Перейти до змісту

Кадр дуже сильно вразив


Provokator

Recommended Posts

http://i.piccy.info/i9/4fa24ae72de37c16b4874ab66a6345b0/1415528439/275284/818034/4445.jpg

 

з відео

 

Не розірвані тіла, не спалена техніка, не руїни домів, не катування, не новини про загибель дітей не вразили мене так як цей кадр.

 

Бідна стара бабуся без пенсії, намагається продати гарбузів, щоб були гроші хоча б на хліб, не кажучи про якісь ліки. Так я бачив таких бабусь і у своєму місті, але вони хоч якусь пенсію отримують, а що вона отримає в лугандоні, якщо немає сил і грошей виїхати на звільнену територію?

 

 

 

А в цей час скотиняки, що війну покликали на Донбас, підараси шахтьори тіпа під 60 отримують пенсію свою у десятки тисяч у Славянську і пересилають кошти на підтримку головорізів Захарченка і інших гандонів

Змінено користувачем Provokator
Link to comment
Share on other sites

Як це не цинічно,але таких бабусь я вам можу і у Львові зазнімкувати.Тут інше:у нас старіть,на жаль,це складний період для більшості

каких бабуль ? которые отработали всю жизнь,а теперь узнали что им не будут платить пенсию?

Link to comment
Share on other sites

каких бабуль ? которые отработали всю жизнь,а теперь узнали что им не будут платить пенсию?

навряд чи львівські бабусі волали "Путін ввєді войска".....

це не камінь саме у ту, що на фото, я не знаю її політичних уподобань. Але загалом..... людина коваль свого [не]щастя

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

навряд чи львівські бабусі волали "Путін ввєді войска".....

це не камінь саме у ту, що на фото, я не знаю її політичних уподобань. Але загалом..... людина коваль свого [не]щастя

все ясно

Link to comment
Share on other sites

А мну деток голодающих в африке жальше чем этих бабулек

Якби кожен займався на совість своєю зоною відповідальності - горя на світі було б набагато менше. Бо чим більше європейці й американці виростять чужих дітей - тим більше з'явиться нових жебраків. А на всіх їжі не напасешся. Тож готуйтесь до непроханих гостей і будьте вдячні, якщо прийдуть без "калашів".

 

Бо до нас вже і з "Градами" заявились.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...