Перейти до змісту

Яку нам пред'яву викатить Путін ?


On_

Recommended Posts

Ну вкратце будет что то вроде:

Это ужасающее нарушение прав челАвеков ( По его концепции его диверсанты и набежавший туда узскомирный сброд, они ведь тоже челАвеки)

Хунта ведет войну против собственного народа (Его диверсантов и наёмников там как бы нет, а вся местная гопота едина).

Необходимо дать челАвекам право на самоопределение (а его ублюдки постоят сзади с оружием).

Link to comment
Share on other sites

А сами типа не понимаете, что творите?

Вижу, что рашиноидам нравится изображать из себя идиотов на этом форуме  

Отсчет пошел, лапотники. Хороший рашиноид - мертвый рашиноид

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вижу, что рашиноидам нравится изображать из себя идиотов на этом форуме

Отсчет пошел, лапотники. Хороший рашиноид - мертвый рашиноид

Добре що нагадали. Дехто за геноцид індіанців ще не відповів. :gigi: А ви їх послідовники та прихильники.:) Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Здорово, молодец.

Так стараются ваши, стараются.

Получить из тихого и спокойного соседа, многие миллионы озлобленных и ненавидящих вас людей, это очень непростая задача, но вы справились. :K

Link to comment
Share on other sites

Опаньки, а как красиво вчера  кто то притворялся...

А тут вот мурло и полезло... :K

Та нічого я не притворявся. Пожартувати не можна з вами ( я навіть там смайлика тицьнув, щоб зрозуміло було). Багато хто на прапорець під авою реагує. Не можу ж я ваші сподівання так грубо обманювати.
Link to comment
Share on other sites

Та нічого я не притворявся. Пожартувати не можна з вами ( я навіть там смайлика тицьнув, щоб зрозуміло було). Багато хто на прапорець під авою реагує. Не можу ж я ваші сподівання так грубо обманювати.

Так у нас ожидания то простые. Навести порядок в стране. Нам земли до Урала то не надо.

А флажок у вас правильный стоит, правильный.  Вы и пишете всё в разрезе этого флажка, аккуратненько так, подленько  временами но аккуратненько. ;)

Link to comment
Share on other sites

Так у нас ожидания то простые. Навести порядок в стране. Нам земли до Урала то не надо.

А флажок у вас правильный стоит, правильный.  Вы и пишете всё в разрезе этого флажка, аккуратненько так, подленько  временами но аккуратненько. ;)

Ви пропонуєте всерьоз все сприймати? Та вже нема ніяких нервів.
Link to comment
Share on other sites

У Кремлі назвали антитерористичну операцію силових структур України в Слов'янську "злочинною" та інформують президента РФ Володимира Путіна про хід операції.


Про це повідомили у прес-службі Кремля з посиланням на прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.


За його словами, Путін в оперативному режимі одержує всю інформацію про розвиток ситуації.


"Раніше, ще перебуваючи в Мінську, Путін назвав таку можливу операцію злочинною акцією. На жаль, розвиток подій повністю підтверджує цю оцінку", - сказав Пєсков.


Він заявив, що, по суті, в той час, як Росія здійснює зусилля щодо деескалації та врегулювання конфлікту, київська влада перейшла "на обстріл бойовою авіацією мирних населених пунктів, почала каральну операцію, фактично знищивши останню надію на життєздатність женевських домовленостей".


Крім того, прес-секретар Путіна заявив, що російська сторона не може встановити зв'язок зі спецпредставником президента РФ, колишнім омбудсменом Володимиром Лукіним, який був направлений до України для ведення переговорів про звільнення захоплених раніше іноземних військових спостерігачів.


"Ми надзвичайно стурбовані тим, що в зоні каральної операції перебуває не тільки спецпредставник президента Лукін, з яким не вдається встановити зв'язок, але також присутні російські журналісти і представники ЗМІ з інших країн. Зрозуміло, ми вимагаємо вжиття заходів із забезпечення їхньої безпеки", - зазначив Пєсков


http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/2/7024158/


 


Якось мляво... А от про Лукіна незрозумів. Кремль вирішив "загубити" Лукіна, щоб повісити це на "київську хунту" ?

Link to comment
Share on other sites

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт висміяв заяви, які з'являються з боку Росії щодо складу загонів "самооборони" у південно-східних регіонах України. 

 

Він з іронією поставився до інформації, що вони складаються з мирного місцевого населення. 

 

Говорячи про збиті українські вертольоти під час АТО у Слов'янську, Більдт написав у своєму Твіттері: 

 

"Деякі літні дами, я вважаю, купили кілька ракет РПГ у місцевому продуктовому магазині".
Link to comment
Share on other sites

Крім того, прес-секретар Путіна заявив, що російська сторона не може встановити зв'язок зі спецпредставником президента РФ, колишнім омбудсменом Володимиром Лукіним, який був направлений до України для ведення переговорів про звільнення захоплених раніше іноземних військових спостерігачів.


"Ми надзвичайно стурбовані тим, що в зоні каральної операції перебуває не тільки спецпредставник президента Лукін, з яким не вдається встановити зв'язок, але також присутні російські журналісти і представники ЗМІ з інших країн. Зрозуміло, ми вимагаємо вжиття заходів із забезпечення їхньої безпеки", - зазначив Пєсков


 


Так треба було, як вони так казали коли спостерігачів від ОБСЄ взяли в полон?


Треба було думати куди ви посилаете вашого сліпака)


1. Треба було не самовільно перетинати кордон суверенної держави, а просити дозвола.


2. Зник Лошків, чи хто він там?


Кому нехай щастить, а кому і не шастать....


Змінено користувачем Андрій
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...