Перейти до змісту

ФЗВ! Де в тому Києві купити корінь селери!?!?!


Recommended Posts

ФЗВ! Де в тому Києві купити корінь селери!?!?!

Підійде навіть у молотому вигляді, як фасована приправа!!!

 

Треба як ліки для доці...

 

Ніде немає... так враження, що жінка останні запаси по супермаркетах вигрібла....

Link to comment
Share on other sites

В Фуршете есть

о, тре буде подивитись, дякую!!!

 

ну на базарах якщо і є... то не на всіх :fp1:

Молодых корней наверное еще нет, но прошлогодние должны быть. В виде зелени уже точно должна быть.

зелень бачили, нам краще коріння

Link to comment
Share on other sites

Могу предположить , что если у вас имунное заболевание, то и семена годятся.

тьху-тьху, ні, нам як сечогинне

просто доця спокійно в борщі ість селеру, то вже вирішили не змінювати....

Link to comment
Share on other sites

в цілому подобається, хоча є певні... хм... ньюанси...

 

Оборот "в том Киеве" палит в тебе человека, рожденного где-то в другом месте и имеющего определенную неприязнь к этому городу.

 

Это так, тебе на заметку.

Link to comment
Share on other sites

Оборот "в том Киеве" палит в тебе человека, рожденного где-то в другом месте и имеющего определенную неприязнь к этому городу.

 

Это так, тебе на заметку.

не треба занадто глибоко заглиблюватися у психоаналіз.

 

"неприязні" в мене бути не може, оскільки я тут вже 20 років, фактично все свідоме життя....

 

вважаю себе вже фактично киянином, та, мабудь, вже маю право пожартувати щодо Києва....

Link to comment
Share on other sites

не треба занадто глибоко заглиблюватися у психоаналіз.

 

"неприязні" в мене бути не може, оскільки я тут вже 20 років, фактично все свідоме життя....

 

вважаю себе вже фактично киянином, та, мабудь, вже маю право пожартувати щодо Києва....

 

Та это на поверхности. Я ж угадал сразу.,

 

Мне, например, как киянину еще от бабушек, как-то не прибавляет настроения читать про город, где я родился: "в том Киеве". 

Вот подумай сам, зачем на ровном месте, без всякой на то причины и без всякой выгоды для себя, портить людям настроение, пренебрежительно говоря о их родном городе.

 

Тут один деятель, утверждая, что он типо коренной киевлянин, называл киян "куянами". Так он - пиздун голимый, а не киянин.

 

Оно тебе надо, уподобляться таким дятлам?

Link to comment
Share on other sites

Та это на поверхности. Я ж угадал сразу.,

 

Мне, например, как киянину еще от бабушек, как-то не прибавляет настроения читать про город, где я родился: "в том Киеве". 

Вот подумай сам, зачем на ровном месте, без всякой на то причины и без всякой выгоды для себя, портить людям настроение, пренебрежительно говоря о их родном городе.

 

Тут один деятель, утверждая, что он типо коренной киевлянин, называл киян "куянами". Так он - пиздун голимый, а не киянин.

 

Оно тебе надо, уподобляться таким дятлам?

ладно, вибачай, якщо сприйняв це близько до серця...

 

ну про КУЯН - тут вже кацапськи фашистські вуха стирчать вовсю!!!

і це аж ніяк ставленням до власне Києва не пояснити.

 

ну, ти ж в курсі, звідкиля та мулька пішла.

Тіпа ж патріотично ангійською писати на український манір, Kyiv, на відміну від російського стилю Kiev. От кацапи й біснуються....

Сирі кабачки також є сечогінний засіб, але не знаю як  Ваша доця це сприйматиме...

та вона щось печені не дуже їсть... раніше консерви з баночок дуже любила, але зараз щось не хоче....

Link to comment
Share on other sites

Сержант, просто как совет.

Всегда! Всегда читайте противопоказания.

Селеру прописала лікар, тому це основний варіант, звичайно!!!

 

Дякую, це дуже суттєва порада!!! :smiley15:

Link to comment
Share on other sites

А Ашане на Петровке и Берковецкой.

На всех ярмарках районных. В частности, на Светлицкого и проспекте Правды на Виноградаре, на Чистяковской на Нивках. 

Просто смотря какой район для покупок удобнее.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...