Перейти до змісту

Хто на Вашу думку є найбільшим ворогом українського народу?


borderlander

  

76 проголосували

  1. 1. Хто на Вашу думку є найбільшим ворогом українського народу?

    • Ющенко
    • Юлія Тимошенко
    • Янукович
    • Порошенко
    • Путін
    • Росія
    • Захід
    • 5-а колона
    • КДБ і агенти КДБ
    • олігархи
    • Стрєлков
    • товстопузі генерали
    • корупціонери
    • сам український народ
    • свій варіант
    • ТС - мудило


Recommended Posts

а сколько раз можно кнопочку тыцять?

Вєні, ти прикалуєшся, чи таким чином делікатно на останній пункт натякаєш :gigi:  :weep: ?

@borderlander, розкажи чого за хама не голоснув

Ну ми ж наче зійшлись на тому, що латентний синяк?

 

А крім того я проголосував за пункти "агенти КДБ" та "сам український народ".

Овоч завжди був дрібним чмом, бідою національного масштабу його зробило КДБ та український народ, який обрав собі такого преза на демократичних виборах.

Link to comment
Share on other sites

Вєні, ти прикалуєшся, чи таким чином делікатно на останній пункт натякаєш :gigi:  :weep: ?

 

я неоднозначно намекнул, что ТС однозначно не мудило :pardon:

а во всех остальных я не уверен

Link to comment
Share on other sites

Тобто він був найбільшим ворогом скажімо в 2008 році? Тоді б Ви проголосували за нього, я правильно розумію?

 

Он был наибольшим врагом в 2005 году, когда перечеркнул ожидания украинского народа и вернул из небытия Януковича.

После этого он закономерно превратился в никчему

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Он был наибольшим врагом в 2005 году, когда перечеркнул ожидания украинского народа и вернул из небытия Януковича.

После этого он закономерно превратился в никчему

Тобто коли в 2008 році він підтримував Грузію, то був ворогом, а Путєн був хароший :lol2: .

Коли попереджав про російську загрозу і намагався затягти Україну в НАТО, Ющенко був ворогом?

Дуже мило :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зовнішні вороги були,є і будуть.А от що ми повиння зробити-перестати бути самі собі ворогами.Це в наших силах і якщо зможемо то і зовнішніх драстично зменшиться.завжди треба починати з себе.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто коли в 2008 році він підтримував Грузію, то був ворогом, а Путєн був хароший :lol2: .

Коли попереджав про російську загрозу і намагався затягти Україну в НАТО, Ющенко був ворогом?

Дуже мило :shuffle:

У тебя проблемы с пониманием печатного текста?

Какое отношение поддержка Грузии в 2008 имеет к тому что он всю страну слил в 2005?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Смотрю honey flower считает что возвращение Бандюковича Ющенкой на политическую арену было мудрым шагом способствовавшим демократическому развитию страны.

Она наверное в 2010 за Инуковича и голосовала. :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Смотрю honey flower считает что возвращение Бандюковича Ющенкой на политическую арену было мудрым шагом способствовавшим демократическому развитию страны.

Она наверное в 2010 за Инуковича и голосовала. :(

Ви, знаєте шо? Ви, не стісняйтесь і без проблем можете мене добавити до того списку , пліііііііііііііз!

І шоб рука Ваша не дрогнула. Ну, сміливіше... Зробіть добре діло :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Отрадно видеть, что в этом голосовании находится немало участников, которые пытаются разобраться в первопричинах происходящего, а не просто "тыцнуть" на ненавистные им персоналии, плавающие на поверхности...

Link to comment
Share on other sites

Ви, знаєте шо? Ви, не стісняйтесь і без проблем можете мене добавити до того списку , пліііііііііііііз!

І шоб рука Ваша не дрогнула. Ну, сміливіше... Зробіть добре діло :shuffle:

До какого списку, мадам?

Вы попуститесь немного, может поймете что список не мой. Хотя вряд ли :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дивлячись на муки вибору народу між пунктами для голосування, чомусь згадався тупенький кацапський анекдот:

======

Полдень. В трактире за одним столиком спит еще с ночного гульбища пьяненький купчина. Интеллигент садится за столик рядом, к нему подбегает услужливый официант с полотенчиком, переброшенным через левую руку.
-Чего изволите, милостивый государь? - спрашивает.
Клиент, поправляя пенсне на носу, делает заказ:
- Мне пожалуйста графинчик водочки. На первое ушицу по-монастрыски с расстегайчиками, на второе жареную куропаточку, да так, чтобы в клювике к нее была маслинка, а в жопку - извиняюсь за грубое слово - ей топленого маслица налейте, любезный, да побольше, побольше.
В этот момент просыпается пьяный купчина и орет на весь трактир:
-Официант, стой! Всем маслица в жопы, я за все плачу!

======

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ющенку не проститься те що не виправдав наших сподівань. замість європи віддав країну януку і бандитам отже і кацапам

Дурень,прости Господи.Це не сам народ ВИБРАВ Янука ? Чи ти тоді ще в ясли ходив і не пам"ятаєш як то НАРОД проголосував за нього.

Link to comment
Share on other sites

Дурень,прости Господи.Це не сам народ ВИБРАВ Янука ? Чи ти тоді ще в ясли ходив і не пам"ятаєш як то НАРОД проголосував за нього.

не обзивайтеся я памятаю як ющенко підписував універсали та меморандуми і як ражо піжнимт підптсувалися комі та регіонали
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

не обзивайтеся я памятаю як ющенко підписував універсали та меморандуми і як ражо піжнимт підптсувалися комі та регіонали

Що має підпіс меморандуму до ВИБОРІВ президента Янука НАРОДОМ в 2010 році при відкритих і правомочних виборах?

Link to comment
Share on other sites

До речі, не розумію, чому юльки проти Ющенка не голосують. Думав, що принаймні з десяток цей пункт оберуть.

Питання: реально щось в їхніх головах змінилось, чи просто світитись не хочуть?

Бо вони не є тими, ким Ви їх вважаєте.

Варто подякувати за опитування. Хоча відповіді не надихають, воно чітко висвітлило проблему в головах - багато людей бачать головну проблему не у джерелі негараздів, а в хибних цілях, зумисно для них намальованих цим джерелом - олігархічною системою. Вдалося б її уникнути, ніяка раіся з хуйлом не завадила б нашому поступу на шляху до кращого життя. Навіть 5 колона була б тут у рази меншою, як і породжена олігархією наша знаменита корупція.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...