Перейти до змісту

Борьба с коррупцией. В Киеве прям бум какой то!


FIGLI

Recommended Posts

Сегодня узнал, что для начала борьбы с коррупцией осталось всего ничего... все предприниматели в том числе и ФОП должны сдать госрегистратору форму 4. Кто не в курсе, время до 25/05/15 иначе штраф от 5100грн. Очереди к регистраторам 250-300чел. в день, принимают максимум 60чел., местами даже локальные бунты возникают. Но пожертвовав на борьбу какие то 300-500грн. ускоритель профессионально поборет коррупцию вместо вас. :superman2:

 

Это какой то театр абсурда...

Link to comment
Share on other sites

Сегодня узнал, что для начала борьбы с коррупцией осталось всего ничего... все предприниматели в том числе и ФОП должны сдать госрегистратору форму 4. Кто не в курсе, время до 25/05/15 иначе штраф от 5100грн. Очереди к регистраторам 250-300чел. в день, принимают максимум 60чел., местами даже локальные бунты возникают. Но пожертвовав на борьбу какие то 300-500грн. ускоритель профессионально поборет коррупцию вместо вас. :superman2:

 

Это какой то театр абсурда...

А каким боком ФОП? Там же вроде для юрлиц?

Link to comment
Share on other sites

Поцікавився даним питанням і виявив, що

 

Наразі Закон передбачає, що в ЄДР буде відкрита наступна інформація про кінцевого вигодоодержувача: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності)

 

тобто ви потрапивши в ЄДР може не боятись давати комусь паспортні дані - ВСІ дані будуть у відкритому доступі.

 

1. Рішення Конституційного суду це прямо забороняє  - адреса є конфіденційною інформацією.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v002p710-12

але ж у нас роз'снення якогось міністерства важливіше за якусь срану Конституцію, нє?

 

2. З адресою - це вже просто пзд. У нас і так дані можна було купити в мєнтів, але це...

От іде хтось із фігурантів ЄДР умовно МГ (не знаю чи він юрік, але для прикладу) в АТО

Сєпари без усяких підкупів мусорів, паспортних, баз даних просто заходять в нет, дивляться його домашню адресу і заїжджають в гості - поки він на сході.

Це якийсь йобаний піздєц.

 

ЗІ, По Штатах не в курсі, а от Британія завила ,що у відкритому доступі адрес її громадян не буде, бо це конфіденційна інформація.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я хз. У меня оба варианта, бух подняла шухер, что нужно за обоих. Я забью за обоих.

 

Там в картці написано: "про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...