Перейти до змісту

у шустера наливайченко


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

это писец какойто:

начала с маршруток ....перо подруге вставили прямо в маршрутке...и она отдала сумочку.
сказали сиди тихо мы  выйдем.. :D

 

прямо на вокзале сняли с подруги ланцюжок..

 http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/weep.gif

юля...по новому начала свои рассказы... http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ярема напомнил, что Герасимьюк пришел работать в ГПУ одновременно с ним и "честно выполнял служебные обязанности"

 

ах ж ты сукомася :X 

 Была названа фамилия?! Я че то на другого подумал....

Link to comment
Share on other sites

Це не з тарифами херня, це з Юлею херня

 

та...

а еще какая херня вылезла

 

ТСН в сюжете программы "Гроші" сообщал, что министра экологии Игоря Шевченко подозревают в коррупции в пользу нардепа Александра Онищенко. Ходят слухи, что кресло министра никому неизвестному юристу Игорю Шевченко "приобрел" миллионер Александр Онищенко. Поговаривают, что Онищенко "выложил" за пост 10 миллионов долларов Юлии Тимошенко, которая получила эту квоту за участие в коалиционном соглашении.

 

Ляшко пишет о 5

 

 

Поки у Василькові гасили масштабну пожежу, яка призвела до численних людських жертв, міністр екології Ігор Шевченко відпочивав у Монако і Ніцці. Кончений мудак!! Я тривалий час вимагаю від Порошенка і Яценюка відправити Шевченка у відставку з посади міністра екології. До речі, увесь парламент знає, що це єдина посада в уряді, яка була продана, кажуть - за 5 мільйонів доларів. Формально міністром Шевченко був призначений за квотою Батьківщини. А насправді - від Онищенка-Кадирова, щоб кришувати його нафто-газовий бізнес. Завдяки Шевченку усі корупційні схеми часів Януковича продовжують діяти

Link to comment
Share on other sites

Бекешина славно приложила придворного шута Наливайку на 112м, вражеском канале

 

 

Дмитро Доу

 

Студія 112 після вибухової прес-конференції Дениса Казанського про український бурштин, що піратськи видобувають в Житомирській області. Про мафію, яка годується з цього клондайку роками. Про грандіозні втрати бюджету, кругову поруку (що маже, як кіптюга) та закон Омерти, тобто повного (смертельного) мовчання. Це навіть не лугандон — це держава в державі зі своїм бюджетом, охороною, військом та рабами. Коротше повний піндець в самому серці України. А саме головне, що всім похуй. Стислий огляд зі світлинами знайдете в посиланні нижче. Та на сторінці Франкенштейна. 
http://goo.gl/I2Oc8a

Разом з Денисом прийшов і голова СБУ. Слєхка збентежений Наливайченко, схоже ніяк не міг зрозуміти що-воно-таке-і-як-з-цим-боротися. Знов зазвучали знайомі тези про комісії, перевірки та інша паперова ахінея. І саме зараз прийшов час повернутися до студії 112, про яку я казав спочатку. Її гостя, директор фонду дем.ініціатив ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, як на мене, виказала все, що могла сказати психічно здорова, розумна і патріотична людина, почувши подібну маячню від шефа Служби Безпеки великої, незалежної, європейської країни: 

– Знаєте… У мене такий загальний ступор, коли я все це слухала. Таке враження, що ДЕРЖАВИ У НАС НЕМАЄ просто. Тому що, коли голова СБУ, який повинен з цим боротися, він пише листа до Тетяни Чорновіл і Єгора Соболєва, мене це просто вражає. Я очікувала дізнатися від голови СБУ, що там вже десант внутрішніх військ, що всіх ціх бандитів вже пов'язали, заарештували і ведеться слідство. Тому що, насправді, тут не треба взагалі якийсь город городити. Це озброєні люди, це вже кримінал. Цього вже достатньо для того (навіть не кажучи про те, що вони там робили довги роки), щоб їх заарештували й вели слідство. Але нічого цього не зроблено, мене це просто вражає… Таке враження, що у нас немає СБУ, у нас немає міліції і взагалі невідомо, як з цим боротися. 

P.S. Ви ж розумієте, що мій пост не про житомирській Бурштин України? Цей "житомир" у нас повсюдно.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

нинаю, что там раньше было, включил в аккурат перед пришествием ЮльВладимеравны.  Шоу имени одной актрисы, бля.  Вещи говорятся правильные и популярные но умалчивается, что говорящие нихера не делали и делать не собираются из ими сказанного

Link to comment
Share on other sites

 

та...

а еще какая херня вылезла

 

ТСН в сюжете программы "Гроші" сообщал, что министра экологии Игоря Шевченко подозревают в коррупции в пользу нардепа Александра Онищенко. Ходят слухи, что кресло министра никому неизвестному юристу Игорю Шевченко "приобрел" миллионер Александр Онищенко. Поговаривают, что Онищенко "выложил" за пост 10 миллионов долларов Юлии Тимошенко, которая получила эту квоту за участие в коалиционном соглашении.

 

Ляшко пишет о 5

 

 

Поки у Василькові гасили масштабну пожежу, яка призвела до численних людських жертв, міністр екології Ігор Шевченко відпочивав у Монако і Ніцці. Кончений мудак!! Я тривалий час вимагаю від Порошенка і Яценюка відправити Шевченка у відставку з посади міністра екології. До речі, увесь парламент знає, що це єдина посада в уряді, яка була продана, кажуть - за 5 мільйонів доларів. Формально міністром Шевченко був призначений за квотою Батьківщини. А насправді - від Онищенка-Кадирова, щоб кришувати його нафто-газовий бізнес. Завдяки Шевченку усі корупційні схеми часів Януковича продовжують діяти

 

 

Та нехай Сєня турне того мудака і всього-то справи.

Link to comment
Share on other sites

гы))))))))

жинка вышла на кухню...

и грит...

а давайте её обратно посадим...

бо дохера пистит.... :D

как ты её можешь слушать..

налила себе сока и пошла в спальню. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пропозицію дружини

та там уже срач пошёл..

юльки уже с ума сходят.. :weep: :weep: :weep:

а потом шустер поле таких передач покупает себе телевезионные каналы....

а юльки на фупе на гавно исходят....

кстати юльки вы хоть не безплатно ..тут на гавно исходите?

:D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...