Перейти до змісту

+18 Русские солдаты расстреливают чеченскую семью


Recommended Posts

лично я считаю документальной хроникой,которая вошла частью в худ.фильм.

у толика жж кроме этих предьяв была попытка покадрового анализа(аж 12 чи 15 комментатор) - звук автомата не такой и где их командиры. - херня ,а не анализ.

Знаете, после вывоза крыла малазийского самолёта в музей боевой славы Раисы - пока актёров в сегодняшнем времени, узнаваемых при этом, не покажут - это правда, а не постановка.

Змінено користувачем Людоедка
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Вчора лише подивився це відео - аж серце боліло, це страшне.

Про сам ролик скажу так: це не підстава,  не монтаж,  не фейк, а звичайне рядове відео, зняте простою VHS-камерою. Нєзатєйліво. As is.

 

Важко звикнути, важко вірити, я розумію...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То є все дуже жахливо.

Багато читала і бачила про Чечню, більше не можу цього дивитись, бо дуже жахливо.

Ми всього не знаємо про наших полонених, впевнена, там страшні жахіття з ними роблять.

Світ ще здригнеться, дізнавшись то всьо, що пройшли  і деякі може  й виживуть ті страшні москальські підвали підвали.

:X

Link to comment
Share on other sites

Вчора лише подивився це відео - аж серце боліло, це страшне.

Про сам ролик скажу так: це не підстава,  не монтаж,  не фейк, а звичайне рядове відео, зняте простою VHS-камерою. Нєзатєйліво. As is.

 

Важко звикнути, важко вірити, я розумію...

 

 

я про міміку їхню. Сам сюжет - я розумію, дуже типовий, там розстрілювали щодня. Просто вирази облич імхо все ж таки постановочні. Навіть їхні мавпи на Донбасі не так виглядали, згадайте хоча б відео з гіві та полковником Кузьміних. Я лише про це

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...