Перейти до змісту

Батькивщина" собрала три миллиона подписей за референдум о НАТО


SlavRedko

Recommended Posts

Якось слабо віриться, що Ви тоді були проти дружби флотами і за НАТО. Поки що стверджувати нічого не можу, але особисто я не можу пригадати жодного юлька, який в 2008 році підтримував Грузію, засуджував Путлєра та виступав за підписання ПДЧ.

 

в самом деле?

Link to comment
Share on other sites

Якось слабо віриться, що Ви тоді були проти дружби флотами і за НАТО. Поки що стверджувати нічого не можу, але особисто я не можу пригадати жодного юлька, який в 2008 році підтримував Грузію, засуджував Путлєра та виступав за підписання ПДЧ.

 

Моя позиція незмінна: ПДЧ та НАТО нам необхідні. Але вимогу негайного референдуму без гарантованого позитивного результату вважаю кремлядськими штучками.

С верю-не верю тебе в церковь нужно. А если ты такой мастер поиска на ФУПе то можешь легко найти мою позицию по этому вопросу. Она ни разу не менялась.

 

И еще раз повторюсь - если сейчас, во время агрессии ФашеРаши на востоке страны и аннексии Крыма население не проголосует за оборонительный союз НАТО то эта страна обречена

Так что против референдума могут выступать либо противники НАТО либо партийные тролли

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Вижу что borderlander c головой в поиск ушел, а али шляпу есть не будет, ну и хрен с ним :)

 

Интересно, какое решение Порох примет после сбора 3 миллионов подписей за референдум?

Могу деньги поставить что найдет зацепку с ночным решением Печерского суда :D

Link to comment
Share on other sites

Якось слабо віриться, що Ви тоді були проти дружби флотами і за НАТО. Поки що стверджувати нічого не можу, але особисто я не можу пригадати жодного юлька, який в 2008 році підтримував Грузію, засуджував Путлєра та виступав за підписання ПДЧ.

 

Моя позиція незмінна: ПДЧ та НАТО нам необхідні. Але вимогу негайного референдуму без гарантованого позитивного результату вважаю кремлядськими штучками.

 

 

http://pit.dirty.ru/lepro/2/2010/04/27/14145-151822-faeee89bc194e8969c84fe9d651624ed.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://uapolitics.com/topic/11568-batkіvschina-іnіtcіiuє-provedennia-referendumu/page-18

 

Подписи собраны, в ЦВК переданы, лесом не пошли...

Хе-хе, интересно Али(ЮА) готов есть свою шляпу???

А нащо збирали.якщо установчі збори провели нелегитимно і ВСЯ подальша КОМЕДІЯ і з вносом "рішення" в ЦВК і "збір підписів  НЕ ЛЕГИТИМНІ.Крапка.Голий пріар. без наслідків.Як для влади,так і для НАТО і ретингу матьківщини.БУЛЬКА сидячих по шию у власному піарі сектантів на чолі з мамкою колясницею.

Link to comment
Share on other sites

Вижу что borderlander c головой в поиск ушел, а али шляпу есть не будет, ну и хрен с ним :)

 

Интересно, какое решение Порох примет после сбора 3 миллионов подписей за референдум?

Могу деньги поставить что найдет зацепку с ночным решением Печерского суда :D

А чого Пороху щось приймати.якщо "збір" був нелегитимний і всі підписи нелегальні?  Бо самі збори по організації пройшли з порушенням (свідомим мамчиним) і все,що після-ТУФТА з погляду ЗАКОНУ.Чого пеці чи кому іншому трепихатися.

Link to comment
Share on other sites

А чого Пороху щось приймати.якщо "збір" був нелегитимний і всі підписи нелегальні?  Бо самі збори по організації пройшли з порушенням (свідомим мамчиним) і все,що після-ТУФТА з погляду ЗАКОНУ.Чого пеці чи кому іншому трепихатися.

Помнится "три поросенка"(Шуфрич, Витренко и Корчинский(!!!))

в январе 2005, пытаясь оспорить "третий тур", тоже натаскали в Верховный суд тьму "скарг", 

написанных одним почерком  :gigi: 

Link to comment
Share on other sites

Помнится "три поросенка"(Шуфрич, Витренко и Корчинский(!!!))

в январе 2005, пытаясь оспорить "третий тур", тоже натаскали в Верховный суд тьму "скарг", 

написанных одним почерком  :gigi:

Так тут підписи десята справа.Навіть якщо всі легальні і власники прийдуть з мамкою до ЦВК.база то нелегальна.І мамка все зробила,щоб вона така була.

Link to comment
Share on other sites

Безвідносно до потрібності/непотрібності референдуму, чомусь впевнений, що у Жульї немає реальних 3 лимони підписів. По закону там досить жорсткі умови до збору - детальні дані про людей, що підписались, прийом підписів тільки членами ініціативної групи ( якої, по факту, належним чином так і не створено) і т.д.

 

Швидше всього, створюється інформаційний привід - така собі закладка на майбутнє, що 'злачінна' влада навмисне зарубала рєхвєрєндум по НАТО.  І потім можна буде довго іпати народу мозок, що тільки бублик бореться з ворогами, а всі решта - зрадники і взагалі нєхароші чєлавєкі. :love:

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...