Перейти до змісту

Спасти рядового Зада


Recommended Posts

а, посмотрела (уже без регистрации пустило)

присоединюсь, пожалуй вот к такому каменту

 

21 червня 2015 23:57:11
IP/Host: ---.nose.volia.net (UA)
А то я удивился что Жада навсегда забанили
Значит, когда он тут поносил Украину и издевался над "свидомыми" его только изредка по попке шлепали
Зато как только он зацепил ватного_йожа, его сразу навсегда

Все с этим форумом ясно
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Руда маруда з голками плачецця, как ціжило вона свою карму відбивала.

Плач "Ярославни" слухають і хто сочуственно махає головою, хто робить філософську мармизу і многозначітельно мовчить..

Цирк дю Солєй, тільки самі клоуни

Змінено користувачем LampoGaz
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пох абсолютно. Різниці між калорадіною і жадом нема. Та курва ще рік тому казки про Івана з Лугандону тягала на форуми, а зараз відсипає собі на бензин і поповнення мобілки.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну а що поганого в тому, що Йожа розказала усю Жадову епопею?!

Може в результаті й збереже комусь нерви, гроші та час...

 

Хоча судячи з того, як Вія з пів року тому кинулась допомагати Жаду в черговий раз, чужі історії мало кого розуму вчать.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну а що поганого в тому, що Йожа розказала усю Жадову епопею?!

Може в результаті й збереже комусь нерви, гроші та час...

 

Хоча судячи з того, як Вія з пів року тому кинулась допомагати Жаду в черговий раз, чужі історії мало кого розуму вчать.

Ну так достаточно было открыть ветку "Жажду денег не давать - пропьёть...", а тут эпопея...
Link to comment
Share on other sites

Ну так достаточно было открыть ветку "Жажду денег не давать - пропьёть...", а тут эпопея...

Ну так Вії це всі хором і говорили, коли вона нещодавно  кинулась Жаду допомагати. Думаєш допомогло?! :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Мда, денег не поделили...

***записал в тетрадку: жад - гамнюк, йож - святее папы римского***

Не вкурил, у йожи шо, джип появился?

темна наче історія)

не джип, там шось типу Сузукі вітара, якщо не помиляюсь.

але ж як може з.явитися таке авто (НОВЕ!!!) в одинокої майже 50 -річної жінки?

у відповідь вона кричить, обкладає матюками і таке інше)

Очєвісьте! (польск.)

ОчєвіЩе! :rotate:

Link to comment
Share on other sites

#Глаза трохи привідкрились.

 

От є така певна порода людей, щоб здаватись собі кращими за інших, вони вибирають найпаскуднішу моральну потвору і починають їй "допомагати", при цьому змішуючи з гімном усіх хто не розділяє прекрасних поривів душі в відношенні потвори. А потім коли ситуація прогнозовано завершується стереотипно, вони виливають гори нечистот уже на об'єкт свого місіонерства - як же так, якою ж гнидою виявився. Це якийсь підвид мазохізму. З ФУП пішло багато людей, пішли усвідомлено, після того як не змогли достукатись до адміністрації, яка випестовала там цілу плеяду жадів, tyu, панас-панасичів, махно і жор. Тепер як виявляється випестовала собі на голову.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

темна наче історія)

не джип, там шось типу Сузукі вітара, якщо не помиляюсь.

але ж як може з.явитися таке авто (НОВЕ!!!) в одинокої майже 50 -річної жінки?

у відповідь вона кричить, обкладає матюками і таке інше)

 

Иногда волонтёрство стаёт прибыльным делом, а потом начинает удивляться: шож это ни кто, ни кому помогать не хочет... года полтора назад у неё не было денег даже на генератор...
Link to comment
Share on other sites

Еще хорошо помню, когда я попал в беду  и меня буквально затравили юльки. Ишак, дед понос и асмодей с каровой. Сколько радости было, что я и моя семья оказались в трудной ситуации.

Link to comment
Share on other sites

емнип, у йожи Suzuki swift, которому лет уже семь-восемь, он совсем не похож на жып

Про Свифт я знаю, тут просто строчка интересная вылезла: " и вообще

разбогатела за год и джипом прибарахлилась.", вот и интересуюсь - каким джипом йожа прибарахлилась за год?

Link to comment
Share on other sites

Про Свифт я знаю, тут просто строчка интересная вылезла: " и вообще

разбогатела за год и джипом прибарахлилась.", вот и интересуюсь - каким джипом йожа прибарахлилась за год?

 

 

а ты больше верь всему что прочитаешь на заборе

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

Видимо Жад стал шантажировать Ежа тем, что расскажет как на самом деле распределялась помощь Жаду :D пошта ответка в виде вечного бана

що заважає жаду про те розповісти на ЦУЗі або регнутись клоном на ФУПі?

я колись чув, що волонтерам (на Заході) дозволено залишати собі чи то 10 чи то 20% від поступаючих на благі цілі коштів.

 

якщо сузукі придбано таким чином - грошовий потічок був ого-го яким!

такий в неї чи вже на новий вистачило?)

http://i.piccy.info/i9/c0ece7fdc84498763e9c1695c4ea036a/1434962868/7210/844455/su_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2015-06-22-08-47/i9-8379725/240x180-r/i.gif

Змінено користувачем LampoGaz
Link to comment
Share on other sites

У нее был авео старенький . До всех этих мобилизаций :D

 

 

не знаешь-не пизди

фотки ее свифта во время поездки в крым все на фупе видели еще в 2009 году

Link to comment
Share on other sites

каждому, зашедшему в ветку, персональный приз  :lol2:

 

cьогодні в 10:51
IP/Host: ---.domashka.kiev.ua (UA)
Розгорнути попередні цитати...
Ти сама себе назвала волентером з 7річним стажем. То я й сказала, що напевно ти аолонтер якогось релігіного руху?
Мені нецікавого, якого саме, але дай відповідь сама собі - з чиєі подачі ти витратила на "спасіння душі заблудшоі овечки Жада" кілька років? В тебе власних проблем обмаль, нема куди витрачати сили і енергію?
 

ты йопнулась))))))))) апчьом ты? какой религийный рух? какое спасение душ? ШО ТЫ МЕЛЕШЬ? http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/weep.gif 
вия, пойдешь за хлебом - мозгов прикупи.

 

в этом вся...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


я колись чув, що волонтерам (на Заході) дозволено залишати собі чи то 10 чи то 20% від поступаючих на благі цілі коштів.

Угу, можна залишати. Бо треба платити податки і обслуговувати благодійну організацію. 20% іде саме на це.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...