Перейти до змісту

Валлерстайн же не дурак?


Аліє

Recommended Posts

Та да. Много говорит о геополитическом будущем Рашки. Но так размыто. И туда и сюда. 

 

ну что-то можно и найти ...

например:

http://gordonua.com/publications/Eks-posol-v-Kitae-Kostenko-Pekin-fakticheski-priznal-polnoe-pravo-Rossii-diktovat-Ukraine-svoi-usloviya-77202.html

 

не все же такие скрытные как Валлерстайн, ы ?

Змінено користувачем elipse
Link to comment
Share on other sites

Жулька посилено готує народ до чергового наступу хуйловської армії. Юльки посилено засерають інтернет новими методичками.

 

Дедуся с козломордым асмогейкой даже у узбеков запетушили

:66:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

85 лет, последняя работа датируется 2008 годом. Если что и сказал про Украину, старческий маразм, не более.

 

Славутич, простите. а вы приведенную в старттопике статью прочитали? Там речь о событиях февраля 2014 года. Не такой уже и маразматик. 

Link to comment
Share on other sites

Я не согласна, что есть угроза гражданской войны. Может, год назад Валлерстайн и видел эту угрозу, мы ведь тоже не знали, как повернется. Ну и насчет раскола по разным признакам. Если бы были рыги, то да, все больше бы углублялся раскол. Сейчас - не думаю. 

 

Ппц, меня оказывается в сепаратисты записали. Аффигеть. И по чьей это доповиди? У кого хватит мужества признаться?

Link to comment
Share on other sites

Мне в общем-то всё равно согласны Вы или нет. Думаю что это первый и последний раз я увидела эту фамилию. Не то что бы хочется его уничтожать, но вопрос авторитета он серьёзный. Тут правильно сказали про петуха который "предсказывает" восход солнца.

Link to comment
Share on other sites

Мне в общем-то всё равно согласны Вы или нет. Думаю что это первый и последний раз я увидела эту фамилию. Не то что бы хочется его уничтожать, но вопрос авторитета он серьёзный. Тут правильно сказали про петуха который "предсказывает" восход солнца.

Узость мировоззрения не есть тяжкий груз. :)

Link to comment
Share on other sites

Я жду сатисфакции. Извинений не надо. 

 

Аліє

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 2.1 Антиукраїнська пропаганда, паплюження державності України, українофобія. Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм. ПОПЕРЕДЖЕННЯ (5). Розділ: Валлерстайн же не дурак?.
Отримано від модератора штрафних балів: 5. -- Обмеження діє до 08 тра 2015 10:40
Можливість дописувати на форумі відключено на 12 годин(и)

Link to comment
Share on other sites

Где в моих высказываниях хоть одно слово, подпадающее под обвинения? Или тут процветает беспредел?

Стаття приведена в старттопіку і постійне нав'язування учасникам форуму її аналізу. Сама стаття типу напророчити прихід зими, тобто ні про що. Набір поверхневого аналізу і незнання менталітету, характеру українського народу. З таким самим успіхом, помінявши дійових осіб цю статтю можна приліпити до ситуації у великій кількості країн. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Славутич, простите. а вы приведенную в старттопике статью прочитали? Там речь о событиях февраля 2014 года. Не такой уже и маразматик.

Тогда был раскол, правда несколько искусственно насаждаемый пропагандой. Нынче оно не актуально.
Link to comment
Share on other sites

Стаття приведена в старттопіку і постійне нав'язування учасникам форуму її аналізу. Сама стаття типу напророчити прихід зими, тобто ні про що. Набір поверхневого аналізу і незнання менталітету, характеру українського народу. З таким самим успіхом, помінявши дійових осіб цю статтю можна приліпити до ситуації у великій кількості країн. 

То це у мене було паплюження, заклики , невизнання? Можна було не вступати зі мною в дискусію, кому не подобається. Що значить нав"язування? Не читайте.  Якщо я знаю, що певний дописувач регулярно постить примітивну дурню, то я його навіть не читаю.  У вас слабенько вийшло виправдати явний прокол модера.

 

 Гидко це все.  

Змінено користувачем Аліє
Link to comment
Share on other sites

@Аліє, продвигать тут чужие или собственные мысли про то, что у нас имеет место быть гражданская война - вот ИМХО главная претензия модератора.

Але ж тут повно публікується повідомлень і висловлювань вати різної, саме для обговорення.

 

Це висловлювання автора статті. І наголос я робила на останньому реченні статті. 

 

. Ви виправдовуєте упереджені дії модератора.  Тоді треба було мене забанити за публікацію фотки, де тьотка продає колорадські лєнточки в центрі Києва.  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви виправдовуєте упереджені дії модератора.

Я всего лишь высказал догадку про.

Кстате, если тебе так уж надо докопаться до сути - делай это в админфоруме.

Будешь продолжать выяснять отношения тут - еще горчичников выпишут.

:buba:

Link to comment
Share on other sites

Я всего лишь высказал догадку про.

Кстате, если тебе так уж надо докопаться до сути - делай это в админфоруме.

Будешь продолжать выяснять отношения тут - еще горчичников выпишут.

:buba:

да пофиг те горчичники. я сразу и не заметила того поперэджэння. а потом как-то переклинило. у меня родственники на фронте, один был ранен. Столько помогаем военным, правому сектору,раненым. И тут бац - обвинения в сепаратизме. Когда выяснилось, что стуканула Ольга Тейлор, мне даже полегчало. Она плохо ориентируется. Я не в обиде. А вот модеры не отвечают на вопросы. В админфоруме выскакивает, що ви не можете писати.

Link to comment
Share on other sites

Я жду сатисфакции. Извинений не надо. 

 

Аліє

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 2.1 Антиукраїнська пропаганда, паплюження державності України, українофобія. Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм. ПОПЕРЕДЖЕННЯ (5). Розділ: Валлерстайн же не дурак?.

Отримано від модератора штрафних балів: 5. -- Обмеження діє до 08 тра 2015 10:40

Можливість дописувати на форумі відключено на 12 годин(и)

Аліє не вміє читати, но главно, шоб :pleasant: писать вміла... тобто збірати по різних смітниках ватну інфо і тягти сюди для провокейшен :nose3:

 

Ну, то воно й не дивно...

 

Я дізлайкнула і натисла "доповідь" про що і повідомила. Так аліє не зуміла прочитати, то хтож отето винен?

 

Где в моих высказываниях хоть одно слово, подпадающее под обвинения? Или тут процветает беспредел?

Беспрєдєл там, увас...

То це у мене було паплюження, заклики , невизнання? Можна було не вступати зі мною в дискусію, кому не подобається. Що значить нав"язування? Не читайте.  Якщо я знаю, що певний дописувач регулярно постить примітивну дурню, то я його навіть не читаю.  У вас слабенько вийшло виправдати явний прокол модера.

 

 Гидко це все.  

:gigi:

 

Але ж тут повно публікується повідомлень і висловлювань вати різної, саме для обговорення.

 

це вже брехня

твій бан

і твоє  ватне повідомлення тому красномовне підтвердження :K

 

Але ж тут повно публікується повідомлень і висловлювань вати різної, саме для обговорення.

 

. Ви виправдовуєте упереджені дії модератора.  Тоді треба було мене забанити за публікацію фотки, де тьотка продає колорадські лєнточки в центрі Києва.  

З діями модера я не погоджуюсь :( , короткий бан для аліє :nose3: а от за фотки тьоток з каларацьуими стрічками банити не треба, не прикидайся...

 

Якщо тут не подобається ----------------- exit :buba:

 

:corn:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Аліє, давай для начала диалога - с содержимым статейки касательно Украины ты согласна? Если нет - то с чем именно?

Юлькоботка у всій красі.за такі провокації просто треба гнати ГНИДУ з форуму а не банити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Насчет малоизвестный не соглашусь. А вот почему дурак?

тобі трудно зрозуміти подібного.Це як в дзеркало  тварина дивиться і НЕ ЗДАТНА зрозуміти ,що то вона.НЕ ЗДАТНА по природі своїй.так і ти,хоч і людина.але сектантка мамчина.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але ж тут повно публікується повідомлень і висловлювань вати різної, саме для обговорення.

 

Це висловлювання автора статті. І наголос я робила на останньому реченні статті. 

 

. Ви виправдовуєте упереджені дії модератора.  Тоді треба було мене забанити за публікацію фотки, де тьотка продає колорадські лєнточки в центрі Києва.  

так ми ПОВНІСТЮ підтримуємо дії модератора,здивування викликає малий бан (по терміну).тебе треба було ще за комівисер забанити на місяць мінімум.Тепер навіть модер бачить.що тоді дав слабину а юлькоботка то використала і нова провокація.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...