Перейти до змісту

Alfa Jazz Fest 2014


Potato

Recommended Posts

Це єдина річ в майбутньому про яку приємно думати.

 

Проблеми з роботою, грішми, війна, вибори, безпорадна юльковлада...Але 12го у Львові все ж таки відбудеться це справжнє свято джазу і я буду там, буду насолоджуватись цією неповторною атмосферою світлого свята та гостинністю міста Лева

 

Всі би запросив але дивлюсь за 40 днів до початку квітки вже закінчились (принаймні на п'ятницю і суботу)...З іншого боку є ще сцени де можна буде насолоджуватись справжньою музикою безкоштовно.

 

Коротше, реально це круто. Позитив попереду що надихає і дає натхнення для того, щоб витримати весь прес негативу в ці нелегкі дні.

 

Слава Україні! Слава Львову! Хай живе джаз! 

 

http://alfajazzfest.com/upload/a35edafc67af20bc261f8567ff53443d.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

рганізатори ставлять багато відеотрансляторів ззовні площадок де ідуть концерти.  можна і без квитків бути присутнім.

Фельдману зачот коротше  :tu:

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

рганізатори ставлять багато відеотрансляторів ззовні площадок де ідуть концерти.  можна і без квитків бути присутнім.

Фельдману зачот коротше  :tu:

 

Какому такому Фельдману??

Фридману наверно, Михаилу Маратовичу, он хоть по рождению жидобандеровец-львовянин, но на самом деле жидомоскаль-владелец Альфа-Групп.

Тем не менее ему действительно респект огромный, что продолжает финансировать богоугодное дело не смотря на катаклизмы

 

В прошлом году видеотрансляторов уже маловато было в Парке Хмельницкого, места на травке вокруг них уже не хватало для всех желающих...

Впрочем, это наверное раскрученный почти попсовый Бобби Макферрин такую толпу народных масс собрал, надеюсь на Лаки Петерсона народу меньше будет, можно будет спокойно понаслаждаться))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...