, що маю найтепліші почуття до УП, але якщо не вона - тоді що? "Яка розумная цьому альтернатива"?

Link to comment
Share on other sites

До речі: Юльки! Ось можливість довести, що крім Юлі і кількох десятків штабістів у вашій партії є хоча б кілька дестків тисяч членів. Бо якщо петиція не набере 100 тисяч - всі зрозуміють, що королева - в "негліже" - скажу делікатно.

Link to comment
Share on other sites

До речі: Юльки! Ось можливість довести, що крім Юлі і кількох десятків штабістів у вашій партії є хоча б кілька дестків тисяч членів. Бо якщо петиція не набере 100 тисяч - всі зрозуміють, що королева - в "негліже" - скажу делікатно.

1. Не всі юлькі партійні.

2. Не всі юлькі штабні.

3. Дебілуваті зомбозапарашники на своїй хвилі...  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Хлопці, доза реалізму. Білий Дім забов`язаний реагувати лише на петиції громадян США. Підтримав.

 

P.S. Посилання на УП таки зайве.

Вже збирали петиціїї і за звільненя Тимошенко і не одну, які набирали 100 000....

І про Янука збирали підписи... І ні одна не мала продовження.

Так що зрозуміло, що і ця петиція не буде мати наслідкив, але ж все одно підписуємось...

 

А стосовно громадян, там немає конкретної ідентифікації.

 

А якщо ідентифікувати ай-пі, так може громадянин США проголосував коли знаходився ів Україні.

6,780

Link to comment
Share on other sites

Та я зрозумів. Я не зрозумів, яка користь для справи, якщо людина пішла на англомовний ресурс і нічого там не зрозумівши пішла звідти. Що і кому це дає.

 

П.С. Наскільки розумію, у багатьох тут особисті рахунки з УП. Саме через це на мене тут і наїхали.

 

Не скажу, що маю найтепліші почуття до УП, але якщо не вона - тоді що? "Яка розумная цьому альтернатива"?

упоминания об УП не было. не палитесь придумывайте.

наезд был на ссылку через пень колоду, а точнее - через два ресурса! вам объяснили разницу.

Змінено користувачем Гоша
Link to comment
Share on other sites

В том, что гугль некоему англомовному юзеру по его некоему запросу может тиснуть эту страничку в топ поиска.

судя по всему, задача была другая, а человек просто прикидывается

Link to comment
Share on other sites

упоминания об УП не было. не палитесь придумывайте.

наезд был на ссылку через пень колоду, а точнее - через два ресурса! вам объяснили разницу.

"двойной переход! вам башляют за это?" - з такими товстими натяками краще б не виправдовувались. Хто ще міг би башляти - Білий Дім?

Link to comment
Share on other sites

Вже збирали петиціїї і за звільненя Тимошенко і не одну, які набирали 100 000....

І про Янука збирали підписи... І ні одна не мала продовження.

Так що зрозуміло, що і ця петиція не буде мати наслідкив, але ж все одно підписуємось...

 

А стосовно громадян, там немає конкретної ідентифікації.

 

А якщо ідентифікувати ай-пі, так може громадянин США проголосував коли знаходився ів Україні.

6,780

 

 

Це в конституції. Право громадян подавати петиції уряду. Перша поправка. Про не громадян нічого не сказано.

Link to comment
Share on other sites

судя по всему, задача была другая, а человек просто прикидывается

А це що за висер? Ви можете по-людськи висловлюватись? Чи за вами стежить ЗОҐ і боїтеся ритуального вбивства?

Link to comment
Share on other sites

А це що за висер? Ви можете по-людськи висловлюватись? Чи за вами стежить ЗОҐ і боїтеся ритуального вбивства?

лечись. тебе прямо сказали: хочешь разместить ссылку - размещай! но без херни, типа, чтобы людям было понятно. считаешь здесь людей тупее себя, что ли? говорю еще раз - не прикидывайся, что не понимаешь о чем речь!

 

 краще б не виправдовувались.

это вообще смешно.

 

повторю еще раз. за такие вещи я ввел бы предупреждение и бан для хитросделанных!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

WE PETITION THE OBAMA ADMINISTRATION TO:

 

Use all legal means to free ukrainian soldier Nadiya Savchenko, who is a political prisoner of the Kremlin regime.

Nadiya was defending Ukraine from Russian aggression as part of the volunteer battalion "Aydar" when she was captured in July and jailed in Russia illegally.

The Batkivshchyna party has nominated the courageous Nadiya as a candidate to the Ukrainian parliament.

Putin's Russia is resorting to KGB methods of forced psychiatric examinations in an attempt to break the spirit of someone who is not loyal to their authoritarian regime.

The European Parliament has already adopted a resolution demanding that Russia urgently release political prisoner Nadiya Savchenko.

 

Patriots of Ukraine should be free!

Created: Sep 29, 2014

 

Link to comment
Share on other sites

Пусть посидит сучка - подумает.

 

@genius

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 2.2 Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія (300). Розділ: "Підтримай звільнення Надії Савченко – підпиши петицію на сайті Президента США".
Отримано від модератора штрафних балів: 300. -- Обмеження діє до 23 лис 2014 13:54
Можливість дописувати на форумі відключено на 30 дні(в)
Акаунт заблоковано на 3 дні(в)

 

Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія та прояви негативного ставлення до українскості як такої.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...