Перейти до змісту

Порошенко . Спілкування . Хто ці всі люди ?


Elguider

Recommended Posts

Питання було про акцизи на ввіз авто в Україну (а точніше - Переобладнання ??!!!) - раніше при Януковичі - збільшення на 1000 Евро, а зараз на 6000 Евро.

Суть відповіді дійшла до названої, як в відео.

 

Але закон з слів Порошенка прийнятий всією Верховною Радою, в якій в новому складі, не сумнівалися.

Економічну складову там не озвучено, що при всіх складових економіки краще зменшити попит на імпорт задля зберігання валюти в Україні, до того ж є внутрішні проблеми споживання окрім імпорту авто.

 

 

Виняток, не передбачений місяць тому,

тільки в тих імпортованих авто, які перероблюють для використання в самому АТО. (після доробок під військові потреби).

За них теж акциз як для побутового використання. Доказова база на зміну закону, і процедури від шахрайства "по призначенню імпорту" не передбачені.

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

Тому що ті хто вміли воювати і вміли виживати - ті пішли в ато, з фізичною підготовкою.
Хтось інший дивиться і втручається в стабільність внутрішнього руху держави.

Хтось постійно допомагає фінансово і живе тільки на АТО.

Хтось частіше обіцяє чи намагається допомагати.

Хтось сплатив тільки декілька СМС на підтримку АТО, і посеред них є такі, що кажуть - ну нас самих можуть забрати, ось тоді і відслужу.

А хтось займається тільки домашніми проблемами.

 

Я не знаю скільки пунктів у мене з цього переліку.

І прямої відповіді не дам.

 

 

Друга істотна теза і з таким самим початком:

хтось розумівся тільки як воювати. хтось міг працювати тільки в тилу.

Але і до тих і до інших торкається істина, вона робить людей більш розважливими і свідомими в сенсі філософії буття.

Бо тільки сильні люди духом вкладають свої зусилля для розуміння навколишніх подій і світу, саме через це розуміння вони становляться ще сильнішими.

Link to comment
Share on other sites

  Не можу підставити за ХТОСЬ фамілії - Тимошенко , Порошенко , Яценюк ! 

 

 А така відповідь у ЛЬВОВІ пана гаранта ( з маленької ) , це  просто СУПЕР , правильно сказав ! Молодець ! Я про нього .

Link to comment
Share on other sites

 Не ображайтесь на мене . Прошу . От представте що це Порошенко каже .

Та й незнаю. вдоволі просте пояснення....

Можна трохи менше, але повністю не відповідати на питання - це не спілкування... окрім випадку, якщо сам Президент трохи забувся, і не в темі на той самий момент питання. Тоді і відповідь "я подивлюся, перевірю" теж користі не робить .... тут філософія більше потрібна  аніж фахове пояснення подій.

Link to comment
Share on other sites

У даноми випадку Порошенко цілком правий. І взагалі таке пряме спілкування з народом - це крок уперед. При попередниках такого практично не було, навіть при Ющенку до президента підпускали максимум на 10 кроків.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 І це до речі , досить просте питання ! А яка істерика в нього була б ( я представляю ) якби по ділу йому врізали питанням .


У даноми випадку Порошенко цілком правий. І взагалі таке пряме спілкування з народом - це крок уперед. При попередниках такого практично не було, навіть при Ющенку до президента підпускали максимум на 10 кроків.

 І вже істерика .  Правильно відповів ... я в шоці .

Link to comment
Share on other sites

@Elguider, Ви так пишете, що Вашу думку дуже важко зрозуміти.

 

Когда вы говорите, такое впечатление, что бредите (с)

 

Бесполезно даже начинать.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  Та канєшно , " любий друже " .  Мене не зрозуміть , і Порошенко я теж не вірно зрозумів . Шо ж такоє то . Піши іщьо , па руцкі даже , патамуша па українскі ти навєрнає нєумєєш .

Link to comment
Share on other sites

давай конкретику. сколько, когда, кому (фио) адреса и т.д.

а то толкает, толкает :nose3:

Ты понял из за чего сыр бор? Народ покупает по дешевке грузовые микроавтобусы мерсы и фольцы, переоборудывает их в маршрутки и таксует. Петя решил на эту операцию установить налог, чтобы выгоднее было покупать Богданы . И кто он после этого?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты понял из за чего сыр бор? Народ покупает по дешевке грузовые микроавтобусы мерсы и фольцы, переоборудывает их в маршрутки и таксует. Петя решил на эту операцию установить налог, чтобы выгоднее было покупать Богданы . И кто он после этого?

Та манав я такі маршрутки, при моїх 170 см зросту коліна немає куди подіти. А за кермом сидить хамло, якому на графік начхати і "наше радио" або "радио шансон" на весь салон.

Link to comment
Share on other sites

И про липецкий заводик не забыть бы  :)

 

    Та фігня твой ліпєцкій заводік , кацапє , вона єсть Сєвастопальскій заводік - он гранатамьотікі хуйлу дєлаєт .

 

 І шикалад дєшєвлє будіт чєм жигулі-багдан  ілі заз-ланос .  Нє тот навар . Хух , єлє напісал , і пачті па руцкі . надєюсь ти пАнял .

 

Link to comment
Share on other sites

а будь моя воля, я бы все мерседесы эти маршрутные нах запретил. богданы(с моим-то ростом), в качестве общественного транспорта, это наилучшее предложение на рынке. я конечно не спорю, что есть офигительные мерседесы\фольксвагены\вольвы пассажирские по европейским стандартам. чисто одесский вопрос: сколько денег они стОят? и сколько денег богданы?

Link to comment
Share on other sites

17-ый канал - какую-то детскую логику имеет. Что производство заводом Ленинская Кузня - приносит прибыль лично Президенту....

Почему я так думаю:

1. Чтобы была прибыль - нужно производить много и продавать дорого и иметь низкую себестоимость. Но есть момент - он под НАТОвскую гранату.... которые у нас не производятся. Т.е. возможность производить, и производить в товарных количествах - это две большие разницы. А еще и тендеры выиграть....

2. Даже если и продавать задорого в МО. То сколько могут они их произвести - заявлено было 500 шт в год. и цена $20к - это 10 мультов дохода. Честно -  смешная сумма прибыли, а если еще и вывести как дивиденды или в оффшоры, то еще меньше. Проще пролоббировать чье-то на пару ярдов и получить сразу "там" на отдельный счет в "панаме" чемодан. Вывод - так подставляться на такой позиции (Президента) - глупо.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...