Перейти до змісту

Нагороди від Пороха. Як це було насправді


Гість Хома

Recommended Posts

та да, але є різниця?

 

1. депутат "Філатов би йому дифірамби співав ",

2. президент  Петя вже нагородив однією з вищих нагород України ригоанального гандона, відомого ще з 2004 року

 

 

Ну нагородив.

Дзіпа, я тобі по секрету скажу, якщо по списках нагороджених за останні роки пройтись - там такого можна знайти, що ні пєром опісать...

В принциаі - гавно вапрос (с). Є купа надзвичайно важливих питань, які мали би збурювати громадську думку, а по них - мовчок. Ті ж реформи, та ж децентралізація...

Майданимо та бюторасимо з приводу Охендовського :fp1:

 

 

 на выборах 2012 года активно содействовал победе регионалов, курируя от ЦИК Днепропетровскую область.

 

Найсмішніше, що гасконці Корбан, Коломойський, Філатов в 12-му році були ригоаналами :gigi:

Link to comment
Share on other sites

   Я  радий   за тебе . В  армію тобі  точно нізя  .  Точно  без  взяток  живеш  ? 

 

------

 Моя  історія проста  . 10 років  я трудився  ЧЕСНО   ,  нікому хабарів  не давав  ! 

Десять років  ремонтником . В тому  році український ПГ  майже  втратив кацапський  ринок ,  у нас скорочення  -  дві  зміни  по 12 годин  . В  цьому  році  вже буде  третя  хвиля  скорочень  з  урізанням  виробництва продукції ... можливо до  нуля  . Український  ринок  теж  майже  став  .

Поясненя  просте -  Сєня геній ,  Яресько Гонтарєви  - генії  . 

 

тебе сколько раз говорилось - иди учись!

а? и тогда все сени и яреськи будут по боку!

но ты сидишь на zello и форумах и несешь ахинею!

я с тобой последний раз говорил сегодня, все..

такому долбоебу, как ты надо пережить много испытаний

тогда у тебя все может и наладится.

;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну нагородив.

Дзіпа, я тобі по секрету скажу, якщо по списках нагороджених за останні роки пройтись - там такого можна знайти, що ні пєром опісать...

В принциаі - гавно вапрос (с). Є купа надзвичайно важливих питань, які мали би збурювати громадську думку, а по них - мовчок. Ті ж реформи, та ж децентралізація...

Майданимо та бюторасимо з приводу Охендовського :fp1:

 

Найсмішніше, що гасконці Корбан, Коломойський, Філатов в 12-му році були ригоаналами :gigi:

 

та хуй з ними, гасконцями, не вони президенти, але я  не розумію за що(!) та навіщо(!) Петя нагородив того гандона

 

ps Янукович удостоил его всего лишь звания "Заслуженный юрист". 

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

та хуй з ними, гасконцями, не вони президенти, але я  не розумію за що(!) та навіщо(!) Петя нагородив того гандона

Я вас умаляю :gigi: , теж мені біном Ньютона. Хтось з кимось про щось домовився, хтось щось комусь пообіцяв - ось і нагородили. А може взагалі Охендоаський комусь кум, сват чи брат. Вони там усі одна шайка-лєйка... За які заслуги чи ділові якості Порох Луценка з Луценчихою в депутати взяв, причому навіть в лідери фракції?!

Таких питань щодня можна десятками задавати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вас умаляю :gigi: , теж мені біном Ньютона. Хтось з кимось про щось домовився, хтось щось комусь пообіцяв - ось і нагородили. А може взагалі Охендоаський комусь кум, сват чи брат. Вони там усі одна шайка-лєйка... За які заслуги чи ділові якості Порох Луценка з Луценчихою в депутати взяв, причому навіть в лідери фракції?!

Таких питань щодня можна десятками задавати.

 

 

та нє, не хтось з кимось про щось, а це - початок реваншу, петя гандон, нагороджує одного з базових елементів ригоааналів з 2004 року(!!!)

це просто йобаний піздєц.

А Пєтя - падлюка та гандон, кончений.

 

 
О́рден кня́зя Яросла́ва Му́дрого  — державна нагорода України для нагородження громадян за видатні заслуги перед Україною в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за визначні благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність.
 
З моменту заснування у 1995 році орден був вищим орденом України для нагородження 
Link to comment
Share on other sites

 

та нє, не хтось з кимось про щось, а це - початок реваншу, петя гандон, нагороджує одного з базових елементів ригоааналів з 2004 року(!!!)

це просто йобаний піздєц.

А Пєтя - падлюка та гандон, кончений.

 

:fp1:

 

Дзіпа, скликай третій Мойдан, раз тебе це так за живе задіває.

Аваков - міністр Внутрішніх справ, який займається захопленням раніше втрачених газових родовищ, тебе не шокує... Семенченко, який отрмує орден за організацію Іловайської трагедії, тебе не шокує... Давай, сковиряй кончену падлюку Пороха за орден пройдисвіту Охендовському :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

Дзіпа, скликай третій Мойдан, раз тебе це так за живе задіває.

Аваков - міністр Внутрішніх справ, який займається захопленням раніше втрачених газових родовищ, тебе не шокує... Семенченко, який отрмує орден за організацію Іловайської трагедії, тебе не шокує... Давай, сковиряй кончену падлюку Пороха за орден пройдисвіту Охендовському :weep:

 

лайкнув  :nose3:

 

Петя - гандон

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

   А  хто  його  сковирювать  збирається ,  Пецю ?  Складається таке враження  що він вже сам цього хоче ,   бо сцить  . Сцить  Хуйла   ,  сцить  відповідальності  ,  загалом -  барига  і  баба ,  нічим  не краще  і не гірша   за косату  .

 

 Рибак  . Іди  на   три веселі . Ігнор  .  Дурак  ти . 

Link to comment
Share on other sites

Та ні, пірімога буде, коли скавирньом і зажівьом :gigi:

 

уже харашо, уже учєнік підрахуя (2004!)має найвищу нагороду від Пєті, висновок - Пєтя - гандон.

 

Далі - Ганя Гєрман.

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...