Перейти до змісту

Москва пригрозила Киеву войной за отказ финансировать Донбасс


Françoise

Recommended Posts

Скоріше так. В нас ситуація патова, в Раші - цуцвангова

 

Не згоден з приводу "в нас патова ситуація".

У нас наразі не може бути патової ситуації, бо після Брісбену якраз хуйла черга "ходити".

При тому, як Ви вірно підмітили, що в хуйла на обмірковування наступного ходу часу дійсно геть мало.

Link to comment
Share on other sites

Ги-ги, Гітлер пригрозив СССР якщо вони не будуть годувати Україну і Білорусь, то він піде дальше :lol2:

Я оце собі уявила як моя прабабка вимагає  від Сраліна пенсію, знаходячись на окупованій території. :fp1:

Хуйло реально придурок, а так як кажуть що які двірники, такі й їхні керівники, у кацапів таки 47 хромосом.

Треба не соромитись і визнати території окупованими Фашерашою.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

B2un4cFCUAMVI2M.jpg

 

От насправді діти точно не винні що придурошні мамки-бабки-ватки миють їм мізки ненавистю до України.

Для діток природно і органічно любити маму, тата і країну в який вони народились.

Імхо цих уродів треба позбавляти батьківських прав.

Link to comment
Share on other sites

От насправді діти точно не винні що придурошні мамки-бабки-ватки миють їм мізки ненавистю до України.

Для діток природно і органічно любити маму, тата і країну в який вони народились.

Імхо цих уродів треба позбавляти батьківських прав.

 

На мою думку це не має сенсу.

Там глибокі проблєми із наслєдствєнностю.

47-ма хромосома - наліцо на ліце у кожного. Навіть в колорадських лічинок.  

На крайняк хай будують собі гєтто "город счастья" - і там існують.

А нє - так напрямок відомий: "чімадан - вакзал - Магадан".

Змінено користувачем Андрійович
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Померти за Донбас?

 

Версія для друкуКоментарі18

 

http://life.img.pravda.com/images/doc/b/5/b5db132-135-tyshchenko.jpg

18.11.2014
Катерина Тищенко, журналіст УП

У мене є троюрідна сестра Оля. Рік тому в неї народилися хлопчики-двійнята – чудові й дуже схожі на татка. Кілька місяців тому її чоловік, мешканець Київщини, пішов до армії добровольцем. Два тижні томуйого вбили під Волновахою.

"Герой", - повторювали, плачучи, родичі… Коли я читала про подібні історії раніше, то теж думала: "Герой". Але, коли це торкається родини, усе сприймається дещо інакше.

http://life.img.pravda.com/images/doc/a/4/a4066d8-avramenko.jpg  

У мене в самої діти, і зараз мені конче необхідно зрозуміти, за що конкретно він загинув, заради якої високої мети лишив сиротами двох хлопчиків, які навіть не пам’ятатимуть тата, і що змінилося б, якби він туди не пішов.

"Загинув за Україну" – перша відповідь, яка спадає на думку. Але ж Україна – це більша частина населення, яка давно обрала для себе європейський шлях розвитку і рік тому вже героїчно його виборола. Значить, він загинув "за єдину Україну". А точніше, за те, щоб у складі України залишився Донбас.

Але чи хоче сам Донбас лишатися у складі України і чи потрібен він, власне, решті України?

Всі роки незалежності Донбас ставив Україні палиці в колеса на шляху до європейського майбутнього. Донбас обирав Януковича президентом, Донбас давав Партії регіонів і її прихвосням можливість сформувати більшість у Раді. І навіть зараз, як показали останні вибори, Донбас продовжує робити те ж саме.

Можна говорити про те, що Донбас захопили терористи, що Росія веде неоголошену війну, що людей нахабно обманюють і під владою ДНР-ЛНР на них чекає суцільний терор і занепад. І з цим важко сперечатися. Але чи хоче Донбас жити інакше й рухатися до Європи?

Якщо так, чому тоді жителів Донбасу навіть до армії призвати не можна, окрім добровольців?

Влітку, коли я була в Закарпатті, місцеві жителі розповідали, що туди наїхала сила-силенна донецьких біженців, багато з яких – здорові кремезні чоловіки, яким і на думку не спадає йти захищати свою землю. Казали, що донецькі в одному з глухих закарпатських сіл купили аж 40 будиночків. Виходить, логіка в них приблизно така: "У мене хата горить. Ти піди її загаси, а я тим часом у твоїй поживу".

Зрозуміло, що не всі можуть залишитися і захищатись. Але відсоток тих, хто може і хоче, аж надто малий.

Я розумію, що, якщо віддати Донбас, Росія піде далі. І, власне, такі спроби вже були і в Харкові, і в Одесі, і в інших містах Південного Сходу. Я розумію, що за ці території так само доведеться боротися. Але тут повинні визначитися самі їхні мешканці. Якщо після всього, що вони бачили й чули, вони дозволять Росії "захищати їх від фашистів" – то навіщо вони нам треба? А якщо не дозволять, якщо масово вийдуть, готові відстоювати свої міста, свої домівки… тоді вже й за них не гріх буде померти.

Виходить проста математика. Якщо на українських територіях проукраїнське населення в меншості – воно змушене виїжджати до інших регіонів. Це вже трапилося в Криму і на Донбасі, це може трапитися десь іще. Це просто треба визнати. Але якщо в меншості проросійське населення, яке не хоче жити в Україні й миритися з її курсом – нехай виїжджає до Росії. Росія не зможе без величезних втрат пройти там, де її зовсім, ну зовсім не підтримують, незважаючи на всю її брехливу пропаганду.

Мені дедалі більше здається, що розкол України неминучий. Не природній, штучний, інспірований Росією – але неминучий тому, що цього хоче велика частина населення цих регіонів.

Чи не краще волонтерам і державі зосередитися на допомозі переселенцям, які втратили все, що мали, і хочуть почати нове життя й працювати на благо цієї країни, приймаючи її напрям розвитку?

І чи не краще справжнім героям лишатися зі своїми сім’ями, бути корисними своїй країні живими? Або принаймні померти за тих, хто це оцінить і пам’ятатиме – вже у відкритій, а не брехливій війні, якщо Росія на неї зважиться.

Я зовсім не експерт у військовій справі і в політиці. Я не знаю, який вихід із ситуації правильний, а який – ні, і чи є взагалі з цієї ситуації вихід. Але, якщо я помиляюся і моїм рідним варто помирати за Донбас – то нехай експерти пояснять мені, чому. 

Від редакції: Якщо у вас є можливість допомогти Олі, дружині загиблго добровольця, яка залишилась з двома дітками, будь ласка, допоможіть. 

Її картка Приват: 5168757282204959 (Авраменко Ольга)

 

http://life.pravda.com.ua/columns/2014/11/18/183816/

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

 

 


Померти за Донбас?

 

не...

меня лично никто не переубедит....

 

в другом....

 

почему мы должны отдавать территорию данную нам богом....

только иза того..что когда то там умертвили кучу людей и завезли людей с другим менталитетом?????

 

легче их всех нахуй лишить права избирательного....и гражданства....

 

оставить только право зарабатывать деньги и право платить налоги....

 

всё...

 

такой сибе вариант прибалтийский.........

 

но почему мы должны им отдать територию.....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

не...

меня лично никто не переубедит....

 

в другом....

 

почему мы должны отдавать территорию данную нам богом....

только иза того..что когда то там умертвили кучу людей и завезли людей с другим менталитетом?????

 

легче их всех нахуй лишить права избирательного....и гражданства....

 

оставить только право зарабатывать деньги и право платить налоги....

 

всё...

 

такой сибе вариант прибалтийский.........

 

но почему мы должны им отдать територию.....

А ты не заметил шо так и есть. Они не голосовали, бабки им обрезают, раше они нах не упали... через год сами приползут, если обамыч доведет с нефтью все до логического конца то и раньше, может и Ростов захватят :)
Link to comment
Share on other sites

@кноп

 

Почему мы со смехом реагируем на российские штампы о воюющих на стороне Украины американцах, но всерьез рассуждаем о том, что "дончане не смогли защитить свой город и освободить ДОГА". «Когда были захвачены только лишь здания ОГА, и 8 апреля Аваков со спецназом в Харькове освобождают ХОГА - это называют «патриоты Харькова защитили свой город». Когда в тот же день Ярема с Альфой посидели в аэропорту и тупо улетели обратно - это «дончане не смогли защитить свой город и освободить ДОГА», - удивляется блогер.
 
Или «когда в Донецке на псевдовыборах из 88 участков открывают лишь 2 (в Буденновско-Пролетарском 41ОВК) - мы искренне верим в "дикие очереди" и интервью радостных идиотов из картинки того же РашаТВ...»
Link to comment
Share on other sites

 

Вчера на эту тему трепался с одним полковником СБУ, его представление о происходящем точь-в-точь
напоминает эту статью. По его мнению, Украине вообще не выгодно отвоевывать, на данном этапе, захваченную территорию. Отвоевав ее сегодня, нужны колоссальные деньги на восстановление и уплату социальных пособий. Плюс огромное количество вооруженных банд и полное отсутствие вменяемых силовиков. А так, находясь в подвешенном состоянии, все это бремя ложится на Россию.

 

Давно то говрилося,а деякими(яких тут всепропальщики поносять) робилося і робиться.нажаль на дворі не 18 століття і ті методи не дозволять зробити.Тому і вибрано власне такий і його реалізовують.притому публічно ГОВОРЯТЬ правильні.милі вуху обивателя  тут і на заході слова .Відрізають повільно гангрену .але так.щоб вона повисла на хуйлостанівців .як отруйний плід-і хочеться і взяти,смерті подібно.Крім того буде прекрасна прививка (весною,по результатах) і залишившийся ваті на наших землях-що їх чекатиме при спробі лугандонитися.наочний приклад.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

 

Чушь. Мы там не за Донбасс. Мы там - чтобы это гавно к нам не пришло. А каким методом - забором или освобождением и очисткой территорий - другой вопрос.

Спасибо ВАМ!!! Страна и каждый из нас кто в тылу в долгу перед всеми вами! Вы реально оградили нас от этой чумы
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Вот так с местной ватой надо:

 

Премьер-министр Израиля Биньямин Нетаньяху заявил, что дал распоряжение на снос домов двух граждан Израиля, совершивших нападение на синагогу в Иерусалиме.
Как известно, 18 ноября после нападение двух палестинцев на синагогу, по меньшей мере четыре человека были убиты и восемь получили ранения. 
В связи с этим премьре Нетаньяху обратился к нации, пообещав принять новые меры, для защиты от терроризма и пообещал, что дома нападавших будут сровнены с землей.
”Я дал указание уничтожить дома террористов, совершивших это убийство, а также ускорить разрушение домов тех, кто совершил предыдущие теракты”, - заявил Нетаньяху.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Путін недооцінив Порошенка

http://dev.karelinform.ru/pic2/31769_227x227.jpg

Не порошенка.а колективний розум в якому пеця скрипка.але не перша і не друга.реальність ніхто не відміняв,хоча б хотілося.щоб власне наш през і влада до того сама прямувала.

Link to comment
Share on other sites

С терактом в Иерусалиме кстати есть один нюанс. Кто-то из прихожан синагоги заявил: "за что же они нас? Мы мирные, мы даже в Армии Израиля не служим".
Тоже урок.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пете надо крымчан ставить на счетчик коллективной ответственности за донбасян. Нарушается перемирие на Донбассе - переезд через перешеек для фур с едой закрыт . Пусть синхронно с Енакиево бастуют :D
Link to comment
Share on other sites

С терактом в Иерусалиме кстати есть один нюанс. Кто-то из прихожан синагоги заявил: "за что же они нас? Мы мирные, мы даже в Армии Израиля не служим".

Тоже урок.

 

Це з ортодоксальних були ?

Link to comment
Share on other sites

С терактом в Иерусалиме кстати есть один нюанс. Кто-то из прихожан синагоги заявил: "за что же они нас? Мы мирные, мы даже в Армии Израиля не служим".

Тоже урок.

берёза прав...у нас будет тоже самое...если эту скверну не искоренить...

 

п.с.

а еврейский опыт..вернее израильский надо брать на вооружение....

как воевать...как тренироваться...как жить во время некиих военных действий....как армию свою любить и уважать...

 

да мнго чего реально можно у них взять...хорошего...

 

он даже Геращенко грит что скоро у нас должно появиться подраздиление для отлавливания на чужёй территории людей находящиихся под следствием))))

не очень верю...но если и появится то конечно это плюс....

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

Чушь. Мы там не за Донбасс. Мы там - чтобы это гавно к нам не пришло. А каким методом - забором или освобождением и очисткой территорий - другой вопрос.

Лучше всего если это говно пойдет на рашу с голодухи там грабить все подряд. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...