Перейти до змісту

а что делает наше правительство и президент?


forever young

Recommended Posts

для привлечения иностранных инвестиций? и для того, что бы в этой стране люди перестали торговать и начали что-то производить?

Питання риторичне.

 

Де взагалі вихід?

 

Як оживити економіку?

 

Населення повинно бути сплатопроможне.  Ось у селі мої родичі отримали сьогодні рахунок  за газ  880 гривень.

 

Для села це страшна цифра. А далі що? 

Link to comment
Share on other sites

Питання риторичне.

 

Де взагалі вихід?

 

Як оживити економіку?

 

Населення повинно бути сплатопроможне.  Ось у селі мої родичі отримали сьогодні рахунок  за газ  880 гривень.

 

Для села це страшна цифра. А далі що? 

А далі отримають рахунка за газ 3500 грн.

Link to comment
Share on other sites

выход - это создать хорошие условия для инвесторов,которые вложат деньги в производство, что в свою очередь подтолкнет внутренний спрос, где то так я вижу

Link to comment
Share on other sites

выход - это создать хорошие условия для инвесторов,которые вложат деньги в производство, что в свою очередь подтолкнет внутренний спрос, где то так я вижу

А вигідно це олігархам і чиновникам?

Link to comment
Share on other sites

А вам-то лично это выгодно? :) А вы уверены? )

Я би хотіла порядних інвесторів.

 

 

 

Надивилася на різних іноземців, що використовують наші землі  і наших людей . 

 

 

 

Краще б розвивати власне виробництво. 

Link to comment
Share on other sites

Питання риторичне.

 

Де взагалі вихід?

 

Як оживити економіку?

 

Населення повинно бути сплатопроможне.  Ось у селі мої родичі отримали сьогодні рахунок  за газ  880 гривень.

 

Для села це страшна цифра. А далі що? 

А за який термін?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я би хотіла порядних інвесторів.       Надивилася на різних іноземців, що використовують наші землі  і наших людей .        Краще б розвивати власне виробництво.

Ну вот и чиновники с олигархами так думают  :D

Link to comment
Share on other sites

для привлечения иностранных инвестиций? и для того, что бы в этой стране люди перестали торговать и начали что-то производить?

Конечно делают. Вон Порошенко в Вашингтоне призвал создать инвестиционный фонд для Украины.

Правда призыв этот был в пустоту... Интересно почему?

Link to comment
Share on other sites

А де ж те виробництво візьметься, якщо населення зубожіло?

при чем тут населення зубожило, если мы говорим о тех, у кого есть деньги и желание что то делать

Link to comment
Share on other sites

Я би хотіла порядних інвесторів.

 

 

 

Надивилася на різних іноземців, що використовують наші землі  і наших людей . 

 

 

 

Краще б розвивати власне виробництво. 

Щоб приїхали, гроші ввсім пороздавали - і поїхали собі. ;) А то моду взяли - роботу вимагати!

Link to comment
Share on other sites

 

 


при чем тут населення зубожило, если мы говорим о тех, у кого есть деньги и желание что то делать

Боюсь, что им придется так же тянуть экономику, как волонтеры тянут армию. Со взаимной диффузией, как добровольческие батальоны.

Судя по всему, это единственный эффективный вариант работы народ-власть на данный момент.

Link to comment
Share on other sites

Щоб приїхали, гроші ввсім пороздавали - і поїхали собі. ;) А то моду взяли - роботу вимагати!

Я не про те.

Дурять селян.

 

Користуються жадібністю сільських голів.

 

 

Будують шкідливі виробництва. 

Link to comment
Share on other sites

Я не про те.

Дурять селян.

 

Користуються жадібністю сільських голів.

 

 

Будують шкідливі виробництва. 

так дурят везде, и европа не исключение... другое дело там народ немного поумней да законы работают

Link to comment
Share on other sites

Питання риторичне.

 

Де взагалі вихід?

 

Як оживити економіку?

 

Населення повинно бути сплатопроможне.  Ось у селі мої родичі отримали сьогодні рахунок  за газ  880 гривень.

 

Для села це страшна цифра. А далі що? 

 

элементарно, я об этом писал, но никому неинтересно, все за нефтью следят

Link to comment
Share on other sites

  Ось у селі мої родичі отримали сьогодні рахунок  за газ  880 гривень.

 

Для села це страшна цифра. А далі що? 

Шановний! Рахунок залежить від спаленої кількості газу по лічильнику. На разі тариф 1,10 за куб то твої спалили 880 кубів, Цифра астрономічна - або система опалення херова або село опалюють....

Link to comment
Share on other sites

Шановний! Рахунок залежить від спаленої кількості газу по лічильнику. На разі тариф 1,10 за куб то твої спалили 880 кубів, Цифра астрономічна - або система опалення херова або село опалюють....

Тариф нині 1.7880 за куб.

Link to comment
Share on other sites

для привлечения иностранных инвестиций? и для того, что бы в этой стране люди перестали торговать и начали что-то производить?

когда признают лугандон, ахметовские облэнерго и прочие активы можно будет щитать иностранными инвестициями

ну а пока не вижу никаких шагов

Link to comment
Share on other sites

Шановний! Рахунок залежить від спаленої кількості газу по лічильнику. На разі тариф 1,10 за куб то твої спалили 880 кубів, Цифра астрономічна - або система опалення херова або село опалюють....

Стріляний колись наводив розмову з селянином, який казав: "От за совітів ми заможно жили - солярку нема куди діти - вилив на землю - і поїхав далі. А сьогодні кожен літр рахуємо."

 

Важко радянській людині зрозуміти, що безкоштовних речей не буває.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...