Перейти до змісту

не заряжается ноут


LampoGaz

Recommended Posts

та 100% провод зламався - частіше всього ламається біля штекеру де найбільше механічне наватаження.

В ремонт однозначно, навіщо переплачувати за новий?

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

шнура? обычно шнуры живут дольше нотебуков, это у тебя эксклюзив кокой-ты

Дзіпич, не свисти. Я вже міняв кабелі і не раз. Все залежить від режиму експлуатації. Хто тягає ноут по диванах, ліжках і т.п., часто скручує кабелі зарядного, той найчастіше має проблеми з переломаними кабелями.

Link to comment
Share on other sites

підстав сітєвий шнур,завідомо робочий.Але я думаю,що сам штекер папка або мамка,або кабель що йде від БЖ до ноута переломаний...

Мережевий шнур? Навряд, Від БЖ до ноута, 99% :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Может, но дорого.

Хотя, если это не китай, а силиконовый оригинал..

 

В общем тут выбор более обширный:

http://aukro.ua/listing/listing.php?string=%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8C+dell&search_scope=

Link to comment
Share on other sites

 

так.

Але корпус БЖ клеяний - зможете акуратно розколоти, а потім знову заклеяти (це якщо вцілому замінювати)?

Або різати оба кабелі, спаювати, ізолювати місьце пайки...

Link to comment
Share on other sites

так.

Але корпус БЖ клеяний - зможете акуратно розколоти, а потім знову заклеяти (це якщо вцілому замінювати)?

Або різати оба кабелі, спаювати, ізолювати місьце пайки...

Та ТС не фахівець і хай туди не сує руки,а то токне йобом!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ТС не фахівець і хай туди не сує руки,а то токне йобом!

 

Кстати да, в импульсном БП можно найти напряжения поболее 220. И даже в уже несколько минут выключеном из розетки.

Link to comment
Share on other sites

Кстати да, в импульсном БП можно найти напряжения поболее 220. И даже в уже несколько минут выключеном из розетки.

Та скільки там того заряду в тих конденсаторах  :fp1: Такий собі електростимулятор  :D

Link to comment
Share on other sites

Але спочатку попробуй помір"яти напругу на виході з БЖ,тобто на самому конекторі.Знайди тестер і всав в отвір коннектора цвяшок і це буде "+",а маса н а ньому "-".

Link to comment
Share on other sites

Та скільки там того заряду в тих конденсаторах  :fp1: Такий собі електростимулятор  :D

Я как-то взял с полки плату, которая была в 220 около  5 минут назад.

Удачно взял - в ладони у основания большого пальца выжгло 2 дырки по 1 мм глубиной.

Link to comment
Share on other sites

Але спочатку попробуй помір"яти напругу на виході з БЖ,тобто на самому конекторі.Знайди тестер і всав в отвір коннектора цвяшок і це буде "+",а маса н а ньому "-".

Ну нафіга такі поради, Під навантаженням міряється напруга, це по перше, а друге, якщо ТС плутається в двох провідниках, то про який тестер взагалі мова може йти. Ти б ще елементи йому порадив би продзвонити на платі  :nose3:

 

Я как-то взял с полки плату, которая была в 220 около  5 минут назад.

Удачно взял - в ладони у основания большого пальца выжгло 2 дырки по 1 мм глубиной.

Я теж якось притулив руку, навпомацки, до плати регулювання прискорюючої напруги кінескопа, зводив промені. Теж смаженим запахло  :gigi: А так нічого, як укол голкою  :gigi: Давно правда то було  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

http://web-profi.by/batareya-noutbuka-podklyuchena-no-ne-zaryazhaetsya/

это стоит пробовать?

не, рановато. полтора года всего

Час життя літій-йонних батарей коливається від 100 до 1000 циклів навідь в одній партії. Саме тому на них не дають великий термін гарантії. Це добре відомий факт.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...