Перейти до змісту

"Іван Козленко: Якщо ми будемо мислити Україну в шароварах, то особливого майбутнього в країни немає"


boojum

Recommended Posts

http://life.pravda.com.ua/person/2014/10/23/182574/

 

Цікаве інтерв'ю - рекомендую.

 

"Одна з важливих проблем у сучасному реформуванні державного апарату – це трудове законодавство.

 

Україна успадкувала соціалістичний трудовий кодекс. Позбутися поганого співробітника фактично неможливо. Навіть я на рівні Центру Довженка цього не можу зробити.

Є нове керівництво, але це ще не значить, що буде працювати апарат, якщо на посадах залишились ті самі люди, які заледве вміли користуватися комп'ютерами, натомість прекрасно опанували чиновницьку лексику відписок тощо.

 

– За наявності політичної волі, ці проблеми швидко вирішуються.

 

– Це основне. Немає поки жорсткого курсу до змін не тільки в Мінкульті, а й взагалі в державі. Я не знаю, чого чекають. Може, нового парламенту, нового уряду.

Якщо в усій системі субординації, від президента починаючи, не відбувається ніяких доленосних і справді принципових рішень, то ясно, що пересічні чиновники не прагнутимуть виходити за рамки старої системи."

 

:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо ми будемо мислити Україну в шароварах

 

Не втямив. Тобто, треба "мислити Україну" без шароварiв? Тодi "майбутне в країни" буде?

 

Якась пропаганда гомосексуалiзьму.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вся статєйка, як і цілий світогляд Аксіньї Куріной - це спроба зберегти і розвинути "ідеологічне вторгнення" росіян до простору українців. Йдеться не просто про те, що частиною української нації є російськомовні люди, що безсумнівно, але про те, що українці ЗОБОВ'ЯЗАНІ зберігати на своїх теренах все російське, бо воно вищого рівня, менш хуторянське і перспективніше для майбутнього української культури. Кажучи, що ми "можемо взяти з рос. культури все, що захочемо" (що й так ясно), нас хочуть позбавити права відбирати, що нам своє, а що чуже (бо, на думку аффтара, все близьке їх має бути близьке і нам).

Маніпуляція. В топку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вся статєйка, як і цілий світогляд Аксіньї Куріной - це спроба зберегти і розвинути "ідеологічне вторгнення" росіян до простору українців. Йдеться не просто про те, що частиною української нації є російськомовні люди, що безсумнівно, але про те, що українці ЗОБОВ'ЯЗАНІ зберігати на своїх теренах все російське, бо воно вищого рівня, менш хуторянське і перспективніше для майбутнього української культури. Кажучи, що ми "можемо взяти з рос. культури все, що захочемо" (що й так ясно), нас хочуть позбавити права відбирати, що нам своє, а що чуже (бо, на думку аффтара, все близьке їх має бути близьке і нам).

 

Маніпуляція. В топку.

Дуже боюсь, що під "російським" Ви маєте на увазі "міське". А під "українським" - "сільське".

 

Особисто мені пол-потівщина не видається доброю перспективою для України. А Вам?

Link to comment
Share on other sites

Козленко молодець

Он или сознательный враг или мудак, продвигающий пидоРашный пропагандистский штамп, направленный  на созданиe негативных ассоциаций на подсознательном уровне с атрибутами относящимися к истории, культуре и быту Украины, используя в издевательском контексте "шаровары",  "вышиванки", "незалежнисть", "мова" и т.п.

Правильно в предыдущем посте написано

 

 

Так и осталось за кадром: в чем связь шаровар и кадровой политики на госслужбе

Змінено користувачем serg60
Link to comment
Share on other sites

Так и осталось за кадром: в чем связь шаровар и кадровой политики на госслужбе  :S

Я так зрозумів, що йдеться про домінування на держслужбі діячів типу Ющенка - людей з села з розумінням української культури як іманентно сільської. А в селі 17-го - 19-го століть кіно не знімали.  Тому кіно - це не наше (це як приклад).

Link to comment
Share on other sites

Дуже боюсь, що під "російським" Ви маєте на увазі "міське". А під "українським" - "сільське".

 

Особисто мені пол-потівщина не видається доброю перспективою для України. А Вам?

 

Це Ви вважаєте українське сільським, а російське міським. І комплекси таких, як Ви, намагається експлуатувати ґаспажа Аксінья Куріна, причому небезуспішно.

 

А я - міський українець (це ні плюс, ні мінус, просто констатація), і мені ближчі Андрухович з Жаданом і "Мертвий півень", ніж Нечуй-Левицький з Поплавським (це не кажучи про Dire Straits і Moody Blues). Водночас Ваших побоювань диктатури селюків я взагалі не розумію, бо, вийшовши з села, селяни негайно втрачають грунт і стають пластиліном, з яких культурно можна ліпити будь-що попсове.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це Ви вважаєте українське сільським, а російське міським. І комплекси таких, як Ви, намагається експлуатувати ґаспажа Аксінья Куріна, причому небезуспішно.

 

А я - міський українець (це ні плюс, ні мінус, просто констатація), і мені ближчі Андрухович з Жаданом і "Мертвий півень", ніж Нечуй-Левицький з Поплавським (це не кажучи про Dire Straits і Moody Blues). Водночас Ваших побоювань диктатури селюків я взагалі не розумію, бо, вийшовши з села, селяни негайно втрачають грунт і стають пластиліном, з яких культурно можна ліпити будь-що попсове.

"Можна вивезти дівчину з села, але село з дівчини вивести неможливо." - це не я придумав - це народний фольклор, яким так захоплюються "вишиватники" (ще одне фольклорне слово, не мною видумане).

 

Імперія пільно стежила за тим, щоб українська культура залишалась у фольклорному ґетто. Для цього в УРСР провадилась відповідна кадрова політика. Скажімо, в Росії чи Німеччині теж існують культурні діячі, що опікуються фольклором і сільською культурою. Але там їх по одному відсотку від усіх діячів культури. А в нас - 99 відсотків. За незалежності вони вирішили, що нарешті можуть розвернутися, хоча насправді їхній золотий час закінчився за УРСР. Сьогодні Україна має відновити здоровий баланс в культурній сфері. Але домінування старих кадрів не дозволяє цього зробити.  Тому й маємо велетенську кількість фольклорних колективів, а кіно дивимось майже виключно російське (я про масового глядача). І нашим ТБ завідує педофіл Казбек Бектурсунов, бо в Україні випускають лише керівників фольклорних колективів, а керівників ТБ, як і раніше, випускає Москва.

Link to comment
Share on other sites

"Можна вивезти дівчину з села, але село з дівчини вивести неможливо." - це не я придумав - це народний фольклор, яким так захоплюються "вишиватники" (ще одне фольклорне слово, не мною видумане).

Е-е, да ви, батєнька, подкацапнік, це видно з лексикону і улюблених благоглупостєй.

 

Імперія пільно стежила за тим, щоб українська культура залишалась у фольклорному ґетто. Для цього в УРСР провадилась відповідна кадрова політика. Скажімо, в Росії чи Німеччині теж існують культурні діячі, що опікуються фольклором і сільською культурою. Але там їх по одному відсотку від усіх діячів культури. А в нас - 99 відсотків.

Треба ж, який сленг: "діячі культури", чисто з УССР.

"Харитон Йобищенко, митець" (с) Лесь Подерв'янський

 

Дєвушці, що вийшла з села, не варто так хвилюватись і посиленими темпами виганяти з себе все сільське і фольклорне. Освічені люди знають, що англійська фольк-музика є одним з коренів року.

 

За незалежності вони вирішили, що нарешті можуть розвернутися, хоча насправді їхній золотий час закінчився за УРСР. Сьогодні Україна має відновити здоровий баланс в культурній сфері. Але домінування старих кадрів не дозволяє цього зробити.  Тому й маємо велетенську кількість фольклорних колективів, а кіно дивимось майже виключно російське (я про масового глядача). І нашим ТБ завідує педофіл Казбек Бектурсунов, бо в Україні випускають лише керівників фольклорних колективів, а керівників ТБ, як і раніше, випускає Москва.

Рідкісна х-ня. Поплавський, який у своєму кульку від початку мав випускати керівників сільських клубів, тоннами випускає поп-звьозд і дєятєлєй тєлєвідєнія. Зате фольклорні колективи практично виздихали.

 

"Не туди б'єш, Іване!" (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...