Перейти до змісту

про наших загиблих в Дебальцево


Recommended Posts

ну-ну, пообзивайтесяся, позвинувачуйте бог зна в чому....   воно допомогає дуже...   хто мужики тут, а хто  баби? :fp1:

 

Ну, если мозгов собственных нет, то почему бы и нет. Называть цифру, которая больше, чем число бойцов там бывших???

Link to comment
Share on other sites

Ну, если мозгов собственных нет, то почему бы и нет. Называть цифру, которая больше, чем число бойцов там бывших???

володя питерский им сказал шо в "котле" 8000...вот они уже и начинают рассказывать сказки ганса христиана андерсона...

Link to comment
Share on other sites

Целительница, так я тебя еще раз спрашиваю " Ты как Шпигель читаешь?" Выписываешь небось или платишь по 9 евро 90 центов за прочитку статьи. Или , все-таки, методичка?  :D

Link to comment
Share on other sites

украинка ватница..бывает.

 

 

не буває....  і по цугундерам ватніковським не  шлялася, як некоториє...   і з нюхом, і з мозгами в мене ок ;)

 

я припускаю, що цифра трохи перебільшена, але взагалом кeрівництво нашої армії блядове, в них ватників не бачиш? :X

 

 

Link to comment
Share on other sites

не буває....  і по цугундерам ватніковським не  шлялася, як некоториє...   і з нюхом, і з мозгами в мене ок ;)

 

я припускаю, що цифра трохи перебільшена, але взагалом кeрівництво нашої армії блядове, в них ватників не бачиш? :X

 

 

 

Судя по той куйне, что ты написала, то ты явно на службе у Путлера, "цифра трохи перебольшена"!

Долбоебка, то тебя еще не дошло, что при той свободе прессы, что сегодня в Украине и, которая хлещет даже во время войны через край, скрыть "трохи перебольшена" невозможна.

Поэтому "доповiдь" за наглую брехню!

Змінено користувачем Papua
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Интересно, как автор поста прочитал, когда доступ к статье платный - 9.90. 

Платишь такие бабки, чтобы Шпигель почитать?

 

папуа, ти сюди не з фупу попав чи шо? я там кілька раз писала, що абоную це видання вже роками....  таке в твою голівоньку прийти не могло? чи ти всіх по собі рівняєш, бо дорого? :nose3:

 

Link to comment
Share on other sites

папуа, ти сюди не з фупу попав чи шо? я там кілька раз писала, що абоную це видання вже роками....  таке в твою голівоньку прийти не могло? чи ти всіх по собі рівняєш, бо дорого? :nose3:

 

Все, что ты абонируешь. Это методичку из Ольгино по электронной почте. Остальное Блаблабла. Она читает Шпигель? Пипец!

Link to comment
Share on other sites

папуа, ти таки погано ФУП читав, а то б знав, що я там була лакмусовим папірцем для прокацапської генетичної швалі роками...
і щось ти мені її сильно нагадуєш, разом з мінусовщиком великим....  тому часу на вас жаль...   

а інші висновки мають зробити, для того і пишу

Link to comment
Share on other sites

 взагалом кeрівництво нашої армії блядове, в них ватників не бачиш? :X

 

 

Приїдете третій Мойдан робити?

Проти керівництва української армії... Проти знецінення гривні... Проти падіння українського експорту...

Робіть вже щось!

Link to comment
Share on other sites

папуа, ти сюди не з фупу попав чи шо? я там кілька раз писала, що абоную це видання вже роками....  таке в твою голівоньку прийти не могло? чи ти всіх по собі рівняєш, бо дорого? :nose3:

 

 

Тобто, слід розуміти, що Шпігель завжди видає лише незаангажовану істину в останній інстанції ?

 

Майже як газета Правда при совку.  B-)

Link to comment
Share on other sites

Тобто, слід розуміти, що Шпігель завжди видає лише незаангажовану істину в останній інстанції ?

 

Майже як газета Правда при совку.  B-)

Та Шпігель може й набрехав, але Третій Мойдан все одно робити треба!

Нас такі дрібниці не зупинять :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

кноп, я дуже добре пам´ятаю, як ти  разом з іншою цугівською синячою наволоччю про мене ляси точив, а що за контингент на цугі, розповідати зайве, і що саме я їм, як кістка в горлі була , також....    то може саме ти ватник пустоголовий, який не соображає, хто чим дише і що у кого справдi на умі?  а, кноп, тормозок  ти дешевий :gigi: ....  

і воно ще буде мене хаяти :fp1:

 

 

 

 

кноп, а на фронті ти  хоч день був, а, облічітель ти з обісраними штанами? :S

 

Змінено користувачем ценительница алей
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шпігель дав в свіжому виданні (від 21.02.15) шалені цифри - 3000 чоловік :(

 

 

 

не зачет, короче

говнецо это от старого прокацапского немецкоязычного пердуна марющего статейки из мацквы:

 

https://magazin.spiegel.de/digital/?utm_source=spon&utm_campaign=inhaltsverzeichnis#SP/2015/9/131927863

 

Zum Autor
Christian Neef, 62, schreibt seit 23 Jahren beim SPIEGEL über die Entwicklungen in Russland, der Ukraine und den anderen Republiken der ehemaligen Sowjetunion. Er war 13 Jahre lang Korrespondent in Moskau, wo er auch jetzt wieder lebt.

Der Krieg ist hier ganz konkret, aber manchmal wirkt er auch surreal. Zum Beispiel, wenn man aus der Stadt hinausfährt. Ich habe noch nie so viele Felder mit blühenden Sonnenblumen gesehen wie rund um Donezk, die Ukrainer brauchen sie fürs Öl. Und auch das Getreide steht gut - obwohl es längst abgeerntet sein müsste.

 

но это не отменяет того факта , что этот навоз печатает шпигель

и вы сюда его тащите

Link to comment
Share on other sites

кноп, я дуже добре пам´ятаю, як ти  разом з іншою цугівською синячою наволоччю про мене ляси точив, а що за контингент на цугі, розповідати зайве, і що саме я їм, як кістка в горлі була , також....    то може саме ти ватник пустоголовий, який не соображає, хто чим дише і що у кого справдi на умі?  а, кноп, тормозок  ти дешевий :gigi: ....  

і воно ще буде мене хаяти :fp1:

 

 

 

 

кноп, а на фронті ти  хоч день був, а, облічітель ти з обісраними штанами? :S

 

 

курва больная ...

 

@кноп

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.1 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (3). Розділ: про наших загиблих в Дебальцево.

Отримано від модератора штрафних балів: 3. -- Обмеження діє до Сьогодні, 08:06

Можливість дописувати на форумі відключено на 6 годин(и)

 

я на том зуге никогда не был и никогда не был зарегён...это раз..

а два

никогда я над тобой ни смеялся и не издивался...смысл над недалёкими смеяться....

Змінено користувачем Dr.Amber
Link to comment
Share on other sites

Террорист из банды Мозгового рассказал о больших потерях в Дебальцево

На канале YouTube в интернете появилось видео, на котором террорист со слезами на глазах рассказал об огромных потерях российско-террористических войск в битве за Дебальцево.

"Наших пацанов там полегло очень много... на входе в Дебальцево", - рассказывает боевик с позывным "Коц".

По его словам, в лесополосе под Дебальцево остались десятки российских наемников, пишет gazeta.ua.

Террорист из батальона "Призрак" рассказывает, что раньше он занимал должность "замкомвзвода" ДНР, затем перевелся в руководство Мозгового.

 

http://www.charter97.org/ru/news/2015/2/24/140830/

Link to comment
Share on other sites

курва больная ...

я на том зуге никогда не был и никогда не был зарегён...это раз..

а два

никогда я над тобой ни смеялся и не издивался...смысл над недалёкими смеяться....

 

а потер, ха-ха.... від цього ти не перестаєш бути окрім "недальоким"  і психічнохворим  хамлом,  ще й склерозним тріпачом :lol2:

 

все отримав, на що нарвався від "бєздєлія праздного" на форумі?  а я гамно перша не трогаю... затям це і пнх :nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...