Перейти до змісту

И еще неприятную вещь скажу


Andreas

Recommended Posts

Дуже мало хто займається цими людьми з ПТДС.

Знаю кілька свяшеників, які цим займаються.

Думаю що їх немало, але всеж таки не всі знаходять до них дорогу.

На жаль держава такими людьми не займається.

Link to comment
Share on other sites

@Andreas, проблема в том, что такие люди есть с обеих сторон, а посему если вдруг полыхнет то мало не покажется никому...

 

С каких нах обеих?

ПТСД у беркутят, просидевших в тылу на блокпостах?

Змінено користувачем Andreas
Link to comment
Share on other sites

вообще все это сильно не похоже на Пороха

ну не самоубийца же он, в самом деле

 

И я о том же.

Почему ни к чему и не призываю, пока не могу понять.

 

С другой стороны, после первого разгона Евромайдана - кто-нибудь мог понять, кому и зачем это нужно было? Или сейчас до конца понятно?

 

У Януковича тогда был выбор - выгнать Захарченко и Пшонку.

У Порошенко тоже сейчас есть выбор.

Link to comment
Share on other sites

 

 


С каких нах обеих? ПТСД у беркутят, просидевших в тылу на блокпостах?

 

Вся беда в том, что часть воевавших поддержит власть по тем или иным причинам...

Link to comment
Share on other sites

вообще все это сильно не похоже на Пороха

ну не самоубийца же он, в самом деле

 

ніхто не застрахований від дурниць, і знову ж таки, ніфіга неясно, що саме відбувається.

може це дурня від пороха, а може зі згоди бені, а може просто дурня, в якій кожен сподівається отримати необхідний для себе результат.

хз 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Причем тупым. Вот к этому я не был готов.

В цій ситуації мені шкода лише вас (тих хто реально воював). Доречі, я на 146% впевнений що корбан мудак, але в списку арештів він мав бути далеко не в першій сотні.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

В цій ситуації мені шкода лише вас (тих хто реально воював). Доречі, я на 146% впевнений що корбан мудак, але в списку арештів він мав бути далеко не в першій сотні.

 

навіть якщо і в першій, то точно не в перших рядах

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

В цій ситуації мені шкода лише вас (тих хто реально воював). Доречі, я на 146% впевнений що корбан мудак, але в списку арештів він мав бути далеко не в першій сотні.

 

Всё так.

А в сотню он бы попал, только не в самый ее верх.

Link to comment
Share on other sites

А не беда была бы если бы все воевавшие поддержали ИВК?

 

Конечно беда. Я точно не адепт корбана и коломойского, просто избирательное правосудие это на самом деле опасная хуйня...

Link to comment
Share on other sites

Всё так.

А в сотню он бы попал, только не в самый ее верх.

Перші дві сотні - це дупутати ригів і комуняк, які гарцували в парламенті. Поки що лише Чечетов покараний.
Link to comment
Share on other sites

Конечно беда. Я точно не адепт корбана и коломойского, просто избирательное правосудие это на самом деле опасная хуйня...

 

Смотря для кого.

Русским нравится. 86% поддержки, что ли?

 

Вот только сильно не хочется им уподобляться.

Link to comment
Share on other sites

Перші дві сотні - це дупутати ригів і комуняк, які гарцували в парламенті. Поки що лише Чечетов покараний.

 

Чечетов - по глупости. Сейчас бы уже гастролировал по телеканалам, с улыбкой неся всякую ахинею.

И там еще Пеклушенко был.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

 

 


він мабуть про сепарів...

 

К сожалению нет Френси, я абсолютно уверен, что в случае какой то заварухи воевавшие будут защищать власть и бороться с властью...

Link to comment
Share on other sites

Ага. С "пятью автоматами со спиленными номерами".

Армия, цуко.

 

А  звідки  Ви  знаєте?  Ви  ту армію  точно  не  бачили.  Ця  інфа  давно  вже  кружляла  і  мені  ще  тоді  якось  моторошно  стало. На  жаль,  не  дуже  здаєте  собі  справу,  ЩО  такі  корбани  під  шумок  можуть  тут  замутити.  Теж  мені  святошу  гречану  знайшли.

Я  нікого  не  намагаюся  обілити,  але  якось  воно  не  на  часі.

Link to comment
Share on other sites

поки що все наше вибіркове правосуддя закінчувалося заставою в пару сот тищ з подальшою спокійною втечею "обвинувачуваного" за кордон. 

подивимось, як буде з Корбаном

Link to comment
Share on other sites

мені наш пєтя почав асоціюватись з пєтєй ручніковим, такий самий підлий і хитрий номерки тирить в тіхаря, і друганів своїх не здає, бо боїться їх більше за своє життя, чмошнік одним словом

 

Змінено користувачем Came Tak
Link to comment
Share on other sites

А  звідки  Ви  знаєте?  Ви  ту армію  точно  не  бачили.  Ця  інфа  давно  вже  кружляла  і  мені  ще  тоді  якось  моторошно  стало. На  жаль,  не  дуже  здаєте  собі  справу,  ЩО  такі  корбани  під  шумок  можуть  тут  замутити.  Теж  мені  святошу  гречану  знайшли.

Я  нікого  не  намагаюся  обілити,  але  якось  воно  не  на  часі.

Мбубгога. Корбан може хіба гречкою бабок закидати в Чернігові. А те, що Кернес не на зоні вас не турбує?
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...