Перейти до змісту

дизараз на плюсах


oladushek

Recommended Posts

Всі довели яка продажна паскуда ющенко. Продав Україну за долю в РУЕ. Всі біди Небесна Сотня прихід яничарів війна все на його совісті. Сказано прямим текстом
  • Upvote 2
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Жульйо-ватники оживілісь :pooh_lol:

:love::vata: Жульйо-ватна заказуха :K . Бо всі знають, що вана винна у всьому і у цих жертвах в Україні. Вана нищила Україну і ніяк не зупиниться.

А ці жульйоватні пропутінські тролі продовжують діло свого "шефа" путіна на знищення України. :nose3:

Да. :(

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ага ханю то твій потік свідомості. Від цього факти не перестали бути фактами. Ющенко в долі з Руе з якою боролася Юля.щоб ти ханю жила у нормальній державі.. А ти невдячна оправдовуєш іуду юща що винен у всьому. І це знає увесь світ. А ти можеш тепер битися в істериці вана вана але проти фактів твій потік свідомості не канає. І хто ти. Ніхто. Тобі далісего форуму дороги немає. Тут файне жіноцтво.розумні зі своїм стилем. Одна україноненависниця тільки підлаштовується під лєсицу. А то виглдає примітивно і смішно.
  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Простите, а кто такой Дизараз? Ну тот самый, который на плюсах?

 

Я всё заглядывал в ветку, думал может кто-то прояснит, но похоже все давно в теме, а я нет.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 Одна україноненависниця тільки підлаштовується під лєсицу. А то виглдає примітивно і смішно.

А  на захист Лисиці тут стане майже вся чоловіча частина форуму, і жіноцтво також.

Лише так вмієте спілкуватись

І ніяк більше

Є....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Простите, а кто такой Дизараз? Ну тот самый, который на плюсах?

 

Я всё заглядывал в ветку, думал может кто-то прояснит, но похоже все давно в теме, а я нет.

Я здогадався, що це "Ди  зараз на каналі "1+1". Але хто такий цей "Ди", чи це скорочення назви якоїсь передачі?

Link to comment
Share on other sites

Простите, а кто такой Дизараз? Ну тот самый, который на плюсах?

 

Я всё заглядывал в ветку, думал может кто-то прояснит, но похоже все давно в теме, а я нет.

А я думал, что это новый ник каровки :fp1:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А на захист Лисиці тут стане майже вся чоловіча частина форуму, і жіноцтво також.

Лише так вмієте спілкуватись

І ніяк більше

Є....

ханя як завжди перекрутила. Ханю. Пояснюю ти примітивно хочеш виглядати як креативна Лесиця. У неї виходить природньо а у тебе штучно. Ти природня стукачка.
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

"Не сотвори собі кумира."

 

Як казав товариш Сталін "Оба хуже". Історія винесла на поверхню українського політичного життя двох безвідповідальних авантюристів. Нажаль, вже не вперше і, схоже, не востаннє. Обох потроху прозріваючий електорат, схоже, вже відправив(чи відправляє) у політичне небуття. Для чого ці битви над вже холодним трупом (політичним) Ющенка і над Тимошенко, що йде шляхом колишніх кумирів мас - комуністів? Так, з минулого треба робити висновки, але ж змінити його неможливо? "Маємо те, що маємо." Треба йти вперед.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ханя як завжди перекрутила. Ханю. Пояснюю ти примітивно хочеш виглядати як креативна Лесиця. У неї виходить природньо а у тебе штучно. Ти природня стукачка.

:Dopovid: :Dopovid: :Dopovid: :Dopovid: :Dopovid: :Dopovid: :Dopovid:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Жульйо-ватники оживілісь :pooh_lol:

:love::vata: Жульйо-ватна заказуха :K . Бо всі знають, що вана винна у всьому і у цих жертвах в Україні. Вана нищила Україну і ніяк не зупиниться.

А ці жульйоватні пропутінські тролі продовжують діло свого "шефа" путіна на знищення України. :nose3:

Да. :(

 

Є навіть ілюстрація про пропутінськіх тролів...

 

http://picsee.net/upload/2014-09-13/5e1cf83b84a9.jpg

http://picsee.net/upload/2013-06-16/3305afdf8155.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...