Перейти до змісту

новое от Левада-центр


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26666660.html

 

У березні цього року 74% росіян, згідно з опитуванням «Левада-центру», схвалювали пряму участь російської армії, російських військ в Україні. Зараз ця цифра знизилася більше ніж у 2 рази і складає приблизно 30%.

 

 

и это еще не все солдатские матери свои гробы получили...

Link to comment
Share on other sites

«Йде та ж сама підтримка Путіна і дій російського керівництва. Зокрема, схвалення приєднання Криму, з одного боку. З іншого боку, знижується стійко готовність підтримати введення військ російських для вирішення військовими засобами зіткнення між сепаратистами і українською армією. Якщо в березні готові були підтримати пряме введення російських військ у східні регіони 74 відсотка, в серпні-вересні ця цифра знизилася до 40 відсотків приблизно, а сьогодні переважає, за жовтневим опитуванням, повне несхвалення подібної політики. Готові підтримати відновлення військових дій і вводити туди російські війська в разі порушення перемир’я на сході України 21 відсоток, а проти – 63 відсотки. – зазначає Гудков. – Проте, у людей немає уявлення, чим це може закінчитися, оскільки вони не дуже розуміють, які ризики тут можливі, і як себе поведуть різні боки. Підтримуючи російське керівництво в цілому, російські громадяни не розуміють, де і яким буде наступний крок з боку Кремля, і в чому це буде виражатися. Неясність дуже висока, і вона проявляється насамперед у самому розумінні перемир’я як вкрай нестійкого. Тільки 2 відсотки вважають, що за цим піде якийсь стійкий мир, 32 відсотки хотіли б, щоб мир настав, але не дуже в це вірять, а інші просто вважають, що незабаром відновляться військові дії».

Link to comment
Share on other sites

Зрозуміли що переможного парадного походу не буде, а буде страшна і кровоплитна війна. Подихать за бажаня психічно неповноціного  хуйла їм чогось не хочеться.

но убивать украинцев и оккупировать соседнюю страну, рассеяне были очень даже рады весной.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

но убивать украинцев и оккупировать соседнюю страну, рассеяне были очень даже рады весной.

 

я думаю они и сейчас рады.

ну не верю я в "просветление" в головах коцабов.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

но убивать украинцев и оккупировать соседнюю страну, рассеяне были очень даже рады весной.

Та вони й зараз раді, але їм тепер сикотно бо зрозуміли що не безнаказано. За "русь" вони то всеруться тільки подихать не хочуть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Путину нужна война с Украиной, дабы списать на нее  экономический крах  гебистской России.Есть еще версия , типа того ,   надо   населению Росфедерации показать , что майданы в России  не пройдут и нечего собираться на Болотной.Иначе будет плохо , как сейчас в Украине.

 

А вот  на фиг нужна эта братоубийственная бойня простому человеку в России ?Он что , станет жить лучше , утопив в крови не просто соседнее государство , а Украину , откуда  , собственно , пошла Русская земля и где по сей день  пребывают  ее корни ? Вот  не могу согласиться , что русские глупее украинцев. Тогда зачем ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В этой украино-русской войне мне вообще ничего не понятно. За что убивают,почему ненавидят смертной ненавистью , каковы  будут итоги всего этого зверства , кто получит от них выгоду ? И подобних вопросов имеются у людей десятки.За обильным многословием на форумах  теряется смысл происходящего. Я только запомню, что , особенно на цуге и форюэй,меня и мой народ иначе не называют , как  недочеловеки , хохлы,тупые , ленивые , недоразвитые селюки .салоеды.генетически ущербные .предатели. а уж нецензурных прозвищ и  вспоминать не следует.

Вы что , духовные скрепы свои показываете , ну вот зачем ?Хотите , чтобы после такого уважали русских ? Знаменитая географическая карта великой и прекрасной россии - так это ж просто шедевр.  Вы противоставляете   русскую цивилизация англосаксонской цивилизации.  Уж не поп ли водочник и сигаретник у вас  есть тому доказательство ?  Главный духовный скреп ..Помогает народ спаивать, выпуская алкоголь,.

Link to comment
Share on other sites

я думаю они и сейчас рады.

ну не верю я в "просветление" в головах коцабов.

рады то рады, но как в кино не получается, а гробов, дорал и нефть по пиисят, оне не хотять. нах им тот крым и домбасс теперича. сколько телевизоров домохозяства уже недополучили.

Link to comment
Share on other sites

В этой украино-русской войне мне вообще ничего не понятно.

За что убивают,почему ненавидят смертной ненавистью , каковы  будут итоги всего этого зверства , кто получит от них выгоду ?

Ця війна іде вже років 300.

А ти тільки помітив?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...