Перейти до змісту

От цікаво...


Outlander

Recommended Posts

Народ на словах хоче реформ. Але як тільки ці реформи починаються, народ починає нити - "а нас за що?". Так було з тарифами, хоча ніби-то очевидно що кожен має платити повну ціну за те що споживає; так було з касовими апаратами для ФОП, хоча це єдиний можливий спосіб контролювати обороти; так було зі знесенням незаконних МАФ, хоча жити в розростаючихся зі швидкістю розмноження кишечної палички ларькових фавелах стає уже просто неможливо. Тепер он на ФУП десятисторінкова гілка про те як жахливо що відмінили спецпенсії. У кожного як не дружина то хоча б кум чи сват чиновник, і тепер уся бідолашна сім'я загнеться без спецпенсії. Как жить, дядь Мить?

 

Народ на словах хоче деоліргіхізації. І тоді коли уряд і президент приймають певні кроки в цьому напрямку, причому абсолютно правильні - відсторонити олігархів від користування надрами, розбити їхні монополії та усунути їхнє лоббі від влади, починаються крики зі сторони того ж самого народу - "караул". Держава спробувала повернути контроль над компанією якою володіє на 100% і якою чомусь керує людина Коломойського і в інтересах Коломойського - "гвалт, спасітєля граблють!". Президент намагається звільнити людину Фірташа - ті ж самі люди які ще пару тижнів тому поливали Наливая відбірним гімном, тут же груддю стають на його захист.

 

Я мабуть чогось не розумію в цьому житті. Людоньки, чого ж вам таки треба?

Link to comment
Share on other sites

 Реформи ?  Які  проблеми ?  Де вони ? 

 

 От хочу  таку  реформу   . Якесь  чмо н. депутат типу  . Ходить по ВР  і від імені  когось  бабки дає  за те щоб якесь рішення  купити  . Так  от хочу реформу - щоб з такого дебіла Шокін сажав  на нари і тіх  хто бере у  нього гроші -  на нари  .

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

не могу отвечать глобально и за всех но по кассовым аппаратам хочу сказать, что аффтар несколько не в теме и поэтому его претензии к народу не обоснованы.

Так, наверное, и по каждому вопросу.  Даже при идеальных намерениях можно навнедрять такого, что на голову не налезет

Link to comment
Share on other sites

Закон про выборы - болт. Либо одна мажоритарка, либо полностью партийная система - а не эта херня, которая щас.

Снятие неприкосновенности - болт.

Императивный мандат - болт. За одни только прогулы надо бы гнать без права переизбираться.

Разрешение короткоствола - болт. 

Кнопкодавство - болт. Кнопкодавят даже те, кто до этого стоял на Майдане.

Монетизация льгот - болт.

 

Ну в общем - целый вагон метизной продукции.

:pooh_go:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

это не реформы

 

Саме це і є реформи. Все інше фікція. Хоча б тому що кожен бачить реформи по своєму і усі по різному. Можна прийняти нові закони, наприклад про прокуратуру, чи про судоустрій, назвати це судовою реформою і це абсолютно нічого не змінить. І попередні закони були абсолютно нормальними, проходили експертизу Венецанської комісії і отримували нормальні відгуки. І це не заважало суду чи прокуратурі бути абсолютно недієздатними, кишеньковими, корупційними структурами. Ми 25 років будували ринкову економіку. 25 років приймали законодавство заточене під це. Практично усі законодавчі реформи в цьому напрямку зроблені. Усі можливі зміни скоріше косметичні. А основними проблемами України є: низька енергоефективність виробництва і домогосподарств, низька продуктивність праці (півкраїни торгує в ларьках, третина бюджетників, а в виробничій сфері десять відсотків), роздутий штат неефективних чиновників і що найголовніше відсутність в державі коштів на вирішення всіх цих питаннь. Тому початок будь-яких реформ - скорочення державних видатків. Особливо тих які можуть містити корупційну складову. Дотацій, пільг, спецпенсій і спецзарплат. Всюди і завжди. Це ж робив Бальцерович, за що його так не любили поляки.

Link to comment
Share on other sites

Закон про выборы - болт. Либо одна мажоритарка, либо полностью партийная система - а не эта херня, которая щас.

 

Я за нинішню систему на даному етапі.

 

Снятие неприкосновенности - болт.

 

Я проти зняття недоторканності на даному етапі.

 

Императивный мандат - болт. За одни только прогулы надо бы гнать без права переизбираться.

 

Я проти імперативного мандату на даному етапі.

 

Разрешение короткоствола - болт.

 

Я проти дозволу на короткоствол завжди і довіку.

 

Кнопкодавство - болт. Кнопкодавят даже те, кто до этого стоял на Майдане.

 

Це питання морального імперативу конкретних осіб.

 

Монетизация льгот - болт.

 

Я за монетизацію руками і ногами. Але боюсь в криках "зрада" тоді потонуть усі.

 

Як бачите у нас досить суттєві розбіжності в поглядах на необхідність тих чи інших змін (реформами я б це окрім останньої не назвав би). Чому ви вирішили що зміни мають відбуватись так як хочеться вам, а не мені чи якомусь дяді Міті наприклад.

Link to comment
Share on other sites

Первыми должны были реформировать судьей и ментов+прокуроров. Хрен кто что сделал, фактически мы потеряли год, и сейчас имеем кризис между структурой которая отвечает за безопасность государства и президентом!!! В условиях войны это лютый пиздец.

Про такие мелочи как привлечение к ответственности Литвина который командовал пограничниками и проипал границу на востоке и речи не идет. И еще куча всего.

Это говорит об одном, власть за договорняками ушла от основного и занялась привычным делом, воровством и популизмом. Это уже факт.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

УП підключилась до обговорення реформ. :gigi: І якось так виходить що реформи то йдуть... Зі скрипом, не завжди, але на четвірочку з мінусом виходить...

 

"Зрада" чи "перемога"? "Українська правда" та команда VoxUkraine започатковують онлайн спецпроект "Реформометр", який дозволить в режимі реального часу слідкувати за перебігом реформ в Україні. Завдання у влади не з легких: майже сто різних заходів до 2018 року, передбачених меморандумом з МВФ. Інформація про всі зміни, які зараз проходить країна - тепер в одному місці.

 

Всього заходів 93

 

виконано 45

виконано з запізненням 12

не виконано 9

часткове виконання або час не настав 27

 

Інфорграфіка і конкретизація реформ за посиланням - http://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/2015year/reform/index.html

Link to comment
Share on other sites

От назначение людей которые отвечают требованиям до принятия законов.

 

Про закони я вже писав. Саме про ці. Чинні. Які конкретні претензії до них. Європейцям з Венеціанки вони ніби цілком глянулись.

 

А про призначення хотілось би детальніше. Усіх уже призначених куди? Звільняти? Всіх? Просто так? Порушуючи Конституцію і Закони України? Добре звільнили. На їхнє місце кого? Чи ви вважаєте що можна на вулиці набрати людей і посадити суддями? І що найцікавіше, а з чого ви взяли що вони не будуть такими ж корупціонерами як попередні?

Link to comment
Share on other sites

Про закони я вже писав. Саме про ці. Чинні. Які конкретні претензії до них. Європейцям з Венеціанки вони ніби цілком глянулись.

 

А про призначення хотілось би детальніше. Усіх уже призначених куди? Звільняти? Всіх? Просто так? Порушуючи Конституцію і Закони України? Добре звільнили. На їхнє місце кого? Чи ви вважаєте що можна на вулиці набрати людей і посадити суддями? І що найцікавіше, а з чого ви взяли що вони не будуть такими ж корупціонерами як попередні?

Я написал про Литвинова, по нему возбуждено уголовное дело? Это его прямая обязанность обеспечить границу, он этого не сделал. Виновен или нет определит суд, но суд должен быть. Иловайск, убитых и раненых много, МО в отставке. Суд был? Кто виновен?

Минские договоренности, они отвечают УК Украины, конституции? Никого увольнять и набирать не надо, они уже ушли, надо только разобратся с их работой.

Link to comment
Share on other sites

Про закони я вже писав. Саме про ці. Чинні. Які конкретні претензії до них. Європейцям з Венеціанки вони ніби цілком глянулись.

 

А про призначення хотілось би детальніше. Усіх уже призначених куди? Звільняти? Всіх? Просто так? Порушуючи Конституцію і Закони України? Добре звільнили. На їхнє місце кого? Чи ви вважаєте що можна на вулиці набрати людей і посадити суддями? І що найцікавіше, а з чого ви взяли що вони не будуть такими ж корупціонерами як попередні?

Не надо упрощать. Можно поставить имеющихся в такие рамки, чтобы судили по закону, а не за бабло. Наиболее одиозных посадить с конфискацией.

Link to comment
Share on other sites

По наливайченко. Зимой он заявил что у сбу есть доказательства по Суркову и он их опубликует! Опубликовал?, нет. Есть два варианта, ему запретили или он соврал. В любой ситуации он должен быть уже полгода в отставке, запретить ему может только президент в этом случае он пишет рапорт на увольнение. Второе, он спиздел, в этом случае его выгоняет президент как болтуна который подставил как его(Пороха) так и государство в целом.

Шо сделано?, а ничего. И таких моментов сотни

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я написал про Литвинова, по нему возбуждено уголовное дело? Это его прямая обязанность обеспечить границу, он этого не сделал. Виновен или нет определит суд, но суд должен быть. Иловайск, убитых и раненых много, МО в отставке. Суд был? Кто виновен?

Минские договоренности, они отвечают УК Украины, конституции? Никого увольнять и набирать не надо, они уже ушли, надо только разобратся с их работой.

 

Литвинов це хто, сталінський нарком . :D

 

А при чому тут Іловайськ і Мінськ до судів ?  Іловайськ - це військова поразка, Мінськ - це політичний процес. Там треба розглядати некомпетентність якихось конкретних людей, суд може бути хіба у випадку, якщо встановлений факт зради чи саботажу когось з конкретних персонажів.   

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Я написал про Литвинова, по нему возбуждено уголовное дело? Это его прямая обязанность обеспечить границу, он этого не сделал. Виновен или нет определит суд, но суд должен быть.

 

Може Литвина? Я наприклад не бачу в чому його можна звинуватити, але у нас демократія, і у кожного може бути власна думка. Тому дивіться - ви вважаєте Литвина винним, ідете в прокуратуру і пишете заяву про вчинення кримінального правопорушення. Як громадянин України, згідно законодавства України ви маєте цілковите право. Підете?

 

Иловайск, убитых и раненых много, МО в отставке. Суд был? Кто виновен?

 

Путін?

 

Минские договоренности, они отвечают УК Украины, конституции?

 

Див пункт 1. У вас як у громадянина є право звертатись за роз'ясненнями в органи державної влади. У вас є право звертатись в прокуратуру, суд, та навіть звертатись за тлумаченнями законів та Конституції в КСУ.

Link to comment
Share on other sites

Наиболее одиозных посадить с конфискацией.

 

Мабуть найгірші з найкращих, повинні посадити найкращих з найгірших. :fp1:

 

А що значить одіозних? У вас є конкретні факти правопорушеннь конкретних суддів і ви їх приховуєте? Це до речі, кримінальний злочин. Чи просто хтось має посадити тих кого ви вважаєте одіозними за видуманими звинуваченнями?

Link to comment
Share on other sites

Я за нинішню систему на даному етапі.

Я проти зняття недоторканності на даному етапі.

Я проти імперативного мандату на даному етапі.

Я проти дозволу на короткоствол завжди і довіку.

Це питання морального імперативу конкретних осіб.

Я за монетизацію руками і ногами.

 

Пля. Я сфейлил с одним вопросом. :66:

Link to comment
Share on other sites

Мабуть найгірші з найкращих, повинні посадити найкращих з найгірших. :fp1:

 

А що значить одіозних? У вас є конкретні факти правопорушеннь конкретних суддів і ви їх приховуєте? Це до речі, кримінальний злочин. Чи просто хтось має посадити тих кого ви вважаєте одіозними за видуманими звинуваченнями?

Помню, что когда президентствовал Дрыщ, аргументация нихуянеделанья была такая же. Зварыча как-то же получилось посадить, в чем проблема? А кокретных фактов у тогл же СБУ хоть жопой ешь, было бы желание дать им ход. В том числе желание и со стороны СБУ

 

Глава фракции "Самопомич" Олег Березюк заявляет о несостоятельности, управленческой и институционной, силовых органов кооперироваться и работать вместе.

Об этом он заявил в кулуарах ВР.

"Господин Наливайченко принес нам массу информации, которую он передавал в другие органы, но воз и ныне там. Поэтому у нас возникло еще большее желание поговорить с генпрокурором о том, как он на это смотрит", - отметил он.

Березюк не уточнил, какие документы предоставил Наливайченко, но пообещал ознакомить журналистов с этими документами позже. Он заявил, что информация касается отношений СБУ с другими правоохранительными органами.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Outlander, это шутка?

Откройте должностные обязаности любого руководителя, там четко расписано за что он несет ответственность. Если произошло нарушение, то автоматом начинается расследование и в зависимости от степени тяжести наступает ответственность от дисциплинарной до уголовной. Если граждане будут бегать по судам и определять степень вины государственного служащего, то нахера такое государство надо.

Хуйло само собой, я знаю шо наших проебов там было выше крыши. Кстати за одно и задокументировать в судебном порядке что вина за гибель лежит на кацапстане которые произвели вторжение на територию Украины.

По Минску тоже самое.

Link to comment
Share on other sites

@Outlander, это шутка?

 

Ні звичайно. Ви вважаєте в чомусь винним людину навіть прізвища якої ви не знаєте. Цілком логічно припустити що люди які розібрались в цьому питанні краще її винною не вважають. Якщо ви вважаєте що вони помиляються у вас є право вирішити це питання як воно вирішується в будь-якій демократичній державі.

Link to comment
Share on other sites

Березюк не уточнил, какие документы предоставил Наливайченко, но пообещал ознакомить журналистов с этими документами позже.

 

От коли настане "позже" тоді і з'явиться предмет для розмови. Але щось мені підказує що не настане воно ніколи.

Link to comment
Share on other sites

Ні звичайно. Ви вважаєте в чомусь винним людину навіть прізвища якої ви не знаєте. Цілком логічно припустити що люди які розібрались в цьому питанні краще її винною не вважають. Якщо ви вважаєте що вони помиляються у вас є право вирішити це питання як воно вирішується в будь-якій демократичній державі.

Понятно

Link to comment
Share on other sites

Рада почула форумчанина Jinx. Реформи-онлайн. :gigi:

 

http://www.pravda.com.ua/news/2015/06/17/7071535/

 

Рада зробила крок до нових санкцій для депутатів-кнопкодавів

 

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект, який впроваджує санкції до депутатів за кнопкодавство.

За основу за проект проголосували 258 депутатів.

Під час представлення законопроекту, його автор Сергій Лещенко повідомив, що за кнопкодавство пропонується відсторонити депутата-порушника на 10 засідань.

В разі наступного випадку кнопкодавства, пропонується відсторонити порушника на 20 засідань.

Крім того головуючий на пленарному засіданні має позбавляти порушника на час стягнення головуючої посади в комітеті – голови, першого заступника, заступника і секретаря комітету ВР, а якщо депутат – порушник обраний на одну із вказаних посад на момент накладення на нього стягнення – розгляд на наступному пленарному засіданні Верховної Ради питання про відкликання депутата–порушника з головуючої посади.

Також санкції передбачають припинення на період позбавлення депутата права брати участь у пленарних засіданнях Верховної Ради нарахування та здійснення йому будь-яких виплат, заборону на період позбавлення депутата права брати участь у пленарних засіданнях Верховної Ради на відрядження за рахунок коштів Державного бюджету України,  невключення народного депутата до офіційних парламентських делегацій України (заміна вже включеного до таких делегацій) до кінця поточного скликання Верховної Ради.

Накладення стягнення на депутата-порушника не має обговорюватись на комітетах.

За словами в.о. голови регламентного комітету Павла Пинзеника, коментуючи проект зазначив, що у проекті пропонується переносити стягнення на наступне скликання.

"Стягнення переноситься на наступне скликання. Це означає, що під час виборів виборці будуть обирати депутатів двох сортів: перший сорт з повними повноваженнями, другий – тих народних депутатів, які не можуть увійти до складу комітетів, чи очолити комітет. Всі ці стягнення будуть тягнутися за депутатами, якщо вони будуть обрані повторно", - обурився Пинзеник.

Як відомо, персональне голосування депутат – це вимога Конституції. "Кнопкодавство" – це порушення Основного закону.

Змінено користувачем Outlander
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...