Перейти до змісту

И еще неприятную вещь скажу


Andreas

Recommended Posts

Мбубгога. Корбан може хіба гречкою бабок закидати в Чернігові. А те, що Кернес не на зоні вас не турбує?

 

И об "Оплоте" не вспоминает.

Память избирательная. Что удобно - помним, а что нет - стерлось.

 

Оказывается, и я не все сразу вспоминаю :)

"Восток" - он чей, а? А хозяин "Востока" - он где?

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

поки що все наше вибіркове правосуддя закінчувалося заставою в пару сот тищ з подальшою спокійною втечею "обвинувачуваного" за кордон.

подивимось, як буде з Корбаном

Думаю как и с Мосийчуком так не будет.

Змінено користувачем neoosa
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Причем тупым. Вот к этому я не был готов.

Он не тупой. Просто неразборчив в связях и это его губит. Х-ло, подобрав к нему подход через синяков, климкиных, и прочих кротов, мастрески загоняет его в безвыходную ситуацию, попутно выставляя украинскую власть и Украину недоговороспособными перед Западом.

Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

И не за то, что ему пытаются сейчас пришить, как рассказывают.

 

Это само собой. Накуролесил, мягко говоря, он неслабо.

Только:

а) довольно давно это было,

б) с моей точки зрения, во многом вину свою искупил в прошлом году.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пороху кажется, что таким образом он укрепляет свою власть, а по факту работает на синяков, которые полностью контролируются Х-лом. Вот такой поворот. Получается конечный бенефициар всех Пэдровских трудов сидит в Кремле. :(

Змінено користувачем Abamenkov
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

К сожалению нет Френси, я абсолютно уверен, что в случае какой то заварухи воевавшие будут защищать власть и бороться с властью...

 

Коли дійде до "заварухи", українців на боці педра назбирається тисячі 2 від сили. Він просто запросить в уйла захисту від цинічних бандьор. Він вже на це розраховує.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли дійде до "заварухи", українців на боці педра назбирається тисячі 2 від сили. Він просто запросить в уйла захисту від цинічних бандьор. Він вже на це розраховує.

Так и есть. Повторяет путь Дрыща.

Link to comment
Share on other sites

Он не тупой. Просто неразборчив в связях и это его губит. Х-ло, подобрав к нему подход через синяков, климкиных, и прочих кротов, мастрески загоняет его в безвыходную ситуацию, попутно выставляя украинскую власть и Украину недоговороспособными перед Западом.

 

ізящная вєрсія (це)

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

ізящная вєрсія (це)

Я полгода назад сказал, что дни Бени в Украине сочтены. Что и наблюдаем.

 

Также становится очевидным, что днепропетровские были единственной организованной силой в Украине, способной противостоять гебне и кацапским бандитам. Но сейас Пэдро своими руками делает для Х-ла грязную работу, которую за 25 лет кацапы не осилили. Остается поздравить педротов с их выбором.

Link to comment
Share on other sites

Кхм... Тут у мене така думка.

Будь які протести: чи то Майдан, чи якась інша форма - вимагають фінансування. Туму зараз силовики торблять тих з опозиції, хто або сам здатний фінансувати в силу своїх великих статків, або вміє організувати збір коштів, має розкручене ім"я і добру репутацію.

 

Саме тому волонтери, Беня, Корбан, Філатов і т п.

Link to comment
Share on other sites

Коли дійде до "заварухи", українців на боці педра назбирається тисячі 2 від сили. Він просто запросить в уйла захисту від цинічних бандьор. Він вже на це розраховує.

Коли почнеться заваруха на боці Корбанів українців не буде жодного, ну може півтори каліки, як в Юльки під Качанівкою.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Также становится очевидным, что днепропетровские были единственной организованной силой в Украине, способной противостоять гебне и кацапским бандитам.

:fp1:

Це Бєня - протівостоятор гєбнє і кацапам?

Той самий Бєня, в якого улюблений канал - це "Красная Звізда" (чи як він там називається)?!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Це Бєня - протівостоятор гєбнє і кацапам?

Той самий Бєня, в якого улюблений канал - це "Красная Звізда" (чи як він там називається)?!

Красная п-да.  :X Безмозглый патриот типа тебя это лучший подарок для кацапов.

  • Upvote 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

... янукович начал чудить, когда готовы были выйти студенты, футбольные фанаты с деревянными щитами и горстка правосеков с Молотовыми.

 

Сейчас по стране масса прошедших войну бойцов с ПТСД (которыми всерьез, кстати, никто не занимается. Вот мне медсестра из поликлиники позвонила - у вас все в порядке? все. - ну и хорошо.

 

Вот только у людей с ПТСД есть особенность - риска они не боятся, и адреналиновая зависимость осталась. Даже без повода, а уж если есть повод...

 

Об этом тоже никто не подумал.

 

 

Думал, еще перед президентскими...цитата

 

http://picsee.net/upload/2015-10-21/e4d3ccdeb0d2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Коли я голосував за Пороха на преза, я писав, що це на рік, бо потім буде копендупен. Але виявилось, що українці такі інертні і на все згідні, що Поросятко сидить вже півтора роки. Видно, вирішив сам загострити ситуацію, щоб відпочити у Ростові.

Link to comment
Share on other sites

Красная п-да.  :X Безмозглый патриот типа тебя это лучший подарок для кацапов.

О, знаток знайшовся! Ну значить не один Бєня цей канал дивиться :lol2:

Ти тоже протівостоятор?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Коли я голосував за Пороха на преза, я писав, що це на рік, бо потім буде копендупен. Але виявилось, що українці такі інертні і на все згідні, що Поросятко сидить вже півтора роки. Видно, вирішив сам загострити ситуацію, щоб відпочити у Ростові.

А на хєра ж ти голосував?

 

Хотілося подивитися?

Link to comment
Share on other sites

А на хєра ж ти голосував?

 

Хотілося подивитися?

 

Бо на той час нормального обрати не могли, а ця шоколадна дупа серед перестрашених гречкосіїв набула надмірної популярності, тому була реальним шансом швидко отримати тимчасового презика. Жулью, вибач, як варіант не розглядав і не розглядаю. Потім розрахунок був на протверезіння публіки, але Поросяті дуже допоміг Хуйло, і купа народу боїться "розхитувати човна", а срань біля руля кермує, як хоче.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бо на той час нормального обрати не могли, а ця шоколадна дупа серед перестрашених гречкосіїв набула надмірної популярності, тому була реальним шансом швидко отримати тимчасового презика. Жулью, вибач, як варіант не розглядав і не розглядаю. Потім розрахунок був на протверезіння публіки, але Поросяті дуже допоміг Хуйло, і купа народу боїться "розхитувати човна", а срань біля руля кермує, як хоче.

Схоже інші 54% лохи мали таку саму думку...  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

... янукович начал чудить, когда готовы были выйти студенты, футбольные фанаты с деревянными щитами и горстка правосеков с Молотовыми.

 

Сейчас по стране масса прошедших войну бойцов с ПТСД (которыми всерьез, кстати, никто не занимается. Вот мне медсестра из поликлиники позвонила - у вас все в порядке? все. - ну и хорошо.

 

Вот только у людей с ПТСД есть особенность - риска они не боятся, и адреналиновая зависимость осталась. Даже без повода, а уж если есть повод...

 

Об этом тоже никто не подумал.

Їм нема коли думати, вони бабло рублять...

Link to comment
Share on other sites

Кхм... Тут у мене така думка.

Будь які протести: чи то Майдан, чи якась інша форма - вимагають фінансування. Туму зараз силовики торблять тих з опозиції, хто або сам здатний фінансувати в силу своїх великих статків, або вміє організувати збір коштів, має розкручене ім"я і добру репутацію.

 

Саме тому волонтери, Беня, Корбан, Філатов і т п.

Наступний Майдан буде швидким, бо почнеться зразу із зброї. Ніхто вже не буде тащювати під Руслану на Майдані три місяці.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...