Перейти до змісту

Вопросы по новому форуму


ЦеDzip

Recommended Posts

Админы, вы бы прицепили ветку с объясненияем что, как и куда, а то непонятки

 

1. Мы здесь тестируем или уже перешли? учитывая фразу о том что администрация УП не контролирует старый ФУП. Какие рекомендации? Тогда надо, чтобы юзеры были в курсе, кому-то надо три тонны лички  перетащить.

А кому-то надо грохнуть, чтобы те враги не добрались. 

 

 

2. Разделы, которые сейчас есть здесь - так и будет? 

 

3. Какой смысл делать 

 

"Клуб ФУП" - здесь "старые друзья", там "баталии"

 

Но 

"Загальні обговорення" -  здесь "баталии"

 

Определились бы уже со структурой и т.д..

 

Получается, что мы не тестируем, а уже с концами переехали, тогда надо делать по-взрослому, а не так шоб потом еще пару раз переезжать и тестировать

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


1. Мы здесь тестируем или уже перешли? учитывая фразу о том что администрация УП не контролирует старый ФУП. Какие рекомендации? Тогда надо, чтобы юзеры были в курсе, кому-то надо три тонны лички  перетащить. А кому-то надо грохнуть, чтобы те враги не добрались. 

1) Контроля нет, руссо хакер может дрючить старый фуп как хочет

 

 


2. Разделы, которые сейчас есть здесь - так и будет? 

2) Нет, будет такая структура, как захочет АП

 

 


3. Какой смысл делать    "Клуб ФУП" - здесь "старые друзья", там "баталии"   Но  "Загальні обговорення" -  здесь "баталии"

Мы настроили кое-какие права доступа, которые на наш взгляд имеют смысл. Остальное - вопрос у АП.

Link to comment
Share on other sites

Думаю, що ще не час переїджати, адмінам ще багато роботи.

 

Хоча, по досвіду знаю, що коли в нову хату без шпалер переїдеш, то потім ті шпалери дуже швидко поклеїш. А як не переїдеш, то будеш ту будову тягнути ще місяцями. То те, то се.

Link to comment
Share on other sites

Думаю, що ще не час переїджати, адмінам ще багато роботи.

 

Хоча, по досвіду знаю, що коли в нову хату без шпалер переїдеш, то потім ті шпалери дуже швидко поклеїш. А як не переїдеш, то будеш ту будову тягнути ще місяцями. То те, то се.

 

слушно, але ж знову: там якісь хакери контролюють форум, так тоді треба написати, що основний форум УП - тут і переходити сюди, х.з.н з помилками і т.і.

А то юзери думають тестовий та й нехай, цяцька якась. І сидять під контролем х.з. кого. 

 

Не жарти, а херня якась. І посилання треба прибирати з УП на той форум, краще тут причепити, якщо комусь треба там щось забрати чи вбити.

Link to comment
Share on other sites

Як я зрозумів, адміни мають дати Олені готовий продукт і тоді вона прийме рішення, загальне і в деталях. Зараз продукт ще не готовий, тому діалогу з власником на цю тему теж поки що немає. 

Link to comment
Share on other sites

2) Нет, будет такая структура, как захочет АП

Притула - у нас буде як АП (Адміністрація Президента ?)  :rotate: 

 

На страрий ФУП вже не хочу.

Там бабські басні від російських підлеглих.

 

Не хочу такого спілкування, бо це як Сємкі лузати за столом перед Урядом / Президентом.

 .. теж мені ... баталії....

Link to comment
Share on other sites

а есть ли тут функция "последние ответы на ваши сообщения"?

 

это очень удобно, когда заходишь через некоторое время и можно отфильтровать

только те ветки, где есть ответы на твои сообщения, причем не зависимо от подфорума.

 

а то что-то найти не получается...

Link to comment
Share on other sites

Питання про форум:

ПИТАННЯ = як змінити настройки форуму, щоб при огляданні тем була текстова/графічна позначка: учасник цієї теми. ???!

 

Адміну до уваги.

Link to comment
Share on other sites

, коли заходите в "Перегляд нових публікацій" зліва є прапорець "Темы в которых я участвую"

,

Это есть: зверху зправа ваш профіль.

 

Потім вибираємо в меню: Мої публікації

там всі відповіді до тем, де ви є учасник.

 

 

о, спасибо  :smiley15:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...