Перейти до змісту

Впечатления от поездки на юг


na100ika

Recommended Posts

30 уехал из Киева сегодня в 4:00 вернулся. Посетил Запорожье, Новомосковск, Полтаву (все проездом) Мелитополь, Акимовку, Кирилловку.

Убил нафиг блокпост на бориспольской трассе сегодня утром, менты стоят в стороне, гражданские залезли в бус с "проверкой" документов.

В остальной дороге остановили один раз в районе Полтавы, проверили только доки водилы.

 

В Кирилловке (курорт на Азове) готовятся к сезону, хотя и опасаются что туриста не будет как прежде. Флаги Украины висят. Все мирно. Рассказывают про правый сектор который впосле побега яныка попытался проехать на Бирючий (искали) но лесники с егерями этой шутки не оценили.

 

В остальном класс, море отличное, походил под парусом в кайф, первый раз в этом месте был, собираюсь на весь сезон.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

малувато вражень

Крыму бойкот по принципиальным соображениям. 30 лет я в Крыму туристил и занимался организацией отдыха и спорта но "давай досвидания", не поеду железно. Хоть и горько это осознавать. Хочу посмотреть как они сами смогут что либо там делать.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

я проїхався до Запоріжжя. Блокпости тільки на Бориспільській трасі та номінально під Черкасами, в Кременчузі, на в'їзді в Запоріжжя

при мені нікого ніде не зупиняли

цьогоріч може у відпустку поїду на Азовське море в Кирилівку (у кузена там база відпочинку), якщо не вийде в Грузію чи Болгарію

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

я проїхався до Запоріжжя. Блокпости тільки на Бориспільській трасі та номінально під Черкасами, в Кременчузі, на в'їзді в Запоріжжя

при мені нікого ніде не зупиняли

цьогоріч може у відпустку поїду на Азовське море в Кирилівку (у кузена там база відпочинку), якщо не вийде в Грузію чи Болгарію

О и я в Кирилловке в этом году свою базу на лето ставлю !!!

Link to comment
Share on other sites

Ну какие есть. Фото и видео будут позже (если интересно).

 

Да и впечатлителен я не сильно. Очень природа Бирючьего понравилась. И да, собственность ДУСИ.

 

А какая там природа ? степь и саксаул ?...или есть растительность ?

Link to comment
Share on other sites

Кирилловка это недалеко от бердянска, рядом с мелитополем

Там где базы там растительность. Там где дико - степь и ковыль, змейки и птички. Пляж мелкая белая ракушка.

А вот заповедник это нечто. Олени, лошади, дичь всякая. Но мы только с моря и край зацепили. Заповедник осмотрим в июне.

Link to comment
Share on other sites

Кирилловка это недалеко от бердянска, рядом с мелитополем

Там где базы там растительность. Там где дико - степь и ковыль, змейки и птички. Пляж мелкая белая ракушка.

А вот заповедник это нечто. Олени, лошади, дичь всякая. Но мы только с моря и край зацепили. Заповедник осмотрим в июне.

круто :)

просто у меня есь шанс в этом году немсножко повисеть в бердянске, и я буду с машиной. Есичо - состыкуемся :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Очень природа Бирючьего понравилась. И да, собственность ДУСИ

 

Здивував. А нащо ДУСІ той острів? Ще одні "охотнічі угодья"?

Бував колись там в тих краях, пустеля пустелею, але трохи і цікаво.

Link to comment
Share on other sites

Хлопці, що ж. Крим таки в сраці...бо я знаю НАСКІЛЬКИ кримофілом був настойка.

 

Одно не мешает другому. Я любил НАШ Крым и для меня его переход под протекторат России реальная потеря. А работать на вражеской территории я не буду. Разве что на подрыв их устоев.

Здивував. А нащо ДУСІ той острів? Ще одні "охотнічі угодья"?

Бував колись там в тих краях, пустеля пустелею, але трохи і цікаво.

 

именно так, охота для "царей"

Link to comment
Share on other sites

Ти диви, яке-не-яке, але ж море! :)

 

 

p.s.

Все одно не поїду туди.

І далеко від нас, з ЗУ, і таки трохи... непевно. 

Думаю, цього року в Болгаріях/Хорватіях української мови буде в рази більше. І то в любому випадку - чи туристами, чи й біженцями (ну, не дай Бог, звичайно).

Link to comment
Share on other sites

ну дело ваше

у меня есть своя миссия - подьем внутреннего туристического потенциала, в хорватию поеду в октябре в отпуск, если получится. Похожу на больших лодках, чисто для души

Link to comment
Share on other sites

а ось ТСН каже що Бирючий відкритий

 

Херсонщина запрошує побачити місця, які досі милували око лише першим особам України і Росії. Десятки років без туристів був Бирючий острів, чимало островів озера Сиваш та й інших унікальних херсонських країв, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Поки що на болотах українських фьордів туристам відкрили лише один причал - Козацький. Щоб туристи не смітили, за їхнім човном пливе ще один - технічний. Місцевою родзинкою є херсонська грязюка, яку порівнюють із багнюкою Мертвого моря. Озеро Сиваш має чимало метрів лікувального сульфідного багна. Місце екологічно чисте, а найближчий магазин розміщений аж за 40 км звідси. Також голова Херсонщини вирішив показати українцям місцеву "Африку". Асканії Новій та острову Джарилгач склав компанію острів-коса Бирючий. Зауважимо, що раніше на цьому острові могли відпочивати тільки перші особи держави, котрі любили полювати на благородних оленів. Нині ці маршрути відкриті для пересічних українців. Тут чимало рідкісних тварин. Їх є так багато, що їх продають туди, де їх немає. Ціни називають доступними: оленя продають за 4,5 тис грн, а лань - за 2,7 тис грн. Колись на Бирючому любив ночувати Хрущов і зустрічався Кучма з Путіним. Нині дика Україна доступна навіть тим українцям, які ніколи не були закордоном.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/na-hersonschini-dlya-turistiv-vidkrili-diku-ukrayinu-bezlyudni-ostrovi-afrika-ta-cilyuscha-bagnyuka-348259.html
Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

А не цікавіше виїхати разом із своїми човниками та й за кордон, хоча б на сезон?

Боюсь, ти би вже і не повертався, незважаючи на "місію"... :)

 

для меня это никогда небыло проблемой. но я люблю свою страну и живу в ней а не там. Хотел бы - уехал. Но я тут.

на Бирючий возят организованые группы. Это есть. Цена около 200грн с человека за экскурсию. Но группы возят не часто

Link to comment
Share on other sites

 

 


я люблю свою страну и живу в ней
Я ж не про те. Не про еміграцію. А просто про сезонність твого бізнесу. Миле ж діло:

 

літо в Середземномор'ї, зима - десь на Тайландщині, а в міжсезон і Канари чи Каріби чудесні...

Звісно, весь інший час можна з приємністю проводити і дома, ясно шо так

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...