Перейти до змісту

Кролик отключает сепаратистам свет!


хозяин

Recommended Posts

Прем'єр Арсеній Яценюк вимагає зупинити оплату за електроенергію, яка йде на захоплені бойовиками території.


Про це він заявив на засіданні уряду в середу.


"Я дав доручення зупинити всі фінансові перерахунки в секторі електроенергетики, до того моменту, доки не з'ясується, за що ми платимо: за електроенергію, яка постачається терористам, чи за ту, яка постачається на територію України українським громадянам", - заявив Яценюк.


"Я вимагаю від НКРЕ і Міненергетики встановити чіткий алгоритм: платиться тільки за ту електричну енергію, яка поставляється на території, що контролюються українською державою", - додав він.


Яценюк попросив оприлюднити дані про те, скільки Україна витратила грошей "на постачання електроенергії та газу на території, що тимчасово знаходяться під контролем російських терористів".


"Міністерству фінансів (доручаю – ред.) при доопрацюванні держбюджету вжити заходів щодо компенсації коштів, які не оплачені з цих територій, на користь "Нафтогазу" і "Енергоринку", - заявив Яценюк.

Link to comment
Share on other sites

Он грызёт морковку и не слышит. Или не морковку. Но всё равно не слышит. Вы б истчё за юаровский уголь поспрошали. Зато он про вал на границе сладко пел. И цена вроде раз в 6 выше той шо Порох говорил. Он у Сени вроде как строицца. Тока де - я хз.

Link to comment
Share on other sites

И еще может кто не заметил Сначало заплатили Ахметову и Януковичу за электричество А потом когда начал народ возмущаться Пошли "заявы Уряду"


Он грызёт морковку и не слышит. Или не морковку. Но всё равно не слышит. Вы б истчё за юаровский уголь поспрошали. Зато он про вал на границе сладко пел. И цена вроде раз в 6 выше той шо Порох говорил. Он у Сени вроде как строицца. Тока де - я хз.

 

 

Вал?

 

"Европейский Вал"- это канава с бугром земли, 1км такой ямы стоит, Вдумайтесь 1км=1 000 000 гривен. Капец(((

Link to comment
Share on other sites

 

И еще может кто не заметил Сначало заплатили Ахметову и Януковичу за электричество А потом когда начал народ возмущаться Пошли "заявы Уряду"

 

 

Вал?

 

"Европейский Вал"- это канава с бугром земли, 1км такой ямы стоит, Вдумайтесь 1км=1 000 000 гривен. Капец(((

 

Сцуко, за такую цену его вручную лопатой можно вырыть. Истчё и откаты будут. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Пока вы гавкаете на Сеню с подачи кацапов, сами кацапы втихаря, не сильно афиширую, уже обкопали перешеек с Крымом точно таким рвом и валом. Гавкайте дальше.

 

 

Бугога!!! Стало быть есть под что кролю списать бабки? Ров то де факто есть, а какая разница кто копал?

Link to comment
Share on other sites

Если доживет...

Яценюк не дурак. Он не будет строить Межигорье и выставлять на показ кич-стиль. Но где-то там, на островах, есть небольшой аеродром для "фалькона", заготовлены

 

паспорта и легализованы капиталы. У него будет всё хорошо, это можно сказать с уверенностью, даже с оглядкой на наши дни.

Link to comment
Share on other sites

Знаю! Но согласитесь, что при всех недостатках это как минимум веселее, чем быть пессимистом..

Согласен! Очень хорошая народная мудрость: "Оптимист — это не тот, кто первый кричит: "Ура! ", а тот кто последний говорит: "Пиздец! ".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...