Перейти до змісту

А сколько у нас холостых на форуме? А сколько у нас незамужних?


Recommended Posts

Поки що ви мої слова перекручуєте.

 

Де я саме я пишу що "всі"?

Наприклад, ті які не одружуються, бо грошей нема і красти не хочуть - не безвідповідальні. І ті як можуть заробити, заробляють і мають дітей - не безвідповідальні.

 

Ми ж про жінок, які не хочуть народжувати тому що всі чоловіки - сволочі)))

Link to comment
Share on other sites

 

 


і пропаганда не мати дітей - мізерна, і мізерна частина проблеми, на це уваги звертати не варто.

 

Естественно не варто, потому что существует инстинкт продолжения рода, и вы можете обпропагандится, а толку -0.

 

Точно так же и с твоим лозунгом "вы виноваты, что женщины терпят побои" (близко к тексту) - у женщин со здоровой и устойчивой психикой помимо гордости, достоинства и самодостаточности, которые ты почему-то не учитываешь, всегда срабатывает инстинкт самосохранения. И все.

Link to comment
Share on other sites

Знову ж таки, хто сказав, що "всі"?

"Не хоче народжувати принципово"  - нмд мізерна кількість. І всякі бувають причини - наприклад, ризик для конкретного здоров'я, який конкретна жінка вважає завеликим.

 

Набагато  більше тих, хто хоче, але їм не дісталося прийнятного чоловіка, а на що прийдеться вони не згідні. Або обставини сильно не сприяють, а для боротьби з обставинами потрібен чоловік - і відповідальний, і багатий. Ціна у обставин різна буває. 

Link to comment
Share on other sites

Естественно не варто, потому что существует инстинкт продолжения рода, и вы можете обпропагандится, а толку -0.

 

Точно так же и с твоим лозунгом "вы виноваты, что женщины терпят побои" (близко к тексту) - у женщин со здоровой и устойчивой психикой помимо гордости, достоинства и самодостаточности, которые ты почему-то не учитываешь, всегда срабатывает инстинкт самосохранения. И все.

 

На жаль, не завжди спрацьовує. Є сумні приклади, коли не спрацьовує... А пропаганда "заміж понад УСЕ" і "діти понад УСЕ" "а якщо нема заміж і дітей ти сміття" спрямована крім іншого і на ламання гордості, гідності та інстинкту самозбереження. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Є сумні приклади, коли не спрацьовує...

 

Я говорю о психически здоровых женщинах. Всегда. Это самый сильный инстинкт, его не забьешь.

Link to comment
Share on other sites

Я говорю о психически здоровых женщинах. Всегда. Это самый сильный инстинкт, его не забьешь.

 

ты о каком инстинкте сейчас? материнства?

нуууу....я считаю себя психически здоровой и тем не менее....

Link to comment
Share on other sites

Я говорю о психически здоровых женщинах. Всегда. Это самый сильный инстинкт, его не забьешь.

 

Та ні, далеко не найсильніший. Можна звісно оголосити всіх, у кого він не спрацював - психічно ненормальними.

Границя між нормою та відхиленням дуже тонка, якщо взагалі існує. І не треба штовхати на небезпеку людей на грані. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


якщо нема заміж і дітей ти сміття

 

 

А где ты видела подобную пропаганду?  Или это и есть то самое перекручивание  :)

 

 

 

 


А пропаганда "заміж понад УСЕ" і "діти понад УСЕ" "а якщо нема заміж і дітей ти сміття" спрямована крім іншого і на ламання гордості, гідності та інстинкту самозбереження. 

 

Эпсилон, вы уверены, что понимаете значение слова "инстинкт"?  Попробуйте поломайте его у здорового психически человека. На ломку его у спецназа уходят годы.

Link to comment
Share on other sites

Та ні, далеко не найсильніший. Можна звісно оголосити всіх, у кого він не спрацював - психічно ненормальними.

Границя між нормою та відхиленням дуже тонка, якщо взагалі існує. І не треба штовхати на небезпеку людей на грані. 

 

Придется отослать вас к учебникам. К биологии человека.

Я вам еще страшней вещь скажу, боюсь она вам совсем не понравится,  - психика женщины намного устойчивей чем мужская. Это природой предопределено, для выживания. Ага. 

 

Еще раз извините, но есть наука, а есть подподъездный треп, расчитанный на популярочку среди соседей. Спасибо, я свои ашипке осознал. Из разговора выхожу.  :)

Link to comment
Share on other sites

А где ты видела подобную пропаганду?  Или это и есть то самое перекручивание  :)

 

 

У аутсайдера. див. на попередніх сторінках. Він оголошував жінок без дітей непотребом.

 

 

 

Эпсилон, вы уверены, что понимаете значение слова "инстинкт"?  Попробуйте поломайте его у здорового психически человека. На ломку его у спецназа уходят годы.

 

Я розумію значення слова "інстинкт". Спецназ то інша історія і там інші ризики. Навіть за наявності здорового інстинкту людина діє  на основі власної оцінки ризиків. Якщо їй постійно говорити, що ризик не мати дітей найстрашніший, якщо не буде дітей вона непотріб, вона не буде реагувати на сигнали про ризик і піде на великий ризик заради того, щоб дітей мати. 

Link to comment
Share on other sites

ты о каком инстинкте сейчас? материнства?

нуууу....я считаю себя психически здоровой и тем не менее....

 

Самосохранения. Инстинкт материнства бывает только у матерей.  :)

 

Тем не менее что?  :consul:

Link to comment
Share on other sites

 

У аутсайдера. див. на попередніх сторінках. Він оголошував жінок без дітей непотребом.

 

У  аутсайдера мнение, а не пропаганда, давайте все таки мягкое с теплым не путать.  :)

Link to comment
Share on other sites

У  аутсайдера мнение, а не пропаганда, давайте все таки мягкое с теплым не путать.  :)

 

Ну він там десь стверджував, що то у мене думка, а у нього істина. І висловлювання таких думок є пропагандою...

Link to comment
Share on other sites

Я розумію значення слова "інстинкт". Спецназ то інша історія і там інші ризики. Навіть за наявності здорового інстинкту людина діє  на основі власної оцінки ризиків. Якщо їй постійно говорити, що ризик не мати дітей найстрашніший, якщо не буде дітей вона непотріб, вона не буде реагувати на сигнали про ризик і піде на великий ризик заради того, щоб дітей мати. 

 

Я это уже прокаментил. К учебнику, и побыстрей  :)

Link to comment
Share on other sites

 І висловлювання таких думок є пропагандою...

 

Понятно. Это определение пропаганды или ваше толкование?  

 

Еще раз - спасибо. Получил удовольствие :)

Link to comment
Share on other sites

Я это уже прокаментил. К учебнику, и побыстрей  :)

 

Навіть якщо психічно нестійкі громадянки з слабким інстинктом самозбереження лізуть на неприємності, не факт що треба їм допомагати. Тому ж, чому не треба багато розповідати про самогубства. І навряд чи корисно оголошувати непотребом психічно стійких громадянок з хорошим інстинктом самозбереження, які не захотіли мати дітей понад усе...

Понятно. Это определение пропаганды или ваше толкование?  

 

Еще раз - спасибо. Получил удовольствие :)

 

а що таке по-вашому пропаганда?

Link to comment
Share on other sites

 

 


а що таке по-вашому пропаганда?

 

Не по-моему, а по умной книшке.

 

Энциклопедия Британника определяет пропаганду так: «Пропаганда, распространение информации — фактов, аргументов, слухов, полуправды, или лжи — чтобы повлиять на общественное мнение. Пропаганда — более или менее систематические усилия манипулировать убеждениями, отношениями или действиями других людей посредством символов (слов, жестов, плакатов, монументов, музыки, одежды, отличительных знаков, стилей причёсок, рисунков на монетах и почтовых марках и т. д.). Преднамеренность и относительно сильный упор на манипуляцию отличают пропаганду от обычного общения или свободного и лёгкого обмена идеями. У пропагандиста есть конкретная цель или набор целей. Чтобы достичь их, пропагандист преднамеренно отбирает факты, аргументы и символы и представляет их так, чтобы достичь наибольшего эффекта. Чтобы максимизировать эффект, он может упускать существенные факты или искажать их, и может пытаться отвлечь внимание аудитории от других источников информации»

Link to comment
Share on other sites

 

 


Навіть якщо психічно нестійкі громадянки з слабким інстинктом самозбереження лізуть на неприємності, не факт що треба їм допомагати. Тому ж, чому не треба багато розповідати про самогубства. І навряд чи корисно оголошувати непотребом психічно стійких громадянок з хорошим інстинктом самозбереження, які не захотіли мати дітей понад усе...

 

Эпсилон, вы спорите сама с собой. Ну или отвечаете не мне.  

Link to comment
Share on other sites

Можно, естественно, на черное говорить белое. Многие политики так и делают. Я за таких не голосую. А с оппонентами, прибегающими к таким дешевым трюкам, стараюсь не общаться.  :) 

 

Так аутсайдер саме це й робить, наскільки можливо в масштабах форуму.

Link to comment
Share on other sites

А я взагалі ні з ким не сперечаюсь.

Я намагаюсь трошки зменшити шкоду для багатьох людей від текстів аутсайдера. Сперечатись з ним сенсу немає.

 

Ну да. Це колосально шкідлива ідея що жінка потребує чоловіка

Link to comment
Share on other sites

Ну да. Це колосально шкідлива ідея що жінка потребує чоловіка

 

не пересмикуйте 

 

ви говорили зовсім не те

 

чи свої тексти про те, що жінка без дітей - непотріб незалежно від обставин - вже повитирали?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Сперечатись з ним сенсу немає.

 

Гордыня, эпсилон, большой грех. Тем более я ни слова не сказал о ваши спорах, вы опять черное назвали белым.  :)

Link to comment
Share on other sites

не пересмикуйте 

 

ви говорили зовсім не те

 

чи свої тексти про те, що жінка без дітей - непотріб незалежно від обставин - вже повитирали?

 

Жінка яка свідіомо не хоче мати дітей. Ні не повитирав. Ну ти і нагла зі своїм фемінізмом

Link to comment
Share on other sites

Гордыня, эпсилон, большой грех. Тем более я ни слова не сказал о ваши спорах, вы опять черное назвали белым.  :)

 

Що саме "чорне" я називаю "білим"?

А розмови про гріх гордині - популярний інструмент маніпуляцій... 

 

Аналогічно можна поговорити про ваш гріх гордині

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...